suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Pani Sztuka w deszczu
Pani Sztuka w deszczuChociaż pogoda nie dopisała i trzydniowy plenerowy projekt Pani Sztuka odbył się w strugach deszczu, warsztaty można zaliczyć do udanych. Dzieciom i młodzieży z okolic Kaczego Dołka pogoda nie przeszkodziła w dobrej zabawie.

Najmłodsi mieszkańcy osiedla od piątku do niedzieli brali udział w różnych warsztatach artystycznych. W programie były zajęcia tańca z poi, zabawy z chustą Klanzy, warsztaty bębniarskie, fotograficzne, instalacji recyklingowych, żonglerki oraz plastyczne. Największym powodzeniem cieszyły się jednak szczudła.

- Mimo że trawa była śliska od deszczu, warsztaty mogły się odbyć. Szczudła od spodu mają specjalne gumy, testowaliśmy to wiele razy – nie ma niebezpieczeństwa, że ktoś się poślizgnie – tłumaczy koordynatorka projektu, Kamila Brodowska.

W trakcie spektaklu „Motyl” deszcz na moment przestał padać, a lalkowe przedstawienie z zaciekawieniem oglądały nie tylko dzieci, ale i seniorzy z pobliskiego tzw. „Domu Weterana”. Pokaz filmowy odbył się natomiast w namiocie, co stworzyło niepowtarzalny, kameralny klimat. Ostatniego dnia szara rzeczywistość nabrała kolorów dzięki spontanicznemu pokazowi gigantycznych baniek mydlanych. Pani Sztuka opuściła Kaczy Dołek wczoraj, ale do Suwałk jeszcze wróci. Spotkać ją będzie można na Manhattanie (Witosa 4a) w terminie 18-24 lipca 2011.

W projekt włączyła się wolontariuszka Alexandra Andreeva z Rosji, która przebywa obecnie w Stowarzyszeniu „Nie Po Drodze” w ramach Wolontariatu Europejskiego. Alexandra z wykształcenia jest graficzką, dlatego zaprojektowała plakat Pani Sztuki oraz przygotowała relację fotograficzną.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 05.07.2011
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: