Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigry Suwałki pogoniły Siedlce
Wigry Suwałki pogoniły SiedlceBiało-niebiescy po bardzo dobrym spotkaniu pokonały Pogoń Siedlce 2:1. Bramki dla Wigier zdobył Kamil Zapolnik i Damian Kądzior. Dzięki zwycięstwu suwalska drużyna utrzymuje się w czołówce pierwszej ligi. Już w najbliższą sobotę piłkarze zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

Zaciętą walkę między drużynami dało się zauważyć od pierwszych chwil. Już bowiem w 4. minucie padła pierwsza bramka, którą strzelił Kamil Zapolnik z Wigier. Pogoń Siedlce także ruszyła do ataku i w 9. minucie gola zdobył Łukasz Wójcik. Wyrównanie jednak jeszcze bardziej zmotywowało biało-niebieskich - w 14. minucie spotkania drugą bramkę dla Wigier zdobył Damian Kądzior, a wynik 2:1 ustanowiony w pierwszym kwadransie utrzymał się już do końca.

Zadowolenia z wygranej nie kryli zarówno piłkarze, jak i trener Dominik Nowak. - Spotkały się dwa zespoły bardzo dobre piłkarsko. Zrealizowaliśmy swój cel trzech punktów. Wielkie gratulacja dla chłopaków za dzisiejszą postawę i determinację - mówił trener po zakończonym meczu.

Zwycięstwo umocniło pozycję suwalczan w czołówce pierwszej ligi. Obecnie Wigry Suwałki znajdują się na trzeciej pozycji w tabeli. Już w najbliższą niedzielę zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.