reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Wakacje z OSiRem
02 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - OSiR, ul. Wojska Polskiego 2
OSiR w Suwałkach zaprasza do aktywnego spędzenia wakacji. Przez całe lato ośrodek organizuje liczne wydarzenia: wycieczki piesze i rowerowe po najpiękniejszych szlakach Suwalszczyzny, naukę tenisa ziemnego i wiele innych.


„Lato na Chłodnej” - kiermasz
27 lipca 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - ul. Chłodna, godz. 10:00-15:00
Codziennie od 27 lipca do 5 sierpnia (oprócz niedzieli) na Chłodnej twórcy ludowi oraz wystawcy rękodzieła ludowego będą sprzedawali swoje prace. Jedna z najbardziej znanych suwalskich ulic zmieni się na ten okres w kiermasz. To już XIII edycja „Lata na Chłodnej”.


Indiański tydzień z Bajkowem
03 sierpnia 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Zalew Arkadia, godz. 8:00 - 16:00
Bajkowo zaprasza na półkolonie - Indiański tydzień. W programie między innymi animacje indiańskie, własnoręczne wykonanie pióropuszy i biżuterii indiańskiej oraz wiele innych atrakcji.


Jarmark Kamedulski 2015
06 sierpnia 2015 (Czwartek)
Suwałki - Całe miasto
W tym roku Jarmark Kamedulski potrwa od 6 do 9 sierpnia. Cztery dni wypełnione będą atrakcjami. Każdy mieszkaniec Suwałk – i ten najmłodszy, i ten najstarszy – znajdzie coś dla siebie! Wystąpią m.in. Halina Frąckowiak z Suwalską Orkiestrą Kameralną, Halina Mlynkowa oraz Bracia. Na koniec tradycyjnie zaplanowano wieczór kabaretowy.Dzień Otwarty w Suwalskim Parku Krajobrazowym
07 sierpnia 2015 (Piątek)
Turtul - Malesowizna - Turtul, godz. 10:00-15:00
Suwalski Park Krajobrazowy zaprasza na Dzień Otwarty. W programie między innymi warsztaty ceramiczne, zawody wędkarskie czy zajęcia z pszczelarstwa.


Bezzanętowe Zawody Wędkarskie w SPK
07 sierpnia 2015 (Piątek)
Turtul - Malesowizna - Turtul, godz. 10:00-15:00
Suwalski Park Krajobrazowy zaprasza pasjonatów wędkarstwa do wzięcia udziału w rodzinnych, bezzanętowych zawodach wędkarskich, które odbędą się 7 lipca 2015r. w trakcie Dnia Otwartego przy siedzibie SPK w Turtulu!


Włócznie Jaćwingów i koncert Haliny Frąckowiak
07 sierpnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Suwalski Ośrodek Kultury oraz Miasto Suwałki zapraszają na Galę wręczenia Włóczni Jaćwingów oraz wyjątkowy koncert Haliny Frąckowiak z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Cezarego Gójskiego.


Slowfoodowy Festiwal Kulinarny
07 sierpnia 2015 (Piątek)
Suwalszczyzna - Mikołajewo, Augustów, Suwałki, Krasnopol, Puńsk, Wiżajny, WPN, SPK
Ośrodek Rozwoju Osobistego Alcha zaprasza na I Slowfoodowy Festiwal Kulinarny. Podczas trzydniowego przedsięwzięcia, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się wyrabiania masła i sera, wypiekania chleba czy robienia sękaczy.


Koncert zespołu Bracia
08 sierpnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Park Konstytucji 3 Maja, ul.T Kościuszki, godz. 21:00
Bracia Piotr i Wojciech Cugowscy stoją na czele 5-osobowego zespołu BRACIA. 8 sierpnia grupa wystąpi w Suwałkach podczas Jarmarku Kamedulskiego 2015. „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Parnassus” i „Niepisane” – to będzie koncert pełen przebojów.


Koncert Haliny Mlynkovej
08 sierpnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Park Konstytucji 3 Maja, ul.T Kościuszki, godz. 19:00
Koncert Haliny Mlynkovej odbędzie się w ramach Jarmarku Kamedulskiego 2015. Gwiazda, która została okrzyknięta „Królową Folku” zaśpiewa swoje największe przeboje.


Wystrzałowy wieczór z Kabaretem pod Wyrwigroszem
09 sierpnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Szalone tempo, przebieranki i komedie omyłek, inteligentne skojarzenia i dowcipne aktualności – to właśnie oni! Od lat bawią publiczność do łez. Uznawani za jeden z czołowych kabaretów na polskiej scenie. Jubileuszowy program „Variaté” to absolutna gwarancja udanie spędzonego wieczoru.


10. Suwalskie TeatrAkcje - Festiwal PoRuszeń
10 sierpnia 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - SOK, Zalew Arkadia, Muzeum Okręgowe
10. Suwalskie TeatrAkcje - Festiwal PoRuszeń to 7 dni niezwykłych wydarzeń artystycznych:
spektakli, koncertów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, inspirujących spotkań. Podczas dziesiątej edycji festiwalu w Suwałkach pojawią się tacy artyści jak: Jan Peszek, Carl Swift czy Maciej Kuźmiński.


IX Suwalski Maraton Szantowy
15 sierpnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Zalew Arkadia, godz. 15:00-22:30
Sobotni koncert Przemka Maruchacz rozpocznie IX Suwalski Maraton Szantowy. W niedzielę, 16 sierpnia, szant będzie można posłuchać już nad suwalskim zalewem Arkadia.


V Międzynarodowy Festiwal Muzyczny ARS MUSICA
15 sierpnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, Państwowa Szkoła Muzyczna
Cztery uroczyste koncerty zaplanowano w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego ARS MUSICA. W programie festiwalu znalazły się także kursy i seminaria. Na zakończenie – adaptacja „Don Giovanniego” W.A. Mozarta.


Potańcówka z Kapelą ZPiT Suwalszczyzna
17 sierpnia 2015 (Poniedziałek)
Smolany Dąb - Agroturystyka „U Oli”, Smolany Dąb 8, godz. 19:00
Krakowiak, polonez, mazur… A kto zna tańce suwalskie? Będzie okazja wziąć lekcje u prawdziwych specjalistów – muzyków kapeli Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna” i znakomitych tancerzy z grupy koncertującej Zespołu i Patronów.


„Niedzielny Poranek Teatralny” - spektakl „Czarne i białe”
23 sierpnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Park Konstytucji 3 Maja, ul. T Kościuszki, godz. 11:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na „Czarne i białe” Teatru „Pod Orzełkiem” z Białegostoku oraz kolorowa zabawa na ulicy Maciusia I.


„Niedzielny Poranek Teatralny” - spektakl „Złota ryba”
30 sierpnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Park Konstytucji 3 Maja, ul. T Kościuszki, godz. 11:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Złota ryba” z cyklu Kapitańskie Opowieści w wykonaniu Teatru Falkoshow z Krakowa oraz spotkanie warsztatowe „Teatr stolikowy”.


„Czy jest w domu kakao” - występ kabaretu Smile
27 września 2015 (Niedziela)
Suwałki - Aula PWSZ, ul. T. Noniewicza 10, godz. 20:00
Smile to angielskie słowo oznaczające uśmiech. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina, którego misją jest właśnie rozśmieszenie. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym.„Ale Meksyk” - spotkanie z Wojciechem Cejrowskim
03 października 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: