Login:
Hasło:
Wiadomości
Droga na Narodowy coraz trudniejsza. Wigry przegrały 0:3
Droga na Narodowy coraz trudniejsza. Wigry przegrały 0:3Pomimo ogromnej wiary i dopingu ze strony kibiców, Wigrom Suwałki nie udało się wygrać dzisiejszego meczu o finał Pucharu Polski. Piłkarze Arki Gdynia okazali się zdecydowanie skuteczniejsi. Na stadionie przy Zarzeczu strzelili aż 3 gole. zobacz zdjęcia »

Mecz rozpoczął się dość spokojnie. Pomimo kilku akcji żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola podczas pierwszych 30 minut. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie w 37. minucie, kiedy bramkę z rzutu karnego strzelił zawodnik Arki - Mateusz Szwoch. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej połowie Wigry Suwałki były bardziej ofensywne. Nie odpuszczali jednak także rywale, którzy w 67. minucie ponownie strzelili gola. Jego autorem był Rafał Siemaszko. Niestety jak się okazało, nie była to ostatnia bramka podczas tego spotkania. W 91. minucie gdynianom udało się wbić piłkę po raz trzeci.

Kibice Wigier Suwałki nie kryli rozczarowania. Wiedzą bowiem, że po przegranej 0:3, droga na Stadion Narodowy stała się o wiele trudniejsza. - Szkoda, że to Arka odpłynęła dziś na falach zwycięstwa - mówi kibicka Anna.