suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Konfetti dla ministra Zielińskiego na ustach całej Polski
Konfetti dla ministra Zielińskiego na ustach całej PolskiO obchodach Święta Niepodległości w Augustowie mówi cała Polska. A wszystko za sprawą biało-czerwonego deszczu konfetti, który spadł na głowę ministra Zielińskiego i innych gości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzień wcześniej w czasie służby kartoniki cięli białostoccy policjanci.

Do takich informacji, miesiąc po uroczystościach, dotarł portal tvn24. Współorganizujący obchody policjanci tak bardzo chcieli przypodobać się Jarosławowi Zielińskiemu, że zapewnili wiceministrowi atrakcje w formie konfetti. Co więcej, aby dopilnować odpowiedniego kształtu i koloru, do cięcia zabrali się własnoręcznie. Biało-czerwone kartoniki w pocie czoła, a do tego podczas służby, wycinało kilku białostockich mundurowych z działu prewencji. - Dzień przed augustowskimi obchodami, zamiast służbowych broni, pałki i kajdanek, dostali nozyczki - napisał portal tvn24.

Nie tylko policja miała jednak swój udział w przygotowaniu święta. Policyjni funkcjonariusze kartoniki wycięli, pogranicznicy postanowili je z kolei rozsypać. 11 listopada w Augustowie deszcz biało-czerwonego konfetti spadł na głowę wiceministra Zielińskiego i innych gości właśnie ze śmigłowca Straży Granicznej.

A jak aferę z konfetti w tle komentuje policja? Rzecznik podlaskich mundurowych tłumaczy, że do wycinania zaangażowani zostali tylko ci funkcjonariusze, którzy do służby wstąpili kilka dni wcześniej, a co za tym idzie nie mieli przeszkolenia uprawniającego do wyjścia na uliczne patrole. Co więcej, jak dodaje, policja cięła kartoniki w ramach własnej inicjatywy.

Chociaż policjanci chcieli dobrze, kwestia pochwały za ich zaangażowanie stanęła pod znakiem zapytania. Sprawą zainteresował się bowiem Komendant Główny Policji, który wszczął postępowanie wyjaśniające.


„”

Źródło: tvn24
Fot: Policja w AugustowieDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Konfetti
Nie widzę żadnego nietaktu w zachowaniu się polityków z naszego regionu,bardzo się starają żeby w następnych wyborach lunęło wiadro pom...
autor:~Alex
- ale cyrk!
jaja jak berety. I te podstarzałe nimfy pląsające boso u stóp tego spaślaka! Ale smród! Następnym razem niech zatrudnia do rwania konf...
autor:~Zenobia
- Powiem Państwu tak:
z małej chmury, duży deszcz.
autor:~..

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 12.12.2016
LOKALE UŻYTKOWE
Lokal w centrum Augustowa

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: