suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Jacek Niedźwiedzki trenerem reprezentacji Czech
Jacek Niedźwiedzki trenerem reprezentacji CzechZnany suwalski sportowiec i trener oraz wielokrotny mistrz Polski w badmintonie zmienił barwy. Od września Jacek Niedźwiedzki jest Głównym Trenerem Czeskiej Reprezentacji Seniorów w Badmintonie. Czy dzięki niemu nasi południowi sąsiedzi sięgną po najwyższe laury?

- Rozmowy trwały już od stycznia. Od początku lipca objąłem funkcję trenera reprezentacji młodzieżowej, a z początkiem września zostałem mianowany Głównym Trenerem Czeskiej Reprezentacji Seniorów w Badmintonie - mówi Jacek Niedźwiedzki. Nowy trener nie ukrywa, że wyzwań stoi przed nim wiele. Będzie bowiem przygotowywać czeską reprezentację do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Pod jego okiem szkolić się też będzie czeska młodzież, która wystartuje w Mistrzostwach Europy do lat 17 oraz Mistrzostwach Europy do lat 15.

Niedźwiedzki nie zapomina jednak o wieloletniej współpracy z Suwalskim Klubem Badmintona. - Cały czas im pomagam - dodaje. Jak dodaje, objęcie nowej funkcji nie wiąże się bowiem z pożegnaniem z Polską. Trener w Czechach będzie spędzał średnio dwa tygodnie w miesiącu. - Dziękuje Cesky Badmintonovy Zvaz i czeskim trenerom za zaufanie jakim mnie obdarzyli - dodaje Niedźwiedzki.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Gratki
Jacuś wrócił bravo. Widać pogodził się z badmintonem.
autor:~Weteran
- Brawo
Gratulacje ktoś docenił mistrza moim zdaniem powinien zostać trenerem Polaków z jego doświadczeniem polski badminton stałby się jednym ...
autor:~Emigrant
- byly zawodnik
gratki trener
autor:~Kostek

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 05.10.2015
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
GAZOWE KOTŁY KONDENSACYJNE - OBNIŻ WYDATKI NA OGRZ...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: