suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Nagi ukradł trzy piwa
Nagi ukradł trzy piwaMłody mężczyzna jak gdyby nigdy nic wszedł nagi do jednego ze sklepów monopolowych, wyjął z lodówki trzy piwa, po czym wyszedł bez płacenia. W innym sklepie miał zza lady wyjąć paczkę papierosów. Dość szybko uciekiniera udało się zatrzymać, a część skradzionego towaru odzyskać. zobacz film »

Do dość nietypowej sytuacji doszło w jednym ze sklepów monopolowych w Suwałkach. W sobotę, kilka minut po godzinie 15 do jednego z nich wszedł mężczyzna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był on kompletnie nagi. Na domiar złego postanowił on zrobić zakupy bez płacenia. Młody mężczyzna nieskrępowany podszedł do jednej z lodówek, wyjął z niej trzy butelki piwa, po czym wyszedł ze sklepu.

O zaistniałej sytuacji ekspedientka powiadomiła suwalską policję. Dwa skradzione piwa sprawcy odebrali świadkowie zdarzenia. Trzecie udało mu się już otworzyć. Jak informują świadkowie, mężczyzna wszedł do jeszcze jednego, sąsiedniego sklepu, gdzie wyjął zza lady paczkę papierosów. Niedługo po tym policjanci zatrzymali „niesfornego klienta”.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- A już tam ukradł
Wziął bez płacenia.
autor:~wielkie mi halo
- Trudno powiedzieć
czy miał erekcję bo taką "pajęczyną" zasłoniła cenzura mu organy" zewnętrzne. I jedynym rozwiązaniem, jest pójść do owego sklepu i popr...
autor:~Adam
- Komentarz
A miał wzwód ? Czy nie ?
autor:~antek bez majtek

wszystkie komentarze »


domy_surowystan
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 24.07.2017
LOKALE UŻYTKOWE
Lokal w centrum Augustowa

Reklama

REKLAMA
Czy strefa płatnego parkowania powinna zostać zlikwidowana?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: