suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Sukcesy szachistów
Sukcesy szachistówDwa turnieje szachowe zaliczyli w weekend zawodnicy z Suwałk. Z obu wrócili z niemałymi sukcesami. Suwalczanie zajęli między innymi II miejsce w Finale Drużynowym Województwa Podlaskiego LZS w szachach. Doskonale sobie poradzili też szachiści, którzy wyjechali do Danówka.

W sobotę drużyna Klubu Szachowego Hańcza Suwałki wzięła udział w „Złotej Wieży” Finale Drużynowym Województwa Podlaskiego LZS w szachach, w którym zajęli II miejsce. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie : Rafał Buraczewski, Dawid Moćku, Maciej Popławski oraz Michalina Rudzińska.

Z kolei w niedzielę w Danówku koło Grajewa odbyły się Indywidualne Mistrzostwa LZS w szachach. Do Danówka zjechało ponad 100 szachistów z całego województwa. Szachiści grali w dwóch grupach: A - gimnazjaliści i starsi oraz B - szkoła podstawowa i młodsi. Wśród dziewcząt w grupie A najlepsza była Debora Choińska, wśród gimnazjalistów III miejsce zajął Michał Wierzbicki. W klasyfikacji ogólnej III miejsce zajął Krzysztof Tylęda.

Wśród dziewcząt do lat 10 pierwsze miejsce zajęła Anna Czarniecka, wśród chłopców był to z kolei Huber Pieczulis. W kategorii wiekowej do lat 13 na najwyższym stopniu podium stanęła Martyna Walendykieiwcz, jej kolega-Krzysztof Gajewski zajął III miejsce. W klasyfikacji generalnej na podium stanęło dwóch suwalczan I miejsce zajęła Martyna Walendykiewicz a miejsce III zajął Hubert Pieczulis.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- błędy
Poprawcie błędy. Pozdrawiam
autor:~edward
- .
Brawo i dalszych sukcesów!
autor:~gutek
- gratulacje :)
Szachy gra królów :) pozazdrościć tym dzieciakom zdolności i logicznego myślenia :)
autor:~Terenia

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 10.04.2017
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ Teresa Witkowska
Dekoracje okienne

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: