Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalscy pięściarze z medalami
Suwalscy pięściarze z medalami13 medali w czasie Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Boksie wywalczyli młodzi pięściarze z Suwałk. Poza krążkami suwalczanie przywieźli do domu różnego rodzaju wyróżnienia oraz wysokie, 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Kolejny, świetny start zaliczyli pięściarze z Suwałk. Tym razem podopieczni Pawła Pasiaka wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie, które miały miejsce w Sokółce. W tegorocznej rywalizacji wystartowało ponad 70 zawodników z 7 klubów, którzy rywalizowali w kategoriach od młodzika do młodzieżowca.

Zawodnicy sekcji bokserskiej OSiR Suwałki wywalczyli łącznie 13 medali. Złote krążki oraz tytuły mistrzowskie zdobyli: Martyna Karpińska, Nikola Krysińska, Angelika Wierzbiło, Dominika Truszkowska, Maciej Suchwałko, Mikołaj Grajko, Bartosz Burzyński, Michał Franko oraz Szymon Kamiński. Natomiast srebrne medale wywalczyli: Oliwia Suchocka, Jakub Dobrzyń, Mikołaj Naumowicz i Adrian Goliczewski.

To nie jedyne wyróżnienia, które przypadły suwalskim pięściarzom. Martyna Karpińska została uznana najlepszą zawodniczką Mistrzostw w kategorii „Kadet”, a jej klubową koleżankę Nikola Krysińską wybrano najlepszą zawodniczką w kategorii „Junior”. Podopieczni Pawła Pasiaka zajęli również wysokie 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.