suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalczanie w biegu. Dla nich maraton to „pestka”
Suwalczanie w biegu. Dla nich maraton to „pestka”Podczas gdy dla jednych dobiegnięcie do przystanku autobusowego jest nie lada wyzwaniem, inni bez problemu pokonują kilkanaście kilometrów dziennie. 4 biegaczy z naszego miasta wróciło właśnie z biegu w Grand-Sythe. Są też tacy, którzy już niedługo pobiegną w maratonie w Rzymie.

Udany start w biegu pn.„Les boucles synthoise - Course des As” we Francji zanotowała czteroosobowa grupa biegaczy z Suwałk. - W biegu głównym na dystansie 10 km, w którym startowali nasi reprezentanci, udział wzięło około 300 zawodników. W klasyfikacji generalnej bardzo dobre - 23. miejsce z czasem 36:57,4 zajął Tadeusz Walendykiewicz - poinformowali pracownicy suwalskiego OSiRu.

Drugi z polskich zawodników, Leszek Wasilewski, finiszował na 98. pozycji. Równie dobrze spisały się reprezentujące Suwałki Panie - Joanna Karczewska ukończyła bieg na 94. pozycji, zajmując jednocześnie 3 miejsce w kategorii Masters, natomiast Izabela Szermińska przekroczyła linię mety jako 165.

Suwalczanie nie stronią także od zdecydowanie dłuższych dystansów. Wielu mieszkańców naszego miasta biegnie bowiem w półmaratonach i maratonach. Przykładem może być miłośniczka biegania - Iwona Łobasiuk, która 42 kilometry i 195 metry zamierza na początku kwietnia pokonać w Rzymie.

Źródło: OSiR SuwałkiDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Bieganie
Ja zaczynałem od 1-2 km na jeden trening ;( Teraz biegam 10 km.
autor:nspływak
- maratony
treningi i odpowiednie przygotowanie jest bardzo wazne. ale moim zdaniem wszystko siedzi w głowie
autor:~biegacz
- bieg
maraton to już naprawdę wyższa szkoła jazdy. Ale bieg na 10 km po kilku tygodniach treningu mozliwy jest niemal dla każdego
autor:~ullala

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.03.2017
LOKALE UŻYTKOWE
Atrakcyjny lokal w centrum do wynajęcia

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: