suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Urodziny uczczą na scenie
Urodziny uczczą na scenieWielkimi krokami zbliża się III Soulwałki Gospel Workshop Mark Beswick Praise& Worship, który został wzbogacony o wyjątkowe wydarzenie. Zaplanowane koncerty gwiazd światowego formatu uświetni występ Suwałki Gospel Choir, który w ten sposób będzie świętował swoje dziesięciolecie.

Przyszły tydzień w Suwalskim Ośrodku Kultury zapowiada się wyjątkowo intensywnie. Od 12 do 14 maja potrwa tam III Soulwałki Gospel Workshop Mark Beswick Praise& Worship. Wyjątkowe wydarzenie przyciągnie do Suwałk po raz kolejny gwiazdy światowego formatu. W tym roku na fanów muzyki gospel będą czekały trzydniowe warsztaty, dwa koncerty główne, a także jam session.

Festiwal zainauguruje w piątek Suwałki Gospel Choir działający pod czujnym okiem Anny Szafranowskiej. Występ będzie o tyle wyjątkowy, że grupa w ten sposób uczci swoje dziesiąte urodziny. Po suwalczanach na scenie pojawi się chór gospel Sounds of Victory z Waszyngtonu DC (USA) z koncertem „Noc uwielbienia”. Amerykanie wystąpią pod dyrekcją gościa specjalnego festiwalu - Phillipa Cartera. On z kolei w Suwałkach uczci dwudziestolecie działalności artystycznej.

Na sobotę organizatorzy zaplanowali natomiast jam session z udziałem artystów festiwalu oraz zaproszonych gości. Ostatniego dnia będzie czas na koncert finałowy. Na jednej scenie pojawią się znakomity brytyjski wokalista Mark Beswick, ceniony pianista Szymon Markiewicz, zespół Holy Noiz, Suwalska Orkiestra Kameralna oraz pełni pasji i nowych umiejętności uczestnicy warsztatów. Gościnnie wystąpi też zespół DOTYK.

O trudnych początkach chóru, tym czym jest gospel i czy suwalczanie mają serce do „czarnej muzyki”, a także o współpracy z wybitnymi artystami i planach na przyszłość można przeczytać w wywiadzie » z Anną Szafranowską, założycielką Suwałki Gospel Choir.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- koncert bluesa
Też byłam na tym koncercie i z tego co pamiętam, to wtedy chór został kompletnie zagłuszony
autor:~Iksik
- Gospel Suwałki
Miałam okazję słyszeć ten zespół przy okazji inauguracji zeszłorocznego bluesa, kiedy wystąpili z Walgewskim, Fisz, Emade. Świetna spra...
autor:~Luśka
- gospel
Dla mnie jest to niesamowite co robią ci ludzie i z jaką pasją do tego podchodzą. Mi samej słoń nadepnął na ucho, więc tym bardziej pod...
autor:~Yhym

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


lena | 06.05.2017
DOMY DO WYKOŃCZENIA
nieruchomosci
suwalki.info

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: