suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Będzie dymisja Zielińskiego?
Będzie dymisja Zielińskiego?Konkretnych decyzji wobec działań Jarosława Zielińskiego oczekuje od premier Szydło opozycja. Chcą dymisji wiceministra MSWiA w związku ze sprawą śmierci i zatrzymania na komisariacie policji we Wrocławiu 25-letniego Igora Stachowiaka.


Sprawą Igora Stachowiaka od kilku dni żyje cała Polska. 25-latek zmarł rok temu na jednym z wrocławskich komisariatów, zdaniem opozycji do dziś nie wyciągnięto konsekwencji wobec odpowiedzialnych za to zdarzenie funkcjonariuszy. Robert Tyszkiewicz uważa, że wygląda to na klasyczne zamiatanie sprawy pod dywan, które można rozwiązać tylko w jeden sposób.

Opozycja żąda, by Beata Szydło wyciągnęła konsekwencje z działania Jarosława Zielińskiego. Wiceminister MSWiA jest odpowiedzialny bowiem za policję. Jak powiedział w czasie jednej z konferencji Grzegorz Schetyna z PO, Zieliński nadzorował tę sprawę i obiecywał jej rozwiązanie. Jednak przez rok nie wyjaśniono okoliczności śmierci mężczyzny.

Kilka dni temu jeden z reporterów TVN ujawnił nagrania pokazujące jak wyglądała policyjna interwencja. Na nagraniach widać między innymi skutego, leżącego na ziemi w łazience na komisariacie 25-latka, który jest rażony paralizatorem przez grupę policjantów. Jak wyjaśnił w materiale reporter TVN, mężczyzna miał przestać oddychać 15 minut po przytoczonych, drastycznych scenach.

W poniedziałek szef MSWiA - Mariusz Błaszczak odwołał komendanta dolnośląskiej policji, jego zastępcę ds. prewencji oraz komendanta miejskiego we Wrocławiu. Z kolei rzecznik KGP poinformował o rozpoczęciu procedury zwolnienia policjanta, który użył paralizatora. Zdaniem opozycji to za mało, żądają dymisji Zielińskiego.


Źródło: www.tvn24.pl


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- a co jest winny Zielinski
Mimo ze znamy się z Panem Zielińskim to go szanuje jako człowieka ale jako posła to nie bo nie bierze udziału we wszelkich uroczystości...
autor:~Rysiek
- Mafia PO-PSL
Kto chce żeby wrócili.?
autor:~Janusz
- zieliński do dymisji
Rok temu ten gość przed komisją przedstawiał informację w sprawie śmierci chłopaka na komisariacie. Zieliński poinformował, że nieprawn...
autor:~Edmund


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 23.05.2017
Kawiarnia - Pizzeria Pinokio Suwałki
Kawiarnia - Pizzeria Pinokio Suwałki

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: