suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Suwałki Plaza obchodzi urodziny
Suwałki Plaza obchodzi urodzinyMija rok od otwarcia Centrum Handlowo-Rozrywkowego Suwałki Plaza. Z tej okazji w najbliższą niedzielę odbędzie się wielka impreza urodzinowa. Uroczystość uświetnią m.in. koncerty oraz Wybory Miss Polonia Ziemi Suwalskiej.

Obchody pierwszej rocznicy istnienia Centrum rozpoczną się 29 maja o godzinie 17.00 na pierwszym piętrze Suwałki Plaza. Głównym punktem przygotowanego programu będą Wybory Miss Polonia Ziemi Suwalskiej. Zwyciężczyni weźmie udział w Wyborach Miss Polonia – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w naszym kraju. Staruje dwanaście kandydatek. Dziewczyny zaprezentują się w różnych kreacjach, również w strojach kąpielowych.

Dodatkową atrakcją będą występy artystyczne. Wystąpią między innymi gwiazdy festiwalu „Muszelki Wigier”: soliści ze Szwecji pod kierunkiem Johana Jamtberga, zespół „Radość” z Ukrainy oraz Białoruski zespół „Spadczyna” z Prużan. Podczas obrad jury publiczność będzie miała okazję podziwiać Drugą Marylę – sobowtóra Maryli Rodowicz.

Po udekorowaniu zwyciężczyń konkursu miss, około godziny 20.00 impreza przeniesie się przed Centrum Handlowe. Od strony ulicy Dwernickiego na specjalnie przygotowanej na tę okazję scenie zagra i zaśpiewa zespół Ex Czerwone Gitary z Bernardem Dornowskim - współzałożycielem i wieloletnim członkiem Czerwonych Gitar, gdzie pełnił funkcję wokalisty, gitarzysty i basisty, a także komponował.

Uroczyste otwarcie Centrum Suwałki Plaza odbyło się 26 maja ubiegłego roku. Prowadzi ono nie tylko działalność handlową, ale także kulturalno-rozrywkową. W obiekcie powstała galeria sztuki, a w ciągu całego roku odbyło się szereg rozmaitych wydarzeń. Przeprowadzane są konkursy i szkolenia, pokazy i prezentacje, jak również różne imprezy okolicznościowe, które cieszą się dużą popularnością wśród suwalczan.

Fotograficzne podsumowanie pierwszego roku działalności Centrum Suwałki Plaza


Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Suwałki Plaza - strzał w dziesiątkę (2010-10-01)
Otwarcie centrum Suwałki Plaza 26 maja (2010-04-19)
Tysiące suwalczan w Plazie (2010-05-27)
Pierwsze 30 dni Plazy (2010-06-26)

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 28.05.2011
PPUH LUDWIK
Nowoczesne meble skórzane

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: