suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Stracony sezon Marii Andrejczyk – ciągle nie może startować
Stracony sezon Marii Andrejczyk – ciągle nie może startowaćMaria Andrejczyk, czwarta oszczepniczka igrzysk w Rio de Janeiro po operacji barku dalej nie startuje na zawodach. Zawodniczka suwalskiego klubu LUKS Hańcza Suwałki nie znalazła się na liście zawodników Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Bydgoszczy, które odbędą się w następnym tygodniu.

Młoda i przebojowa. Wydawało się, że sezon 2017 będzie należał do niej. Tymczasem mistrzostwa Europy w Bydgoszczy, tak jak mistrzostwa Polski, które kilka dni temu odbyły się w Suwałkach, Maria Andrejczyk obejrzy znowu z trybun.

- Suwałki organizują imprezę, a ja nie mogę wystąpić przed swoją publicznością. Jest mi ogromnie przykro – przyznała zawodniczka. Teraz ogłosiła na swojej stronie FB, to co również powiedziała nam - nie wystartuję w mistrzostwach Europy juniorów. Niemal pewne jest również, że zabraknie jej na sierpniowych mistrzostwach świata seniorów w Londynie, bo dotąd nie uzyskała minimum na tą imprezę.

Maria w grudniu ubiegłego roku przeszła operację barku. Po kilku miesiącach przystąpiła do treningów wytrzymałościowych. Wyjechała w tym celu na obóz do Portugalii. Potem trenowała w Polsce. Zaczęła rzucać oszczepem, ale nie na sto procent. Zawodniczkę ciągle bolą „końcówki” mięśni podczas rzutów. „Czekam aż przestanie boleć, wtedy wrócę do normalnych rzutów i wrócę na rzutnię na zawody” - powiedziała nasza zawodniczka.

Zawodniczka jest obecnie na obozie w Cetniewie. Tam przygotowuje się do kolejnego sezonu. Kolejne przygotowania zaplanowała w sierpniu w Białej Podlaskiej. Ma nadzieję, że ten sezon nie jest jeszcze do końca stracony.

Andrejczyk była niespodzianką i odkryciem ubiegłorocznych igrzysk w Rio de Janeiro. Od razu zaczęto wróżyć jej wielką karierę, która przyhamowała ze względu na kontuzję barku. Pomimo tego udziela się medialnie i gości na wielu imprezach, nie tylko sportowych, ale także charytatywnych. Maria Andrejczyk jest rekordzistką Polski w rzucie oszczepem, po rzucie 67,11 m na igrzyskach w Rio.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Do Mirek
No i wychodzi suwalskie buractwo i małomiasteczkowość :/ Najwidoczniej zazdrościsz jej, bo sam niczego w życiu nie osiągnąłeś! Jedn...
autor:~x
- Gwiada
Tak się kończy parcie na szkło.No i Nasz gwiazdka zgasła.
autor:~Mirek
- majka
pewnie, niech dobrze najpierw sie wyleczy, zeby w przyszłości nie było problemów. A młoda jeszcze, wszystko przed nią
autor:~bryy

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


jankiel | 06.07.2017
AGENCJA INTERAKTYWNA
Internetowe kampanie reklamowe

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: