suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Na rower i do teatru
Na rower i do teatruZa nami pierwszy tydzień lipca. Pogoda nie zawsze dopisuje, ale zawsze możemy liczyć na dobrą zabawę i przyjemnie spędzony czas w naszym mieście. Nie inaczej będzie w nadchodzące dni. Czeka nas wiele imprez muzycznych i sportowych oraz wydarzeń kulturalnych.

W czwartek Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza najmłodszych na warsztaty teatralne. Zajęcia będą organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Kulturalnym „Teatr Efemeryczny”. W Sejnach zainaugurowany zostanie natomiast Festiwal Nauki „OCZAROWANIE TAJEMNICĄ”. Cykliczne wystąpienia wykładowców z uczelni warszawskich to nie lada gratka dla młodych poszukiwaczy wiedzy.

Wracamy do Suwałk. Wieczorem, na koncert szantowy zespołu „Zmiana wachty” zaprasza kawiarenka nad Zalewem. Miłośnicy muzyki disco polo, będą zaś mieli swoje święto w Fantasy Parku. Imprezę w rytmach muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej poprowadzi Szymon Kozicz.

Podobne zestawienie atrakcji czeka na nas w piątek. W MDK-u odbędzie się mini festiwal teatralny, w którym wystąpią dzieci z różnych krajów Europy, m.in.: Estonii, Bułgarii i Włoch. Po południu, w Kawiarence nad Zalewem odbędzie się koncert Suwalskiej Kapeli Biesiadnej. Wieczorem na Polską Noc zaprasza Pub Brama. Zabrzmią tam nuty z naszej rodzimej sceny, począwszy od Lady Pank, a skończywszy na najnowszych utworach klubowych.

W sobotę odbędzie się kolejna odsłona Lata Na Rowerze z PTTK. Na trasie rajdu znajdą się atrakcyjne miejsca Suwalszczyzny: Góra Zamkowa, Góra Cisowa i Turtul. W Kawiarence nad Zalewem – kolejny koncert! Tym razem, przed gośćmi lokalu wystąpi krakowsko-warszawska formacja Black Jazz White. W Bramie odbędzie się natomiast Kamikaze Night, będąca kontynuacją całej wakacyjnej serii tych imprez. Za konsoletami stanie Dj Loolek, a osoby ubrane na różowo będą mogły wejść za darmo.

Niedziela przebiegnie pod znakiem kultury. Aż 3 wydarzenia będą miały miejsce w Parku Konstytucji 3 Maja. Odbędzie się tam spektakl dla najmłodszych w ramach Niedzielnych Poranków Teatralnych. Przedstawienie nosi tytuł: „Trzy razy królewna, trzy razy smok”. Miłośnicy muzyki będą mogli wysłuchać kolejnego Letniego Koncertu „Przy fontannie”. Przed widzami wystąpi Suwalska Orkiestra Kameralna „Camerata dell’Arte”. Fani kina będą mogli natomiast przybyć na wieczorny seans z w ramach Kina Letniego. Ponadto, w Fantasy Parku odbędą się warsztaty taneczne w rytmach gorących rytmów latynoskich.

Wielbiciele muzyki klasycznej będą mogli udać się do Kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Swój koncert organizuje tam koło Spotkań Artystycznych Seniorów SAS. Na miłośników sportu czeka z kolei turniej tenisa ziemnego na ceglanych kortach przy ulicy Wojska Polskiego. Odbywać się tam będzie Grand Prix pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałki.


KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na koncert zespołu "Stare Dobre Małżeństwo", który odbędzie się w najbliższą sobotę w Augustowie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: [email protected]Źródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


Fedi | 07.07.2011Wywiady

UNIWERSUS
KURS SPAWACZA MAG 135

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: