suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Poznaj tajniki współczesnej sztuki
Poznaj tajniki współczesnej sztukiStowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” uruchamia Pracownię Działań Performatywnych. Przedsięwzięcie będzie realizowane od maja do października w ramach projektu „Pani Sztuka w Suwałkach 2011”.

Pracownia ma być przestrzenią spotkań, warsztatów, wykładów, projekcji i prezentacji. Działania będą dotyczyły sztuki performance, współczesnej czy konceptualnej, z ostatnich dekad XX wieku i pierwszej XXI w. Będą to m.in. widowiska, akcje teatralne i happeningi. Celem działania Pracowni, poza jej aspektem edukacyjnym, jest także działalność artystyczna – przygotowanie i wykonanie przez uczestników zajęć czterech performatywnych wydarzeń artystycznych w Suwałkach.

Pracownię Działań Performatywnych poprowadzi Krzysztof Dziemian – kulturoznawca, animator kultury, fotografik, szczudlarz, pedagog ulicy, Prezes Stowarzyszenia „Nie Po Drodze”. Jest też twórcą, współtwórcą i koordynatorem różnych projektów kulturalnych i społecznych, zrealizowanych na Suwalszczyźnie, w Poznaniu, a nawet na Syberii czy Kubie. Są to m.in. Suwalskie Teatr-Akcje (www.teatr-akcje.pl) oraz Podwórka Sztuki (www.PodworkaSztuki.pl).

Do uczestnictwa w działaniach Pracowni organizatorzy projektu zapraszają wszystkie osoby zainteresowane teatrem, performancem i sztuką współczesną. Adresatami projektu są zarówno uczniowie szkół średnich, studenci, jak i dorośli. Zajęcia będą realizowane raz w tygodniu. Pierwsze spotkania organizacyjne odbędą się w piątek 6 maja oraz w czwartek 19 maja o godzinie 19.00 w siedzibie Teatr-Akcji przy ulicy Sejneńskiej 18 w Suwałkach.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 18.04.2011Wywiady

ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: