suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZ
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZObłudę, kolesiostwo, wykorzystywanie znajomości i pogardę dla pracowników zarzucają suwalczanie dyrektorowi Zarządu Dróg i Zieleni. Ośmieleni sprawą kobiety, która postanowiła wypowiedzieć wojnę miejskiej spółce, wyrażają swoje oburzenie.

Z pozoru niewinny artykuł o wiosennych porządkach w mieście stał się pretekstem do ujawnienia tego, co jak twierdzą suwalczanie dzieje się w Zarządzie Dróg i Zieleni w Suwałkach. Gorzkich słów mieszkańcy naszego miasta nie szczędzą szczególnie w kierunku Tomasza Drejera, dyrektora ZDiZ. - W ZDiZ jest kolesiostwo i pogarda dla pracowników. (...) jak Pan Drejer traktuje pracowników. Normalnie skandal, aż trudno uwierzyć... - napisał Damian.

Uwadze mieszkańców nie umknęła coraz głośniejsza sprawa dotycząca byłej pracownicy ZDiZ, która w sądzie walczy z decyzją dyrektora. Użytkownicy portalu suwalki.info przytaczają sytuację księgowej, która jak wynika z wpisów, po półrocznym zwolnieniu lekarskim została oddelegowana do pracy w dziale zieleni miejskiej. Jej wcześniejsze stanowisko zostało zlikwidowane.

- Jestem za manifestacją w dniu 3 kwietnia przed sądem - na znak poparcia dla pani Anny Reguckiej. Przed urzędem Renkiewicza - na znak protestu przeciwko jego działaniom np. nadawaniu stanowisk niekompetentnym nominatom. (...) Przed ZDiZ - jako protest przeciwko nieudolnemu zarządzaniu instytucją przez Drejera - pisze z kolei Oburzony.

Przy okazji suwalczanie nie omieszkali też odnieść się do ogólnej polityki zatrudnienia, jaka panuje w naszym mieście. - Suwałki to małe miasto, gdzie istnieją określone układy, z którymi zwykli ludzie bali się walczyć. Bo z góry byli na straconej pozycji. Istnieje nawet takie powiedzenie, że z układem się nie wygra - napisał Judas Priest. - Porządki trzeba zacząć od samej góry, ale na szczęście już niedługo ten ciemny lud, za jaki jesteśmy uważani przez rządzących, da upust swoim emocjom podczas wyborów - dodaje natomiast Misza.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
„Ukwiecone miasto priorytetem ZDiZ” (2017-03-15)

Ostatnio dodane komentarze
- Brawo Ania
nie przejmuj się trollami i skop tyłek Drejerowi w sądzie. Trzymam kciuki
autor:~Lady Gaga
- do ok
Jeżeli komuś zarzucasz donosicielstwo to przedstaw się z imienia i nazwiska. Tego wymaga przyzwoitość
autor:~danka
- Do Henio
Pacanie, uważaj żebyś to ty nie dostał kopa w zad
autor:~andrzej

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.03.2017
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
.

Reklama

REKLAMA
Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę?
Tak, całkowitym
Tak, ale w ograniczonym zakresie
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: