suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Artystyczne powitanie wiosny, czyli Marzeńtańce 2017
Artystyczne powitanie wiosny, czyli Marzeńtańce 2017Wiosną do życia budzi się nie tylko przyroda. Nowe pomysły i inspiracje prezentują też młodzi artyści z naszego regionu. Już w najbliższy wtorek w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się Wiosenny Tygiel Sztuk Marzeńtańce 2017. To doskonały pomysł na spędzenie pierwszego dnia wiosny.

Jak poinformowali organizatorzy wydarzenia, podczas imprezy młodzi artyści z naszego regionu przedstawią swoje nowe pomysły i umiejętności związane z tańcem, teatrem czy sztukami plastycznymi. - Suwalski Ośrodek Kultury oferuje im przestrzeń, w której mogą skonfrontować własne umiejętności z pracą innych zespołów, poznać najnowsze trendy, spotkać się i zaprzyjaźnić. Artystyczne przywitanie wiosny pozwala zespołom na szlify nowych repertuarów i zdobycie doświadczenia z profesjonalną obsługą techniczną i przed zorganizowaną widownią - dodają.

Warto podkreślić, że nad prezentacjami czuwają Rady Artystyczne w każdej z dziedzin prezentowanej sztuki. Tworzą je fachowcy, którzy udzielają konsultacji merytorycznych. Wyróżniają także zespoły poprzez przyznanie im nominacji – w przypadku młodych tancerzy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier oraz w przypadku grup teatralnych do Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek.

- Oprócz widowiskowej zabawy świętującej nadejście wiosny, jak zawsze proponujemy konkursy dla widzów z ciekawymi nagrodami, spotkania integracyjne instruktorów oraz niespodzianki artystyczne - dodają organizatorzy.

Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- repertuar SOKu
Przecież są różne spektakle wystawiane. Uważam, że naprawde nie mamy na co narzekać. a jak ci się marzy jakiś 3-godzinny spektakl drama...
autor:~paletka
- hmm
A kiedy Sokm zaprosi jakiś teatr do Suwałk?
autor:~ubi

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 18.03.2017
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ Teresa Witkowska
Wizualizacje 3d

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: