Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigry pokonały Podbeskidzie
Wigry pokonały PodbeskidzieSukcesem zakończył się dla piłkarzy Wigier Suwałki mecz 20. kolejki pierwszej ligi. Wczoraj biało-niebiescy pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0. Dzięki zwycięstwu znaleźli się na 4. miejscu w tabeli. Tracą jedynie 4 punkty do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy.

Pierwsza połowa nie przyniosła goli. Chociaż na bosku było kilka akcji, żadna z nich nie zakończyła się gole. Zdecydowanie bardziej skuteczni suwalscy piłkarze okazali się w drugiej części spotkania. Gola w 69. minucie wbił Vaclav Cverna, a następnie w 76. - Frank Adu Kwame.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, jak moja drużyna zareagowała na porażkę z Arką. Potrafiliśmy grać dziś pressingiem, zmuszać rywali do błędów i blokować ich kontrataki. Dziękujemy także naszym kibicom za wsparcie i jesteśmy im wdzięczni, że nie odwrócili się od nas po pucharowej porażce - powiedział po spotkaniu trener biało-niebieskim Dominik Nowak.

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu biało-niebiescy uplasowali się na czwartej pozycji w tabeli pierwszej ligi. Kolejny mecz odbędzie się już 11 marca. Suwalska drużyna zmierzy się z Wisłą Puławy.

Źródło: wigrysuwalki.eu