suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
26 rocznica Porozumień Sierpniowych
26 rocznica Porozumień Sierpniowych3-go września br. w Kościele OO. Franciszkanów pw. Bożego Ciała w Suwałkach o godz. 12 odbędą się uroczystości z okazji 26 rocznicy zawarcia Porozumień Sierpniowych.

Obchody rozpocznie Msza Święta Dziękczynna, po niej, o godz. 13.10 w uznaniu roli Ojca Świętego Jana Pawła II dla upadku komunizmu i odzyskania niepodległości złożymy wieńce i kwiaty pod poświęconym Ojcu Świętemu Krzyżem Misyjnym obok Kościoła, tam też będą miały miejsce okolicznościowe przemówienia, Następnie o godz. 13.30 odbędzie się w Kościele koncert muzyki narodowej i patriotycznej w wykonaniu Suwalskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Grzegorza Bogdana. O godz. 14.00 zapraszamy na chwilę wspomnień.

W historii jest wiele punktów zwrotnych – jednak w najnowszych naszych dziejach tymi najważniejszymi, które umożliwiły Polsce uwolnieni spod komunistycznego ucisku i utorowały drogę ku Niepodległości- były dni Sierpnia 1980 roku. Uczcijmy rocznicę tych dni wspólnie ciesząc się z odzyskania wolności.

Na obchody zapraszają Pan Zdzisław Koncewicz – Przewodniczący Oddziału NSZZ „ Solidarność” w Suwałkach, Pan Jarosław Schabieński- Wicewojewoda Podlaski oraz Pan Jarosław Zieliński – Poseł na Sejm RP, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


aloks | 28.08.2006
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: