suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Kandydaci zawiśli na słupach
Kandydaci zawiśli na słupachKampania wyborcza trwa w najlepsze. Uśmiechnięte twarze kandydatów na prezydenta spoglądają na suwalczan niemal z każdego miejsca w mieście. Do tego pojawiają się spoty telewizyjne, ulotki i reklama w internecie. Nie wszyscy kandydaci się jednak promują. Dlaczego?

Prym w kampanii wyborczej niezaprzeczalnie wiedzie komitet „Z Renkiewiczem dla Suwałk”. Twarz obecnego prezydenta, a także radnych, którzy wraz z nim startują w wyborach, widnieje niemal na wszystkich słupach ogłoszeniowych. Niebiesko zrobiło się także na przystankach komunikacji miejskiej, które również zostały zdominowane przez Czesława Renkiewicza. Nie brakuje też reklamy internetowej oraz specjalnie przygotowanych broszur, z opisanymi sylwetkami wszystkich pretendujących do Rady Miejskiej.

Szeroko zakrojoną kampanię wyborczą prowadzi także Bożena Kamińska. Kandydatka na prezydenta ma swoje billboardy na ulicach miasta, plakaty znajdują się także na słupach. O dynamicznych Suwałkach mówi podczas spotów telewizyjnych, a ulotki z programem pojawiają się w skrzynkach mieszkańców.

Kampanię rozpoczął także Blok Samorządowy. Dotychczas na ulicach pojawiły się już bannery z wizerunkiem Tomasza Bilbina. Jak poinformował Marcin Gnoza, wzmożona kampania rozpocznie się od listopada. - Nie chcemy męczyć ludzi - tłumaczy. Zapowiada jednak, że już niedługo w mieście pojawią się także plakaty na słupach ogłoszeniowych oraz w autobusach miejskich. Podobną strategię przyjęło także SLD. - Wielkoformatowe billboardy już są, lada dzień pojawią się też plakaty z wizerunkiem kandydata na prezydenta, jak również do Rady Miejskiej - poinformował Jacek Dziemianowicz.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy kandydaci będą „wisieć”. - Nie zobaczą mnie państwo na wielkoformatowych billboardach - zapowiada Grzegorz Gorlo, kandydat na prezydenta z ramienia PiS. Nie pojawią się także jego plakaty. Dlaczego? - Nie mam środków finansowych, nikt mnie nie sponsoruje, nikt nie przeznaczył na mnie ani złotówki - mówi. Prawdopodobnie Gorlo wyprodukuje ulotki, które sam zrobi na własnym komputerze. - Jeśli ludzie na mnie zagłosują, będzie znaczyło, że te billboardy nic nie dają - tłumaczy.

Podczas tegorocznej kampanii nie próżnują także kandydaci do sejmiku województwa podlaskiego. Szczególnie wyraźnie reklamują się Anna Naszkiewicz startująca z ramienia PO, a także Cezary Cieślukowski, który zawisł w najbardziej strategicznych miejscach Suwałk. Uśmiechając się do mieszkańców zapewnia na plakatach, że liczą się czyny, a nie słowa.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- reklama
Już wiadomo, kto płaci rachunki za reklamę Czeska w radio5, to bopss,razem startują wiec zapłaci się na koszt podatnika i tyle. Jak to...
autor:~spostrzegawczy
- ............
"Kandydaci zawisli na slupach." Marzenie wiekszosci polakow gdy mysla o politykach
autor:~qaz
- panGorlo
Pan Godło to dobrze funkcjonujący biznesmen ,i nie zamieni swojego zarządzania na zarządzanie z 2rzedu.Bo przecież rzadzilby JZ, a zres...
autor:~dobrzewiedzacy

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 24.10.2014Wywiady

PRZESTRONNE MIESZKANIA
Wyjątkowy apartament w centrum Suwałk

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: