suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Żeglarze chcą pokazać, że „potrafią”
Żeglarze chcą pokazać, że „potrafią”Trzy załogi Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego „Grot” Suwałki otrzymały nominacje do reprezentowania Polski w Mistrzostwach Europy klasy Cadet. Wyjazd jest kosztowny, a młodzi ludzie zdeterminowani. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy.

Młodzi suwalczanie mają szansę wyjechać na Mistrzostwa Europy i zmierzyć się z europejską czołówką na wodach jeziora Balaton. W walce o realizację marzeń zawodnicy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy. Każda z załóg potrzebuje 8 tysięcy złotych - to koszt transportu sprzętu i zawodników, noclegów i wyżywienia, wpisowego do regat oraz obowiązkowego ubezpieczenia łódek i zawodników.

W sezonie regatowym koszty uczestnictwa spadają na rodziców, jednak ci młodzi żeglarze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Na platformie polakpotrafi.pl rozpoczęli zbiórkę pieniędzy. Suwalczanie za cel postawili sobie zebrać minimum 10 tysięcy złotych, wczoraj rozpoczętą akcję jak na razie wspiera czternaście osób, a zadeklarowana kwota to 1670 złotych.

Wszystkie trzy załogi mają na swoim koncie już wiele mniejszych i większych sukcesów. O wyjazd na Węgry walczą Mateusz Topolski i Julia Kundzicz, Julia i Michalina Hościłowicz oraz Eryk i Kinga Martynko. Specjalnie na potrzeby tej akcji stworzyli system nagród. Wspierając suwalczan można między innymi otrzymać zdjęcia załóg z Mistrzostw Europy, pamiątki znad Balatonu, klubowe koszulki, ale też trening z załogą lub całodniowy rejs po jeziorze Wigry. Wszystko zależy od przeznaczonej kwoty.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 29 lipca do 6 sierpnia, więc czasu na wspieranie młodzieży jest coraz mniej. Na zebranie 10 tysięcy mają jeszcze 25 dni. Jak sami mówią każda złotówka ma znaczenie i każda złotówka przybliża ich do realizacji celu. Projekt suwalczan - Płyniemy po Mistrzostwo Europy - razem z Wami! »


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- żeglarze
Gratuluję i sukcesu i mobilizacji!
autor:~ja

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


lena | 30.06.2016Wywiady

ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: