suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Oj, będzie się działo!
Oj, będzie się działo!Do końca wakacji jeszcze kilka tygodni. Za oknem pogoda jest mizerna, dlatego warto skorzystać z oferty kulturalnej naszego miasta. A dziać się będzie jak zwykle sporo. Koncerty i spektakle, dyskoteki i imprezy sportowe, a także wybory najpiękniejszej klubowiczki.

Dziś w naszym mieście odbywać się będą imprezy klubowe. W Pubie Brama spodziewać się możemy pozytywnej energii dzięki muzyce reggae. Zabrzmią utwory z polskiej i zagranicznej sceny, z Bobem Marleyem na czele. W Fantasy Parku odbędzie się natomiast kolejna impreza z muzyką lekką, łatwą i przyjemną. Ośrodek Pogranicze zaprasza zaś na kolejną odsłonę Lata w Pograniczu. W Krasnogrudzie odbędzie się projekcja filmu „Dolina Issy” oraz koncert Mikołaja Trzaska.

Jutro wracają natomiast Teatr-Akcje. W planie organizatorzy przygotowali spektakl „Stacja” oraz warsztaty teatru fizycznego Sergeya Okuneva z Sankt Petersburga, które potrwają aż 3 dni. Po południu w Kawiarence nad Zalewem zagra formacja Corner Blues Band. Zespół powstał w 2007 roku w Suwałkach i ma już za sobą wiele koncertów w naszym mieście. Pierwszy raz zagrają natomiast Paul Lamb & The King Snakes. Ich występ odbędzie się w Ogrodzie Letnim Rozmarino. W Pubie Brama faworyzowane będą tego wieczoru Panie na wysokich obcasach – to impreza, na której na pewno nie zabraknie dobrej muzyki i dziewczyn na szpilkach. Piątkowe Lato w Pograniczu zaprasza do Sejn i Krasnogrudy, gdzie odbywać się będą: audycja muzyczna, projekcja filmowa i bajkowy spektakl.

W weekend dziać się będzie jeszcze więcej. W Fantasy Parku odbędzie się konkurs Miss Club Poland 2011, podczas którego zostanie wybrana Miss Fantasy Park Suwałki. Zwyciężczyni suwalskiej edycji może liczyć na atrakcyjne nagrody oraz udział w konkursie ogólnopolskim. Finał wyborów odbędzie się w Egipcie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia od dziewczyn chcących wziąć udział w konkursie do dnia wyborów do godziny 18.00.

Dzień później w portalu suwalki.info internauci będą mogli głosować na ich zdaniem najpiękniejszą klubowiczkę. Głosowanie potrwa tydzień. Dziewczyna, która wygra otrzyma wiele wartościowych nagród ufundowanych m.in. przez Salon Optyczny Solsken ul. Kościuszki 94, Gabinet Masażu Re-Vita, ul. Kościuszki 93 i Salon Obrączek Ślubnych „Sanimex” ul. Chłodna 14.

Sobota będzie też przedostatnim dniem Teatr-Akcji. Organizatorzy przygotowali spektakl teatralny, a także kontynuację warsztatów teatru fizycznego. W Parku Konstytucji 3 Maja rozstrzygnie się konkurs literacki „Suwalskie Limeryki Latem” . To już piąta odsłona tego przedsięwzięcia. W Kawiarence nad Zalewem zagra natomiast formacja Replay. Zespół na stałe zagościł w programie letnich koncertów lokalu, ale tym razem będzie to już ich ostatni występ. Wielbiciele dyskotek będą mogli wyszaleć się w Bramie i Fantasy Parku. W Pubie królować będzie muzyka klubowa, o czym świadczy tytuł imprezy: „I love house vol.4”. Fantasy Park natomiast zaprasza wszystkich wielbicieli zabawy Karaoke. W repertuarze znajduje się wiele polskich i zagranicznych przebojów. Po zakończonym śpiewaniu przewidziana jest oczywiście dyskoteka.

W sobotę rozpoczynają się Dni Suwałk. Głównymi atrakcjami będą koncerty Jeden Osiem L i brytyjskiej formacji Red Box. Na Suwalszczyźnie również będzie ciekawie. Nad Jeziorem Wigry w Starym Folwarku najlepsi żeglarze powalczą o Puchar Wójta Gminy Suwałki. To już szósta edycja konkursu. Na ziemi sejneńskiej trwa Lato w Pograniczu. Przewidziano m.in. warsztaty w pracowni filmowej, pokaz filmowy i występ orkiestry.

Po sobotnich szaleństwach, w niedzielę będzie można zaznać trochę sportu. Tradycyjnie na kortach ceglanych przy ulicy Wojska Polskiego odbędzie się Grand Prix o Puchar Prezydenta Suwałk. W patio ratusza koncertem poezji śpiewanej uczczony zostanie Rok Czesława Miłosza. W Kościele pw. Chrystusa Króla zainaugurowana zostanie zaś Ars Musica: cykl koncertów muzyki poważnej.

Wielbicielom sportowej rywalizacji przypominamy, iż w niedzielę odbędą się zawody „Siłacz Suwalszczyzny”. Zaplanowano kilka pokazowych konkurencji, m.in. spacer farmera i przeciąganie ciężarówki. Każdy, kto poszukuje odrobiny luzu będzie mógł odnaleźć się w Bramie na Tropic Hawaiian Party – imprezie w gorących latynoskich nurtach z Hawajów. O dobrą muzykę zadba Dj Loolek. W ramach Lata w Pograniczu na ziemi sejneńskiej odbędzie się cykl imprez zatytułowanych „Pamiętanie Miłosza”.

KONKURS

W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny do wygrania 5 pojedynczych zaproszeń na imprezę Miss Club Poland 2011, która już w sobotę odbędzie się w Fantasy Parku. Podczas imprezy kilkanaście dziewczyn będzie ubiegało się o tytuł najpiękniejszej klubowiczki. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które znajdziecie na www.konkursy.suwalki.infoŹródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY - TUTAJ
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


fedi | 11.08.2011
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: