suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Dziś Dzień Kota. Jak się prezentują suwalskie futrzaki?
Dziś Dzień Kota. Jak się prezentują suwalskie futrzaki?Perskie, syjamskie czy dachowce; pręgowane bure lub czarne - dziś wszystkie koty, bez względu na rasę i kolor, mają swoje święto. O czworonożnych futrzakach nie zapomniał też portal suwalki.info. Z okazji Dnia Kota ogłaszamy konkurs. Właścicieli „małych tygrysów” zachęcamy do wysyłania zdjęć.

Światowy Dzień Kota ustanowiony został w 1990 roku we Włoszech. W Polsce obchodzony jest z kolei od 11 lat. Główną ideą święta jest zwrócenie uwagi na znaczenie kotów w życiu człowieka, a także niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom.

Suwalczanom nie jest obojętny los wolno bytujących futrzaków. Jak wynika z sondy przeprowadzonej na portalu suwalki.info, aż 68% głosujących uważa, że koty powinny być dokarmiane przez mieszkańców. - Co przeszkadza ten biedny kot, niejednokrotnie właśnie przez człowieka skazywany na udrękę? Bo zima jest niczym innym jak udręką, bez ciepłego kąta i jedzenia! Brawo wszystkim tym, którzy dokarmiają koty - uważa Dorota.

Z okazji Światowego Dnia Kota o suwalskich futrzakach nie zapomniał też portal suwalki.info. Jak co roku ogłaszamy fotokonkurs. Wszystkich posiadaczy kotów zachęcamy do wysłania zdjęcia swojego futrzaka. Fotografie zamieścimy na Facebooku suwalki.info. Zwycięży ta, która zdobędzie najwięcej polubień.

Zdjęcia możecie przesyłać dziś (17.02) do północy. Głosować będzie można z kolei do 19 lutego, również do północy. W poniedziałek ogłosimy, który kot zdobył Wasze największe uznanie.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Patronat
Honorowy patronat nad dzisiejszym dniem powinien objąć pierwszy Kot RP....kot Jarka
autor:~Kierowca
- kociara czy ekolożka?
Lepsze będą lisy, nutrie czy barany. Z nich cieplejsze futra i kożuchy niż z uwielbianych wspaniałych innych futrzaczków.
autor:~Robal
- do Robal
nie potrzebujesz to nie obchodzisz. w czym jest problem? Pozwól jednak świętowac innym. A miłośników kotów w naszym mieście nie brakuje...
autor:~kociara

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 17.02.2017
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
Zastosowanie Systemów INDECO

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: