suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Tu znajdziesz nową, lepszą pracę
Tu znajdziesz nową, lepszą pracęChociaż bezrobocie w naszym mieście sukcesywnie spada, niestety nie wszyscy mają zajęcie. Ci z kolei, którzy pracują, często narzekają na niskie wynagrodzenia i brak satysfakcji z wykonywanego zajęcia. Okazją do poszukiwania nowego pracodawcy będą II TARGI PRACA I KARIERA, które odbędą się już 4 kwietnia w PWSZ.

Nie do końca usatysfakcjonowana z wykonywanej pracy jest zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta. Co więcej, odsetek ten powiększa się. Jak wynika z sondy przeprowadzonej na portalu suwalki.info, wskaźnik ten wzrósł z 81% w październiku 2016 do 88% w marcu 2017 r. Wprawdzie należy wziąć poprawkę na to, że to osoby niezadowolone z aktualnego zatrudnienia są bardziej skłonne do udziału w tego typu sondach, jednak trend wzrostowy jest wyraźny.

Zdecydowanie najczęstszym powodem, dla którego suwalczanie rozważają poszukiwanie nowego pracodawcy są niesatysfakcjonujące zarobki. Kolejne na liści powodów chęci zmiany pracy są: zła atmosferę w zakładzie pracy, brak balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a także niemożność rozwoju czy zmęczenie powtarzalnością wykonywanych obowiązków.

Niezależnie od powodów, suwalczanie chcący zmienić miejsce zatrudnienia, powinni skorzystać z okazji i odwiedzić II Targi Praca i Kariera w Suwałkach, które będą miały miejsce już 4 kwietnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. Podczas wydarzenia w jednym miejscu spotkają się pracodawcy, jednostki związane z rynkiem pracy, agencje pośrednictwa pracy, firmy oferujące kursy i szkolenia oraz osoby poszukujące zatrudnienia. Swój udział zapowiedzieli pracodawcy z całego regionu. Tegorocznym Targom będą dodatkowo towarzyszyć warsztaty zatrudnienia oraz Dzień Otwarty PWSZ w Suwałkach.

Targi adresowane są do wszystkich osób poszukujących pracy. Nie tylko bezrobotnych, ale też tych zastanawiających się nad zmianą dotychczasowego zatrudnienia oraz do młodzieży szkół średnich i uczelni wyższych stojącej przed wyborem dalszej drogi zawodowej. Jak informują organizatorzy, podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie ponad 1000 ofert pracy. Dostępne będą oferty prezentowane bezpośrednio przez pracodawców, oferty z ofert agencji zatrudnienia, a także te z największego w regionie serwisu z ofertami pracy – www.praca.suwalki.info . Co ważne, będą to propozycje zarówno dla osób o wykształceniu zawodowym, jak również specjalistów.

Już pierwsza edycja wydarzenia pokazała, że takie przedsięwzięcia są w naszym mieście potrzebne. Odwiedzający, którzy tłumnie przybyli do PWSZ, chętnie rozmawiali z potencjalnymi pracodawcami, często pozostawiając im także swoje CV. Zadowolenia nie kryli również przedstawiciele wystawiających się firm, którzy mogli nie tylko nawiązać bezpośredni kontakt z osobami pretendującymi na różne stanowiska, ale też zebrali pokaźną ilość aplikacji.

II Targi Praca i Kariera odbędą się 4 kwietnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach w godzinach 10.00 - 17.00. Organizatorem imprezy Północno-Wschodnie Forum Inicjatyw Gospodarczych oraz największy w regionie serwis z ofertami pracy www.praca.suwalki.info  (ponad 1000 ofert). Współorganizatorem Targów jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach. Partnerem Targów jest Wojewódzki Urząd Pracy w Suwałkach.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Bezrobotni z ratusza
Państwo z ratusza ustawiają się w kolejkach. Po przegranych wyborach będzie posucha.
autor:~Edward
- zmiana pracy
Uważam, że nie ma co tkwić w jednym miejsu tylko zmieniać i szukać. Szczególnie jeśli jest się osobą młodą, chętną do rozwijania swoich...
autor:~ja

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 21.03.2017
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: