suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZ
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZObłudę, kolesiostwo, wykorzystywanie znajomości i pogardę dla pracowników zarzucają suwalczanie dyrektorowi Zarządu Dróg i Zieleni. Ośmieleni sprawą kobiety, która postanowiła wypowiedzieć wojnę miejskiej spółce, wyrażają swoje oburzenie.

Z pozoru niewinny artykuł o wiosennych porządkach w mieście stał się pretekstem do ujawnienia tego, co jak twierdzą suwalczanie dzieje się w Zarządzie Dróg i Zieleni w Suwałkach. Gorzkich słów mieszkańcy naszego miasta nie szczędzą szczególnie w kierunku Tomasza Drejera, dyrektora ZDiZ. - W ZDiZ jest kolesiostwo i pogarda dla pracowników. (...) jak Pan Drejer traktuje pracowników. Normalnie skandal, aż trudno uwierzyć... - napisał Damian.

Uwadze mieszkańców nie umknęła coraz głośniejsza sprawa dotycząca byłej pracownicy ZDiZ, która w sądzie walczy z decyzją dyrektora. Użytkownicy portalu suwalki.info przytaczają sytuację księgowej, która jak wynika z wpisów, po półrocznym zwolnieniu lekarskim została oddelegowana do pracy w dziale zieleni miejskiej. Jej wcześniejsze stanowisko zostało zlikwidowane.

- Jestem za manifestacją w dniu 3 kwietnia przed sądem - na znak poparcia dla pani Anny Reguckiej. Przed urzędem Renkiewicza - na znak protestu przeciwko jego działaniom np. nadawaniu stanowisk niekompetentnym nominatom. (...) Przed ZDiZ - jako protest przeciwko nieudolnemu zarządzaniu instytucją przez Drejera - pisze z kolei Oburzony.

Przy okazji suwalczanie nie omieszkali też odnieść się do ogólnej polityki zatrudnienia, jaka panuje w naszym mieście. - Suwałki to małe miasto, gdzie istnieją określone układy, z którymi zwykli ludzie bali się walczyć. Bo z góry byli na straconej pozycji. Istnieje nawet takie powiedzenie, że z układem się nie wygra - napisał Judas Priest. - Porządki trzeba zacząć od samej góry, ale na szczęście już niedługo ten ciemny lud, za jaki jesteśmy uważani przez rządzących, da upust swoim emocjom podczas wyborów - dodaje natomiast Misza.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
„Ukwiecone miasto priorytetem ZDiZ” (2017-03-15)

Ostatnio dodane komentarze
- Do towarzysza kurzyny
Towarzyszu kurzyna ilu tak zdolnych szwagrów jak drejer jeezcze macie ?
autor:~Maciej
- Kpina
Ale przecież to jest kompletna bzdura co piszesz. Jak to się ma do tej księgowej? Jakie lewe dochody ona mogła mieć albo zwykli pracown...
autor:~Hrabia BUL Lewatywa
- do Kpina
nie wiesz co to ZDiZ, ale pewnie w MOPSIE wszystkich znasz? :D
autor:~sad2e2

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.03.2017
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Gawrych Ruda II - program na bajkowe wakacje 2018

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: