suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Manipulują „kartonowymi Cześkami”
Manipulują „kartonowymi Cześkami” Manipulacja, kombinacja i zafałszowanie faktów - tak kampanię wyborczą swoich kontrkandydatów oceniają przedstawiciele PiS. Jak twierdzą, Czesław Renkiewicz nadużywa w kampanii środków dostępnych mu z racji piastowanej funkcji prezydenta. Dostało się też poseł Bożenie Kamińskiej.

- Wykorzystywane jest mienie komunalne, a sami wyborcy mówią nam o tzw. kartonowych Cześkach, które stoją między innymi w Aquaparku, Parku Naukowo-Technologicznym czy bibliotece - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Robert Wagner. Wiele kontrowersji wśród przedstawicieli PiSu wzbudziła także kampania komitetu „Z Renkiewiczem dla Suwałk” umieszczana w wydawanym z publicznych środków „Dwutygodniku Suwalskim”. - Przez to wszyscy składamy się na kampanię wybranej części lokalnych polityków - grzmiał asystent Zielińskiego.

Zdaniem przedstawicieli PiSu obecny prezydent nadużywa w swojej kampanii środków, jakimi dysponuje jako włodarz miasta i przełożony miejskich spółek. - Czy to jest w porządku wobec pozostałych kandydatów - pytał.

Przedstawiciele PiS nawiązali także do Bożeny Kamińskiej i popierającego ją komitetu Suwałki - Dobro Wspólne. Zdaniem Grzegorza Gorlo, wykorzystanie nazwy Dobro Wspólne, które od lat przypisane jest ruchowi katolików działających w diecezji ełckiej, jest swoistą manipulacją. - Platforma Obywatelska i Pani Kamińska wykorzystuje tę nazwę po to, aby nadać sobie dodatkową wartość - przekonywał.

Kandydat na prezydenta nawiązał również do listy wyborczej PO. - Bożena Kamińska w okręgu numer 2 to nie jest Bożena Kamińska pani poseł - mówił Grzegorz Gorlo. - Ja jestem przeciwnikiem socjotechniki - dodał. Manipulacją nie jest jednak jego zdaniem to, że na jednej z list PiSu znajduje się nazwisko kandydatki na radną - Lilianny Zielińskiej, która przez wielu mieszkańców może być mylona z żoną posła Zielińskiego - Lilianną Anną Zielińską.
Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Co się stało z wizją? Kampania się zaostrza (2014-10-21)
Kandydaci zawiśli na słupach (2014-10-24)

Ostatnio dodane komentarze
- Papierowy
Kazdy sam siada na odpowiedniej grzędzie. Papierowa postać jednoznacznie klasyfikuje osobę. Nic dodac nic ująć.
autor:~Ala
- papierowy
Czyli samo sedno zmarnowanej kadencji
autor:~Andrzej
- PRL POWRACA . Byli ;agenci; bezpieki PRL chcą byc r...
Lista nr 14 - KWW BLOK SAMORZĄDOWY 7. MURAWKO Józef Wiesław, lat 50, zam. Suwałki, złożył następujące oświadczenie: pracowałem, pełniłe...
autor:~Lis

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 13.11.2014Wywiady

Eko Opał Prudziszki
Opał wysokiej jakości

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: