suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Motocykliści dzieciom
Motocykliści dzieciomWolna Grupa Motocyklowa Augustowsko-Suwalska już po raz 3 organizuje akcję z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę motocykliści wyruszą z prezentami do Domu Dziecka w Pawłówce. Z roku na rok uczestników akcji przybywa.

Pomysł powstał 2 lata temu. - Postanowiliśmy, że trzeba zrobić coś dla dzieci – mówi Dariusz Wysocki, członek Wolnej Grupy Motocyklowej. Jest kilku sponsorów wspomagających przedsięwzięcie, ale większość pieniędzy pochodzi od samych motocyklistów - ze zbiórek „do kasku”. Do dzieci trafi m.in. odzież, środki czystości i artykuły spożywcze. W tamtym roku podarowano placówce także komputer.

W pierwszej akcji brało udział 26 motocykli, w zeszłym roku prezenty zawiozło dzieciom już 34 motocyklistów. - W tym roku spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania i liczniejszego udziału – mówi Dariusz Wysocki. Motocykliści spotkają się 29 maja o godz. 10.00 pod głównym wejściem Suwałki Plaza. Stamtąd wyruszą z prezentami do Domu Dziecka w Pawłówce. Każdy motocyklista, który zechce się przyłączyć, jest mile widziany.

Wolna Grupa Motocyklowa Augustowsko-Suwalska to grupa ludzi, których połączyła pasja do motocykli, podróży i przygody. Grupa propaguje bezpieczną jazdę, ale także pozytywny wizerunek społeczności motocyklistów, którzy mają wielkie serca i potrafią dzielić się z potrzebującymi i dawać wspaniałe wzorce do naśladowania.

Tydzień później, 5 czerwca, motocykliści zbierają się ponownie pod Centrum Suwałki Plaza, aby pojechać z upominkami do Rodzinnego Domu Dziecka w Nowej Wsi.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 27.05.2011
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: