Login:
Hasło:
Wiadomości
Zawodnicy MMA z medalami
Zawodnicy MMA z medalamiKolejny sukces na swoim koncie mają zawodnicy suwalskiego MMA Team. Po zażartej walce i mimo kilku kontuzji z Pucharu Polski MMA w Sochaczewie suwalczanie wrócili z dwoma brązowymi medalami oraz Pucharem Polski w kategorii do 93 kilogramów.

Choć MMA w Suwałkach dopiero się rozwija, to zawodnicy mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. W Pucharze Polski, który miał miejsce w Sochaczewie wzięło udział łącznie siedmiu suwalczan. Trzech z nich stanęło na podium. O ogromnym sukcesie może mówić Jan Podurgiel, który zdominował swoją kategorię. Suwalczanin po czterech walkach zdobył Puchar Polski w kategorii do 93 kilogramów.

Miłoszowi Staśkiewiczowi balacha na łokieć dała brąz w kategorii Bjj kolorowe pasy -84 kg, brąz w kategorii open wywalczył natomiast Kacper Chmielewski. Prowadząc na punkty walkę o trzecie miejsce musiał przerwać Mateusz Wasilewski. Wszystko z powodu złamanego nosa.

Karol Mikielski wygrał pierwszą walkę w kategorii 77 kg, natomiast Patryk Kraczaj w swoim debiucie w MMA po bardzo dobrej walce musiał uznać wyższość rywala po dogrywce. Jarosław Dziądziak walczył z kontuzją i rywalami w kategorii -84 kg Bjj.