suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Pierwszy powiew lata
Pierwszy powiew lataNajbliższe dni w Suwałkach będą obfitować w liczne imprezy muzyczne. Zaplanowano szereg koncertów i dyskotek, także z myślą o studentach. Odbędą się wernisaże, a w MDK wystąpi Kabaret Horrorek.

Imprezowy weekend rozpoczyna koncert w ogródku letnim Restauracji Einstein. Już dziś o 19.00 Znany suwalski muzyk Andrzej Sztuka zaprezentuje znane utwory w aranżacjach na gitarę. Na wspólne śpiewanie zaprasza natomiast Pub Brama. Z kolei Fantasy Park przygotował dwudniową imprezę specjalnie dla studentów. Studentalia to także mega promocje i zniżki, m.in. na bowling i bilard, a także na napoje rozweselające. Klub gwarantuje super zabawę.

W piątek galeria na Chłodnej zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Danieli Friederike Lüers. Artystka prezentuje styl określany jako pogłębiony ekspresjonizm, z niuansami w nakładanych warstwach farby oraz w zbliżeniach. Z kolei Muzeum im. M. Konopnickiej zachęca do wzięcia udziału w wernisażu wystawy „Skarby wieków średnich”. Na wystawie zostanie zaprezentowanych ponad tysiąc przedmiotów wykonanych ze złota, srebra, brązu, miedzi i szkła.

Na piątkową dyskotekę zaprasza Restauracja Einstein. Jeżeli masz 30 lat i więcej ta impreza jest właśnie dla Ciebie. Z kolei Pub Brama proponuje Rock'n'Roll mix - znaną wszystkim muzykę rock`n`roll w nowych remixach. W Fantasy Park zaczyna się zaś lato. Klub rusza z nową obiecaną porcją gwiazd. W piątek - Dj Maximo. W Kawiarence nad Zalewem wystąpi z kolei znany i lubiany zespół Keys.

W sobotę w naszym mieście wyjątkowe koncerty. W ogrodzie Piwnym Austeria odbędzie się ostatni przed wakacjami koncert z cyklu Suwalskie Ucho Muzyczne. Zagrają Obibox i Prawie Sławni. W Ogrodzie Letnim Rozmarino koncert da zespół Fret Blues Band. Po koncercie - Jam Session. Na sobotnią dyskotekę zaprasza Brama. Pub rozpoczyna czerwiec klubowo - Latino House and Latino Latino HOUSE. Do udziału w imprezie tanecznej zachęca też Fantasy Park. W Kawiarence Nad Zalewem odbędzie się natomiast dancing oraz wspólne śpiewanie z Romanem Jabłońskim.

W niedzielę OSiR proponuje imprezę sportową z okazji Dnia Dziecka. Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego rusza o 9.00. Na kortach ceglanych zagrają dzieci i młodzież. Na boisku gminnym w Jeleniewie odbędzie się natomiast Festyn Rodzinny pod hasłem „Spędzam czas radośnie razem z mamą, razem z tatą!”. Z kolei na dużą dawkę dobrego humoru najmłodszych, średnich, jak i najstarszych zaprasza w niedzielę Miejski Dom Kultury. O 18.00 wystąpi Kabaret Horrorek. W Kawiarence Nad Zalewem duet Animato zagra koncert na gitarę i akordeon.
Więcej imprez w Suwałkach i na Suwalszczyźnie – www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania dwa zaproszenia na koncert Obibox + Prawie Sławni. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.infoŹródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 02.06.2011
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: