suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
„Finezja” w nowym wydaniu
„Finezja” w nowym wydaniuRestauracja, która zawsze cieszyła się dobrą opinią suwalczan, właśnie zmieniła swoje oblicze. W najbliższy piątek, 31 maja, odbędzie się jej uroczyste otwarcie. „Finezja” pochwalić się może teraz nie tylko stylowym wnętrzem, ale także nowymi propozycjami w menu. Tym, co się nie zmienia, są przystępne ceny.

Zlokalizowana w Suwałkach przy ulicy Chłodnej 3a „Finezja” ogłasza wszem i wobec swój wielki comeback. W najbliższy weekend klientów Restauracji, która oferuje dania Kuchni Polskiej i dania regionalne, czeka mnóstwo kulinarnych niespodzianek i promocji w barze. Między innymi w tych dniach przy zakupie butelki wina, drugą klienci otrzymają gratis.

Stylowe wnętrze Restauracji stało się teraz bardziej przytulne. Zmiany klienci zauważą już przy wejściu do lokalu. Na parterze jest zupełnie nowy, wygodny bar. Sala na pierwszym piętrze zyskała wyjątkowy klimat za sprawą kominka. Na drugim piętrze znajduje się sala bankietowa, przystosowana specjalnie na potrzeby organizacji przyjęć okolicznościowych, jak również spotkań biznesowych. Doskonałym miejscem na spędzenie czasu w ciągu najbliższych miesięcy będzie z pewnością zaaranżowany na świeżym powietrzu ogród letni.

Niewątpliwą zaletą lokalu jest jego lokalizacja. Restauracja „Finezja” znajduje się w ścisłym centrum Suwałk, przy ulicy Chłodnej 3a, bezpośrednio przy największym bezpłatnym parkingu w mieście. Planowo lokal będzie otwarty od godz. 10:00 do 22:00, z uwzględnieniem potrzeb klientów. - Nasza restauracja zawsze cieszyła się dobrą opinią. Moim marzeniem jest, aby każdy gość odwiedzający nasz lokal wychodził zadowolony i chciał tu wrócić - mówi nowa właścicielka Restauracji Irena Szyszko.

W „Finezji” od poniedziałku do piątku serwowane będą obiady dnia. Natomiast w każdą niedzielę „obiady świąteczne” składające się z zupy, dania głównego oraz deseru. Wszystko w bardzo przystępnej cenie. Z pewnością warto wybrać się do restauracji w najbliższy weekend. W piątek, 31 maja nastąpi oficjalne otwarcie lokalu. W sobotę, 1 czerwca najwięcej atrakcji przewidziano dla dzieci. W niedzielę natomiast „Finezja” zaprasza na „obiad świąteczny”.

Wszelkie informacje o Restauracji, jej propozycjach kulinarnych oraz promocjach będzie można znaleźć na stronie „Finezji” na Facebook’u: www.facebook.com/finezja.suwalki

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- re
jedzenie ok-tylko porcje głodowe,ja pojadłam dzieci tez ale nasi panowie nie:((((trochę cienko ,panie kelnerki są fajne!
autor:~kamila
- styl
I połowa lata 90-tych
autor:~Ancymon
- Stylowe wnętrze
A jaki to styl?
autor:~blackmetal

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 28.05.2013Wywiady

KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: