Login:
Hasło:
Wiadomości
Srebrny Ślepsk Suwałki
Srebrny Ślepsk SuwałkiMKS Ślepsk Suwałki zdobył wczoraj tytuł wicemistrza I ligi. Pomimo zaciętej walki i dwóch wygranych setów, złoto wywalczył Aluron Virtu Wartą Zawiercie. Kibice suwalskiej drużyny nie kryli jednak zadowolenia - takiego sukcesu w historii klubu jeszcze nie było.

Walka pomiędzy Ślepskiem Suwałki a Aluron Virtu Wartą Zawiercie była bardzo wyrównana. Podczas piątego już meczu finałowego play-off obie drużyny wygrały po dwa sety (26:24, 14:25, 29:27, 20:25). Decydujący okazał się piąty set, w którym zdecydowanie lepsi okazali się rywale suwalskiej drużyny (9:15). To właśnie oni zakończyli rozgrywki zdobywając złoto.

Powodów do radości nie powinno jednak brakować także zawodnikom Ślepska. Tytuł wicemistrza to jak dotąd nie tylko największy sukces w historii klubu, ale także podlaskiej siatkówki. Wyrazów uznania nie kryli po meczu kibice suwalskiej drużyny, którzy licznie zjawili się na ten wyjątkowo ważny mecz.