suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Imprezowa oferta na początek lipca
Imprezowa oferta na początek lipcaPrzed nami pierwszy lipcowy weekend. Wakacje rozkręcają się na dobre i organizatorzy imprez nie próżnują. Będzie dużo kultury i dużo zabawy – każdy znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać, że w sobotę rusza XIII Jaćwieski Festyn Archeologiczny ”Szwajcaria 2011”.

W czwartek w pubie Brama, odbędzie się karaoke w rytmie przebojów polskich i zagranicznych. Mile widziane będą wspólne występy ze znajomymi i przyjaciółmi. Gorąca impreza odbędzie się również w Fantasy Parku. Za konsoletą stanie Szymon Kozicz, który przygotuje na tę okazję muzykę łatwą, lekką i przyjemną.

Po emocjach na parkiecie, warto zaznać innej rozrywki. W piątek Galeria PAcamera zaprasza wszystkich na wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej „Naturalnie i subtelnie – Cisza”. Organizatorzy chcą przedstawić ciszę z zupełnie innej perspektywy, skupiając się na ludzkich emocjach. Autorami prac są członkowie Suwalskiej Grupy Twórczej SGT. Suwalski MDK z kolei zaprasza młodzież na rowerową wycieczkę po najbardziej atrakcyjnych zakątkach Suwalszczyzny. W planie rajdu rowerowego jest przejazd m.in. przez Małą Hutę i Krzywe. Ilość miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!

Tego samego dnia rusza także „Lato na Chłodnej”. Kolejna edycja kiermaszu umożliwi mieszkańcom kupno lokalnych rękodzieł: tkactwa, kowalstwa, rzeźby, a nawet plecionkarstwa. Nad Kaczy Dołek przybędzie zaś Pani Sztuka. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony plenerowych warsztatów, na których dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć m.in. w warsztatach bębniarskich, fotograficznych czy plastycznych.

Wieczorem można znowu wybrać się na miasto. Kawiarenka Nad Zalewem zorganizuje bowiem występ zespołu FRET BLUES BAND. W pubie Brama motywem przewodnim imprezy będą zaś rytmy house i electro. O dobrą zabawę ma zadba Dj U`ONE.

W sobotę zacznie się XIII Jaćwieski Festyn Archeologiczny ”Szwajcaria 2011” organizowany przez Muzeum Okręgowe w Suwałkach. Jest to największa tego typu impreza archeologiczno-historyczna w północno-wschodniej Polsce. W ramach festynu przewidziano m.in. recitale muzyki średniowiecznej, gry antyczne, a nawet rekonstrukcję jaćwieskiego wesela. Wieczorem będzie można ponownie zawitać do Pubu Brama. Dla klubowiczów przygotowano specjalną ofertę obejmującą klasyczne rock'n'rollowe kawałki w nowych remixach.

W niedzielę zostanie zainaugurowana kolejna letnia edycja Poranków Teatralnych. Suwalski ROKiS zorganizuje dla dzieci inscenizację przedstawień, a także wiele zabaw, gier oraz konkursów. Natomiast w ramach koncertu „Przy Fontannie” wystąpi „Camerata dell’Arte”. W programie występu przewidziano kompozycje muzyki poważnej, rozrywkowej i filmowej. Tego samego dnia w Fantasy Parku odbędą się darmowe warsztaty taneczne w gorących rytmach muzyki latynoskiej. Wielbiciele sportu mogą zaś spróbować swoich sił na ziemnych kortach przy ulicy Wojska Polskiego. Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje bowiem kolejną edycję GRAND PRIX o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.

Przypominamy, że już we wtorek do Suwałk zawita Kabaret Jana Pietrzaka. Legendarny twórca Kabaretu pod Egidą pojawi się w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego.

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania dwa podwójne zaproszenia na "Kabaret Jana Pietrzaka", który odbędzie się w najbliższy wtorek w Suwałkach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.infoŹródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ
Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


Fedi | 30.06.2011Wywiady

Centrum Ogrodnicze Azalia
Centrum Ogrodnicze AZALIA

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: