suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Rozbój na 12-latku
Rozbój na 12-latkuPrzytrzymywali, grozili i zabrali pieniądze - w piątek w pobliżu centrum handlowego dwóch młodych mężczyzn zaatakowało 12-letniego chłopca. Sprawcy szybko zostali jednak ujęci. Już niedługo za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

- W miniony piątek, tuż po godzinie 11.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poinformowany został o rozboju, do którego doszło w pobliżu centrum handlowego - poinformowała aspirant Eliza Sawko. Jak dodała, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 12-latka zaatakowało dwóch młodych ludzi. - Napastnicy przytrzymywali i grozili pobiciem swojej ofierze, po czym zabrali 120 złotych - zrelacjonowała.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Okazali się nimi dwaj suwalczanie w wieku 16 i 17 lat. - Policjanci odzyskali 70 zł. 17-latek noc spędził w policyjnym areszcie i usłyszał w sobotę zarzuty rozboju. 16-latek został przekazany pod opiekę rodzicom, a materiały zebrane w jego sprawie zostaną przekazane do sądu dla nieletnich, który teraz zadecyduje o jego losie - dodała Sawko. Obaj młodzi ludzie za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Popieram
Jestem za
autor:~Adam
- j.w.
Święta racja! mieliby nauczkę raz na zawsze!
autor:~hrabia
- Rozbój na 12-latku
Młode szczeniaki sadzać do więzienia to wyjdzie jeszcze gorszy bandyta. Proponuje w każdą sobotę do końca roku żeby stali w Plazie z ka...
autor:~robert

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 20.03.2017
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: