suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Ćwiczą do upadłego, by zdobyć medal
Ćwiczą do upadłego, by zdobyć medal Już za 4 tygodnie dwoje suwalskich karateków weźmie udział Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów. Aby jak najlepiej zaprezentować swoje możliwości, sportowcy nie szczędzą sił na przygotowania. W miniony weekend ćwiczyli podczas Zgrupowania Kadry Narodowej Karate Shinkyokushin.

Zgrupowanie Kadry Narodowej Karate Shinkyokushin odbyło się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” w ramach przygotowań do startu Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów, które odbędą się w Danii 8-9 kwietnia 2017 roku. Jak poinformował Marek Krejpcio - trener karateków, w zgrupowaniu wzięło udział troje suwalczan: shihan Marek Krejpcio jako trener Kadry Narodowej Juniorów, Aleksandra Mozerys reprezentantka Polski w kategorii kata juniorek oraz Krzysztof Alicki reprezentant Polski w kategorii kumite juniorów do 60 kg.

Na zgrupowanie przyjechało 70 zawodników z Polski i 4 gości z Węgier. Pod opieką trenerów Marka Krejpcio i Piotra Zembrzuskiego znalazło się 23 juniorów. - Odbyło się w sumie 6 treningów oraz spotkania z psychologiem i fizjoterapeutą. Całe zgrupowanie miało to na celu weryfikację aktualnego przygotowania zawodników do startu na Mistrzostwach Europy, jak też ukierunkowanie treningów w ostatnich czterech tygodniach przygotowań - zrelacjonował Krejpcio.

Dwoje suwalczan bardzo dobrze poradziło sobie ze wszystkimi zadaniami i obciążeniami treningowymi. - Mamy nadzieję że po otrzymaniu dodatkowego bodźca do pracy nad sobą, przerodzi się w zdobycie medali na Mistrzostwach Europy za cztery tygodnie - dodał trener.

Fot. Suwalski Klub Karate KyokushinDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- HEJ
trzymamy kcuki za suwalskich karatekuw pozdrawiam cały suwalski klub karate kyokushin i marka krejpcio
autor:~ŁUKASZ J
- powodzenia!
Trzymamy kciuki! :)
autor:~kibic
- karetecy
na pewno nie wrócą z niczym! powodzenia!
autor:~miłek

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 14.03.2017
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
Zastosowanie Systemów INDECO

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: