suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wyjście „z szuflady”
Wyjście „z szuflady”Suwalczanie, którzy tworzą do przysłowiowej szuflady, będą mieli okazję pokazać swoje prace szerszej publiczności. Od dziś fotografie prac plastycznych, ale też haftu czy innych dokonań wartych zaprezentowania, można zgłaszać do organizatorów wydarzenia.

Wystawę artystyczną pod tytułem „Persona z szuflady” organizuje w Suwałkach grupa o nazwie „Interwencja kulturalna” stworzona przez uczestników projektu „Wyzwanie liderów lokalnych”. Organizatorzy wystawy pragną zaprosić wszystkich tworzących na potrzeby przysłowiowej szuflady do nadsyłania swoich prac. Mile widziane jest zarówno malarstwo, fotografia i rysunek, jak też robótki ręczne (np. haft) czy długopisowe rysunki z zeszytów szkolnych i wykładowych.

Chętni twórcy mogą już przesyłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz 3-5 fotografii wybranych prac wraz z opisami. Najlepsze, wraz z notką o autorze, zostaną zaprezentowane na wystawie „Persona z szuflady” w Pizzerii-Galerii „Rozmarino” oraz umieszczone w folderze promującym to wydarzenie. - Jeżeli tworzysz i marzyłeś o wystawie, teraz masz możliwość zaprezentowania najlepszych ze swoich prac - zachęcają organizatorzy wydarzenia. Termin zgłaszania prac upływa 19 sierpnia.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej projektu lub dzwoniąc pod nr tel. 530-565-101.

Organizatorami projektu „Wyzwanie liderów lokalnych” jest Stowarzyszenie „Macierzanka” z Wiżajn wraz z partnerem Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia. Inicjatywę wspiera Suwalskie Ucho Muzyczne (SUM). Działania są finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 08.08.2011
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kowalskiego

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: