suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Udało się! SBF został Podlaską Marką Roku
Udało się! SBF został Podlaską Marką RokuNa tę chwilę długo czekali zarówno fani bluesa, jak również organizatorzy Suwałki Blues Festivalu. Największa impreza bluesowa w kraju otrzymała statuetkę Podlaskiej Marki Roku. To wyjątkowy prezent na dziesiąte urodziny festiwalu. zobacz zdjęcia »

Suwałki Blues Festival zwyciężył w kategorii Wydarzenie. Podczas wczorajszej gali, która miała miejsce w Operze i Filharmonii Podlaskiej, nagrodę wręczyła wicemarszałek Anna Naszkiewicz. - Suwałki kręcą bluesem, a blues Suwałkami - zwykł mawiać Jan Chojnowski z radiowej „Trójki”. A ja po dzisiejszym wieczorze mogę powiedzieć, że to Podlasie kręci bluesem, a blues Podlasiem mówiła Bożena Kamińska, dyrektor SOK.

- Czekaliśmy na to wyróżnienie długo i tym lepiej nam smakuje. To wielka radość, że w dziesiątą rocznicę istnienia Suwałki Blues Festival otrzymujemy to wyróżnienie - dodał Czesław Renkiewicz.

Oprócz suwalskiego festiwalu nagrodę otrzymała także firma Megdal za implanty kostne pokryte warstwą węglowo-krzemową; firma Mlekovita za Wyroby mleczarskie produkowane pod marką Mlekovita; firma Pronar za rozbudowę fabryk w Narewce i w Siemiatyczach oraz ukończenie budowy fabryki w Hajnówce; Galeria Arsenał w Białymstoku; Petros Psyllos za - Matię - sztuczne oko dla osób niewidomych oraz Konsulat Honorowy Republiki Finlandii w Białymstoku za akcję Przedsiębiorcy dzieciom. Przyznaną przez internautów, Markę Konsumentów, zdobyło Hospicjum pw. Proroka Eliasza.

Źródło, fot: Wrota PodlasiaDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Fesitiwal to był kiedyś za Gajewskiego
Teraz to imitacja prowincjonalni wykonawcy prowincjonalni organizatorzy
autor:~Lucjan
- blues
Boguś? A pracowali Wy z nim kiedyś?
autor:~ja
- Do Alex
Zawsze doceniałem prezydenta Józefa Gajewskiego. Prezydent Gajewski był najlepszym prezydentem Suwałk, jego następca stara się pobić te...
autor:~Zorro

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 28.04.2017
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
HEWALEX POMPA CIEPŁA WODY UŻYTKOWEJ

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], marketi[email protected]
projekt i wykonanie: