suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Kuba Badach zaśpiewa utwory legendy
Kuba Badach zaśpiewa utwory legendyKuba Badach wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury z repertuarem najpiękniejszych piosenek legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy. Wokalista zaprezentuje między innymi takie utwory, jak: „Byłaś serca biciem” czy „Wymyśliłem Ciebie”.

Good Taste Production zaprasza na koncert Kuby Badacha w Suwalskim Ośrodku Kultury. Już 30 marca artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy. „Kuba Badach, Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny” - to nowe, piękne aranżacje przygotowane przez Jacka Piskorza i Kubę Badacha. W projekcie rozpoczętym w 2009 roku udział wzięli czołowi polscy muzycy.

Na krążku znalazło się czternaście utworów pochodzących z różnych okresów działalności artystycznej Zauchy, przedstawionych w często zaskakujących i odważnych aranżacjach. Wiosną 2013 roku album osiągnął status Złotej Płyty. - To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo hołd... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory - powiedział Kuba Badach.

Kuba Badach jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem i producentem muzycznym. Już jako 12-latek, w 1988 roku nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza oraz Jacka Cygana. W 1996 roku rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Kuba Badach jets zdobywcą nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

W Suwałkach Kuba Badach wystąpi 30 marca o godzinie 19:00. Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 89 zł (strefa B) oraz 99 zł (strefa A) dostępne są na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl oraz w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- zięciu kwaśniewskie.o
O
autor:~aleksander
- Badach
Jak na SOK to bardzo tanie bilety, czy to tylko mi się tak wydaje?
autor:~muzyczka
- jak to??????
to nie zaśpiewa "Małych szczęść"???
autor:~rozka

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


lena | 22.03.2017
F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi mini koparką

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: