suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Weekend (nie tylko) z bluesem
Weekend (nie tylko) z bluesemWeekend zapowiada się koncertowo. Specjalną propozycję przygotował Ogród Letni Rozmarino. W Suwałkach będziemy mieli szansę usłyszeć zarówno suwalskich muzyków, jak i artystów znanych na całym świecie.

Zaczynamy od koncertu formacji Krissy Matthews Band, który odbędzie się już dziś w Ogrodzie Letnim Rozmarino. Blues-rockowe spotkanie przygotowano w ramach Suwalskiej Sceny Muzycznej Prezentacje. Krissy Matthews - gitarzysta i wokalista, pół Norweg, pół Brytyjczyk - został okrzyknięty „cudownym dzieckiem” i odkryciem skandynawskiej sceny bluesowej. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

W piątek Orkiestra Kameralna „Camerata dell'Arte” wraz z solistami zagra koncert w Klubie Jednostki Wojskowej na godz. 19. W programie utwory F. Mendelssohna-Bartholdy'ego, V. Belliniego, K. M. von Webera, P. Hindemitha. Natomiast Ogród Letni Rozmarino zaprasza na kolejny koncert, tym razem znanych muzyków sceny bluesowo-jazzowej - zespołu Adam Wendt Power Set. Gościem specjalnym będzie Keith Dunn. Zespół prezentuje nurt muzyki, która łączy w sobie zarówno elementy jazzu, rhythm&bluesa, jak i mocno osadzonego w tradycji bluesa.

W najbliższy piątek otwarty zostanie Ogród Piwny Austeria - zagra suwalska formacja bluesowa Fret Blues Band. Na dyskotekę w piątek wszystkich 30-latków zaprasza Restauracja Einstein. Pub Brama na piątkowy wieczór specjalnie dla swoich klubowiczów przygotował natomiast noc hitów z górnej półki. Z kolei mottem tanecznej soboty w Bramie jest „Parkiet nie umiera”. Mistrz ceremonii z taneczną bronią w postaci hitów wszechczasów zatrzyma na parkiecie wszystkich, przez całą noc.

W sobotę na swoją urodzinową imprezę w Fantasy Park - B-Day party - zaprasza Dj Hołek. Za konsoletą stanie wyjątkowo mocny skład - Dj Hołek, Dj Simon, Zoot, Dj D-Anime, Dj Shumsky, Dj Radson, Dj Lauren, Valdy. W niedzielę w Fantasy Park odbędą się natomiast kolejne Warsztaty Tańca Towarzyskiego w gorących latynoskich rytmach.

Więcej imprez w Suwałkach i na Suwalszczyźnie – www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania podwójne zaproszenie na przedstawienie kabaretowe ONA i ONI. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: [email protected]
Źródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 05.05.2011Wywiady

KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: