Login:
Hasło:
Wiadomości
Kolejne medale SUKSS Suwałki
Kolejne medale SUKSS SuwałkiPo zdobyciu tytułu Mistrza województwa podlaskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zawodnicy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki w rozrywkach klubowych wywalczyli kolejne złoto. W zawodach wzięły udział trzy suwalskie drużyny.

Siatkarze SUKSS i jednocześnie uczniowie oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa w ZS nr 10 w Suwałkach uczestniczyli w szerokim finale Turnieju Kinder + Sport w mini siatkówce czwórek chłopców. Turniej finałowy z udziałem ośmiu najlepszych zespołów, po wcześniejszych rozgrywkach eliminacyjnych został rozegrany w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach.

Doskonale spisały się suwalskie drużyny: SUKSS I w meczu o złoty medal pokonali MSM Olimpik Mońki 2:0, natomiast SUKSS II w meczu o brązowy medal pokonał BAS I Białystok 2:1. Drużyna SUKSS I zdobywając tytuł Mistrza Województwa wywalczyła awans do Finału Ogólnopolskiego Turnieju Kinder + Sport , który odbędzie się w czerwcu w Zabrzu. Trenerem zespołów jest Artur Łabacz.