suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Targi Ślubne - nowe wyzwania, nowa formuła
Targi Ślubne - nowe wyzwania, nowa formułaŚlub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. To również ogromne wyzwanie dla firm działających w tej branży. Jak przygotować ten wyjątkowy dzień? Na to pytanie przyszli nowożeńcy znajdą odpowiedź na Targach Ślubnych Suwałki 2014, które odbędą się 6 kwietnia w Restauracji Na Starówce.

Imprezy poświęconej ślubom i weselom w takiej oprawie nie było do tej pory w naszym mieście. Targi Ślubne Suwałki 2014 adresowane są do osób, które planują życie we dwoje, mają wyznaczoną datę ślubu, ale też do młodych par, które niedawno się pobrały.

Wśród wystawców znajdą się, tradycyjnie, salony sukien ślubnych i wieczorowych oraz ubiorów męskich, sklepy z bielizną czy biżuterią. Zaprezentowane zostaną pojazdy do ślubu, sale weselne, a także usługi foto/video, cateringowe, kosmetyczne i fryzjerskie. Swoją ofertę przedstawią m.in. zespoły muzyczne i dj-e, kwiaciarnie, cukiernie czy szkoły tańca.

Nowością będzie niewątpliwie prezentacja ofert skierowanych do młodych ludzi rozpoczynających wspólne życie. Znajdą się tu propozycje: deweloperów oferujących mieszkania z dopłatą w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, banków posiadających w swoim wachlarzu produktów kredyty w programie MdM i wiele innych.

Zaplanowano też liczne prelekcje i pokazy multimedialne dotyczące tematyki związanej z weselem, jego planowaniem, realizacją, a także wspólnym życiem młodej pary po ślubie. Eksperci opowiedzą m.in. o modzie ślubnej, najmodniejszych kierunkach na podróż poślubną, ale też o kredytach hipotecznych, programie Mieszkanie dla Młodych, współczesnych trendach w dekoracji wnętrz i innych.

Wyjątkowa będzie również kampania promocyjna towarzysząca Targom Ślubnym Suwałki 2014. Informacja o wydarzeniu będzie widoczna w przestrzeni miasta na billboardach, w regionalnej prasie, radiu i telewizji. Reklamy pojawią się na platformach mobilnych jeżdżących po mieście i telebimach. Uruchomiony zostanie specjalny portal poświęcony Targom, wydany będzie Katalog Targowy w nakładzie 8000 sztuk. Dla Wystawców przygotowano szeroki wybór form uczestnictwa: stoiska, prelekcje, pokazy multimedialne, udział w pokazach mody, reklamy w katalogu i inne.

- W ciągu 3 pierwszych dni zgłosiło się do nas kilkunastu wystawców. Łącznie planujemy około 50 mniejszych i większych stoisk - informują organizatorzy. - Do tego trzeba doliczyć firmy zainteresowane wyłącznie prelekcjami, pokazami multimedialnymi i reklamami w Katalogu Targowym.

Targi Ślubne Suwałki 2014 odbędą się 6 kwietnia w salach na dwóch piętrach Restauracji Na Starówce, przy ulicy Chłodnej 2. Organizatorami wydarzenia są: Agencja reklamowa R PROJEKT z Białegostoku, Agencja reklamowa It-Service z Suwałk oraz Portal suwalki.info.

Więcej szczegółów na stronie: www.targislubne.suwalki.info
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- od
od ktorej godziny to sie zaczyna i do ktorej?
autor:~jasna
- Nareszcie!
No nareszcie ktos pomyślał! Takie imprezy są mega popularne w innych miastach! To doskonała okazja nie tylko dla firm ale dla ludzie, k...
autor:~kaśka

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 25.01.2014
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Gawrych Ruda II - program na bajkowe wakacje 2018

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: