suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
„Odnalazła się Anna Anders. Tylko dlaczego nie w swoim regionie?”
„Odnalazła się Anna Anders. Tylko dlaczego nie w swoim regionie?”Widywana jest w Bostonie, Los Angeles i w Nowym Jorku. Od podlaskich miast, które miały być tak bliskie jej sercu jednak stroni. Podczas pierwszego roku pełnienia funkcji senatora, Anna Anders odwiedziła Suwałki zaledwie kilka razy. - Boi się do nas przyjeżdżać, czy nikt jej nie zaprasza - pytają suwalczanie.

Przed wyborami uzupełniającymi do Senatu Anna Maria Anders bywała w naszym mieście nawet kilka razy w tygodniu. Nie przeszkadzały jej wówczas kiepskie drogi i fakt, że w podróży z Warszawy do Suwałk trzeba spędzić kilka godzin. Wszystko się jednak zmieniło po tym, jak upragniony mandat senatorski z naszego okręgu miała już w ręku. - Suwałki jakby zniknęły z jej mapy - mówią mieszkańcy.

Faktycznie senatorskie wizyty Anny Marii Anders w Suwałkach można policzyć na palcach jednej ręki. Pojawiła się między innymi na święcie dywizjonu czy przy okazji przyjazdu amerykańskich wojsk. Ostatni raz do naszego miasta przyjechała po to, by wziąć udział w Wigilii Chłopskiej.

Znacznie częściej senator z podlaskiego okręgu widywana jest z kolei po drugiej stronie oceanu. W ciągu ostatnich dni wzięła udział w spotkaniu z gubernatorem stanu Nevada, otworzyła wystawę o generale Andersie w Nowym Jorku czy spotkała się z Polonią w Konsulacie RP w Nowym Yorku.

Jak się jednak okazało, Anna Maria Anders raz na jakiś czas znajduje czas dla wyborców z Polski. Długich tras nie chce jednak pokonywać. Za kilka dni spotka się na przykład z mieszkańcami podwarszawskiego Skolimowa. - Odnalazła się. Tylko dlaczego nie w swoim regionie? - pytają z przekąsem mieszkańcy. Niestety nie wiadomo, kiedy senator przyjedzie do Suwałk.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Jaro
Jaro już liz liz i wszystko jasne
autor:~KL
- do Kaziuka
Kazik zmień lekarza rodzinnego bo ten do którego chodzisz okłamuje cię mówi że jesteś zdrowy ,ale to nie prawda . Generał wiedział g...
autor:~wiejska świetlicowa
- ~Kazik, Ty chyba sam nie wierzyszw to, co piszesz
porównujesz Generała do tej senator? ... nie mam pytań. Ty na prawdę nie widzisz różnicy? czy tylko udajesz?
autor:~sid

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 17.03.2017
UNIWERSUS
KURSY OBSŁUGI KAS FISKALNYCH

Reklama

REKLAMA
Gdzie będziesz oglądać mecze reprezentacji Polski na Mundialu 2018?
w pubie
w domu
u znajomych
na stadionie w Rosji
w ogóle nie będę oglądać

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: