suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Najpiękniejsze suwalczanki
Najpiękniejsze suwalczankiGłównym wydarzeniem obchodów pierwszych urodzin Suwałki Plaza były Wybory Miss Polonia Ziemi Suwalskiej. Do walki o koronę stanęło 12 kandydatek. Konkurs wygrała 21-letnia Michalina Kostrzewa. Do końca tygodnia wybieramy jeszcze Miss Internautów - www.miss.suwalki.info .

Miss Polonia Ziemi Suwalskiej to wybory regionalne ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia - jednego z najstarszych konkursów tego typu na świecie. W Suwałkach eliminacje odbyły się po raz pierwszy, jednak dziewczyny z Suwalszczyzny były często obecne w konkursach Miss w ubiegłych latach.

Ideą konkursu Miss Polonia Ziemi Suwalskie jest promocja urody dziewcząt, ale też ich piękna wewnętrznego - osobowości, intelektu i życiowej aktywności. Według organizatorów konkursu suwalska Miss to piękna i młoda dziewczyna, ciekawa życia i przebojowa, aspirująca do miana nowoczesnej, a jednocześnie subtelna i delikatna w swej kobiecości.

Suwalszczyzna słynie ze wspaniałej urody dziewczyn, zdanie stojące przed 14 jurorami nie było więc łatwe. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach własnych, sportowych i młodzieżowych, a także kąpielowych i koktajlowych. Werdyktem jury koronę i tytuł Miss Polonia Ziemi Suwalskiej zdobyła Michalina Kostrzewa. I Wice Miss została 19-letnia Kmila Witek, zaś II Wice Miss oraz Miss Foto – 23-letnia Marta Hregorowicz. Publiczności oraz mediom najbardziej podobała się natomiast 20-letnia Paulina Staniszewska.

Oprócz tytułów dziewczyny otrzymały szereg nagród ufundowanych przez sponsorów, m.in. kupony zakupowe, biżuterię, kosmetyki i zaproszenia. Miss otrzymała także aparat cyfrowy i kamerę internetową.

Najpiękniejsza suwalczanka weźmie udział w wyborach Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Zwycięstwo w tym konkursie zapewniłoby naszej kandydatce start w wyborach Miss Polonia.

Emocje związane z konkursem zostaną jeszcze przedłużone. Już od dzisiaj, będzie można oddać głos w konkursie Miss Internautów Ziemi Suwalskiej 2011 - www.miss.suwalki.info . Głosowanie potrwa tydzień, a na Miss czeka nagroda w postaci bonu o wartości 1000 złotych do zrealizowania w perfumerii Douglas. Organizatorem internetowego plebiscytu jest Agencja Modelek ADMIS ( www.agencjamodelek.admis.pl ), Perfumeria DOUGLAS Suwałki PLAZA oraz portal suwalki.info .

fot: Wojtek Otłowski

Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Suwałki Plaza obchodzi urodziny (2011-05-28)

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 30.05.2011
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
balony, napełnianie helem, bramy z balonów

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: