suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Pamiętajcie o ogrodach
Pamiętajcie o ogrodachNawet 750 złotych może otrzymać właściciel najpiękniejszego ogrodu w Suwałkach od prezydenta miasta. XV edycja konkursu „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony” ruszyła. Zgłoszenia można składać do 20 czerwca. Łączna pula nagród to prawie 11 tys. złotych.

Ocenie będą podlegały: zieleń w „przedogródkach”, balkony i tarasy, zieleń na terenie placówek oświatowych, ogrody przydomowe oraz zieleń na terenie zakładów pracy. Zwycięzcy w każdej z pięciu kategorii otrzymają nagrody - talony upoważniające do zakupów na kwotę od 250 do 750 zł w jednym z wytypowanych sklepów ogrodniczych na terenie miasta. Ponadto uczestnicy konkursu, którzy uzyskają średnie oceny powyżej 5 pkt, otrzymają nagrody pocieszenia – talony o wartości 100 zł.

Konkurs ma na celu poprawę estetyki Suwałk. Stanowi zachętę do dbania o wygląd przydomowych ogródków, trawników czy balkonów. Przegląd zgłoszonych obiektów przeprowadzony zostanie pod koniec lipca. Podczas oceny będą brane pod uwagę: wpływ kompozycji na dekorację i estetykę miasta, oryginalność kompozycji, poziom utrzymania zieleni oraz ogólny wygląd estetyczny obiektu. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w pierwszej połowie września.

Formularze zgłoszeń należy składać do dnia 20 czerwca 2011 r. w kancelarii Urzędu Miejskiego, pok. nr 5 lub przysłać na adres Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Mickiewicza 1. Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Jolanta Tama , tel. /0-87/ 562 82 29, pok. 211 UM w Suwałkach.

Z roku na rok zainteresowanie „Pięknymi ogrodami i kwiecistymi balkonami” rośnie. Ubiegłoroczna edycja konkursu zgromadziła 127 uczestników.

Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Czarodzieje ogrodów (2010-10-11)

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony




dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 30.05.2011












REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


Turystyka



Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: