suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wielki sukces (Wy)nurzonych
Wielki sukces (Wy)nurzonychPo kilkumiesięcznej, ciężkiej pracy suwalczanie zobaczyli pierwsze efekty projektu realizowanego w wodach Wigierskiego Parku Narodowego. (Wy)nurzeni - ekspedycja wigierska to pionierskie przedsięwzięcie przygotowane przez piątkę pasjonatów nurkowania i Suwalszczyzny.

Pierwszy etap podsumowania projektu (Wy)nurzeni - ekspedycja wigierska, czyli projekcja filmu połączona z koncertem zespołu OTAKO okazała się ogromnym sukcesem. Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej była wypełniona po brzegi. Wśród widzów nie zabrakło wiernych przyjaciół oraz mnóstwa osób zainteresowanych tajemnicami wigierskich jezior. - Jest to taka relacja z nurkowań w kilku jeziorach Wigierskiego Parku Narodowego i to będzie taka nazwijmy to relacja nurkowo-przygodowa, turystyczna - mówił Hubert Stojanowski, jeden z członków ekipy (Wy)nurzonych.

- Gdyby nie dyrekcja Wigierskiego Parku Narodowego to byśmy nie zrobili tego numeru, który zrobiliśmy - wyjaśnił Stojanowski. Druga część podsumowania projektu jest przewidziana na okres letni, jak to określił Hubert Stojanowski, będzie to część bardziej przyrodnicza. - W Muzeum Wigier spotkamy się po raz drugi z troszeczkę innym materiałem - wyjaśnił.

- Nasz projekt był o wiele szerszy tak naprawdę, przede wszystkim chodzi nam o dwie rzeczy, które się tutaj dzieją. W tym miejscu, tu i teraz, czyli chcemy promować naszą piękną Suwalszczyznę, a także walory przyrodnicze Wigierskiego Parku Narodowego - mówił Emil Sieńko. - Kolejnym celem, który nam się udało stworzyć dzięki uprzejmości parku, to było dużej ilości zdjęć i materiałów filmowych, które użyczymy dla parku, także mamy cel edukacyjny. I ostatni cel, dla mnie najważniejszy tak naprawdę, to promocja bezpiecznego nurkowania i bezpiecznego nurkowania dzieci i młodzieży - wyjaśniał.

W przygotowanym filmie można zobaczyć nie tylko co jest pod wodą, to również przemyślenia każdego z członków pięcioosobowego zespołu. - Kręcili wszyscy, cała załoga kręciła, ja to zmontowałem, ja to wszystko spróbowałem ułożyć w jakąś logiczną całość. Muzyka do tego filmu, jest to muzyka zespołu suwalskiego. Chłopaki z zespołu OTAKO, bardzo fajne chłopaki - mówił Stojanowski.

Przypomnijmy, że ekipa (Wy)nurzonych to: Hubert i Miłosz Stojanowscy, czyli ojciec i syn. Potocznie zwani Sudawcami, autorzy popularnego bloga, pasjonaci fotografii i filmowania. Ewa i Łukasz Drucis - doświadczeni nurkowie, właściciele szkoły nurkowania JagnaBlue. Ostatnim, ale na pewno nie mniej wartościowym członkiem zespołu jest Emil Sieńko, również doświadczony nurek i jak to sam określił wolny elektron pomiędzy JagnąBlue i Sudawcami.


Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
(Wy)nurzeni uchylą rąbka tajemnicy wigierskich rzek i jezior (2016-12-02)
(Wy)nurzeni na tropie tajemnic wigierskich jezior i rzek (2016-04-03)

Ostatnio dodane komentarze
- Gratulacje
Gratulacje!
autor:~Marek
- Wy nurzeni
podziwiam ludzi którzy maja pasję i tą pasją dzielą się z innymi, dzięki takim ludziom aż chce się ŻYĆ !!!!!!!
autor:~Mieszkaniec

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


lena | 04.12.2016
Eko Opał Prudziszki
Opał wysokiej jakości

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: