Login:
Has這:
Wiadomo軼i
Co za mecz! Wigry wygra造 4:2, ale do fina逝 nie awansowa造
Co za mecz! Wigry wygra造 4:2, ale do fina逝 nie awansowa造Wigry Suwa趾i pokaza造 klas. Podczas dzisiejszego meczu pokona造 Ark Gdynia a 4 do 2. Niestety pomimo zwyci瘰twa nie zagraj w Finale Pucharu Polski. Kibice bia這-niebieskich nie kryj jednak dumy. - Jeste軼ie wielcy, brawo ch這paki - pisz na fanpage dru篡ny.

Gole podczas dzisiejszego meczu pada造 niemal jeden za drugim. Pierwsza po這wa spotkania zako鎍zy豉 si dwubramkow przewag suwalczan. Pi趾 do bramki w 22. minucie strzeli Damian K康zior, w 45. z kolei Kamil Zapolnik.

Po przerwie gospodarze zacz瘭i jednak odrabia straty i ju 5 minut po wej軼iu na boisko by這 2:1. Gol przeciwnik闚 najwyra幡iej jeszcze bardziej zmotywowa suwalskich pi趾arzy, bo w 53. minucie trzeci bramk bia這-niebieskim zdoby Omar Santana.

Stawka meczu by豉 na tyle wysoka, 瞠 obie dru篡ny nie dawa造 za wygran do samego ko鎍a. W 64. minucie drugiego gola zdobyli gdynianie, a w 79. minucie czwart bramk wbi Damian K康zior z Wigier.

Ostatecznie spotkanie zako鎍zy這 si wygran suwalczan 4 do 2. Zwa篡wszy jednak na zwyci瘰two Arki Gdynia podczas pierwszego meczu o fina (3:0), to w豉郾ie ona zagra 2 maja na Stadionie Narodowym.

Chocia Wigry Suwa趾i nie przesz造 do Fina逝 Pucharu Polski, kibice bia這-niebieskich nie kryj dumy ze swoich pi趾arzy. - Jeste軼ie wspania陰 dru篡n. Brawo ch這paki, pi瘯ny mecz - pisali na facebooku Wigier.