suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Farben Lehre zagra dla suwalczan
Farben Lehre zagra dla suwalczanSuwalskie Ucho Muzyczne już po raz 17. zaprasza na koncert. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Farben Lehre. Ostre, chociaż przystępne dźwięki oraz proste, trafiające w sedno teksty przyniosły grupie dużą popularność. Na scenie pojawi się w sobotę również suwalski zespół Skrępowani.

Farben Lehre powstał we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych zespołu. Nietypową nazwę muzycy zaczerpnęli z twórczości Juliana Tuwima, z jego „Kwiatów Polskich”. Obecny skład formacji to Wojciech Wojda – wokal, teksty, Konrad Wojda – gitara, wokal, Filip Grodzicki – gitara basowa oraz Adam Mikołajewski – perkusja.

Farben Lehre należy do grona najczęściej koncertujących polskich zespołów. Grupa daje koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. na Ukrainie, we Francji czy w Niemczech. Zagrała też dużą trasę koncertową we Włoszech. Płoccy muzycy mają na koncie występy u boku tak znaczących formacji, jak The Exploited, Die Toten Hosen czy U.K.Subs.

Od 2004 roku Farben Lehre jest pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która co roku odwiedza kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast.

Muzycy nie ukrywają swoich fascynacji twórczością: Sex Pistols, Ramones, Clash, Pogues, Bad Religion, ale też Joy Division, Nirvany, R.E.M. czy Rolling Stones. Ważniejsze utwory Farben Lehre to: „Helikoptery”, „Egoiści”, „Nierealne ogniska”, „Handel”, „Rozkołysanka” czy „Matura 2001” i „Pozytywka”.

„Nie pozwól, by ktoś za Ciebie decydował/Nigdy nie bój się patrzeć na niebo...” śpiewa Wojciech Wojda w rytm energicznych, melodyjnych dźwięków.

UWAGA KONKURS!

Jeżeli chcesz wygrać dwie wejściówki na koncert SUM prześlij na adres konkurs@suwalki.info odpowiedź na poniższe pytanie. Wygrywa pierwsza osoba, która odpowie poprawnie.

Po raz, który organizowany jest koncert z cyklu Suwalskie Ucho Muzyczne?

Podpowiedź znajdziecie na www.imprezy.suwalki.infoDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 29.04.2011Wywiady

F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: