suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wigry i Ślepsk poniżej oczekiwań
Wigry i Ślepsk poniżej oczekiwańDwa kluby sportowe, które otrzymały największe dotacje z Urzędu Miasta - siatkarski „Ślepsk” i piłkarski „Wigry” - nie poczynają sobie najlepiej w ostatnim czasie. Siatkarze zajęli ostatnie miejsce w II Memoriale Józefa Gajewskiego, a piłkarze przegrali już czwarty mecz w lidze.

Zawodnicy „Ślepska” okazali się wyjątkowo gościnni w towarzyskim, przedsezonowym turnieju rozgrywanym w weekend w hali OSiR-u. Na szczęście podopieczni Adama Aleksandrowicza są dopiero na początku przygotowań do rozgrywek I ligi. Drużyna ma nowy, całkowicie przebudowany skład, dlatego słabsze występy mogą się jeszcze zdarzać.

W Memoriale Józefa Gajewskiego suwalczanie zagrali jednak nadspodziewanie słabo. W trzech meczach wywalczyli zalewie 1 punkt i ugrali 3 sety. Lepsi od suwalczan okazywali się odpowiednio: Siatkarz Wieluń, Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski i Pekpol Ostrołęka. Osiągnięcia w memoriale mogą niepokoić, w ubiegłym sezonie ligowym Ślepsk zajął przecież bardzo wysokie 4. miejsce, prowadząc w tabeli przez sporą część rozgrywek.

Na błędy nie mogą pozwolić sobie Wigry. W ich przypadku sprawa jest o wiele bardziej poważna, gdyż piłkarze zaczęli już sezon. W sześciu meczach gracze z Suwałk odnotowali jednak już 4 porażki i zajmują przedostatnie miejsce w całej stawce II ligi. W ostatnim meczu „biało-niebiescy” przegrali nawet z niżej notowaną Resovią Rzeszów aż 1:4.

Niestety, suwalski klub odpadł także w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Mimo ciągłych uzupełnień składu i wielu piłkarzy z zagranicy, Wigrom rzadko udaje się punktować. Swoją frustrację na różnych forach i portalach coraz częściej okazują kibice. Okazją na poprawienie sytuacji ma być inauguracyjny mecz na wyremontowanym stadionie miejskim, który odbędzie się w sobotę.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kibic | 05.09.2011Wywiady

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: