reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Zimowa Akademia Artystyczna 2016
25 stycznia 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
Ferie to czas słodkiego lenistwa? Owszem. Ale również aktywnego wypoczynku. Nawet jeśli pogoda płata nam psikusy i nie może się zdecydować: zima czy wiosna, Zimowa Akademia Artystyczna gwarantuje świetną zabawę! Będzie szansa, by nauczyć się czegoś nowego lub odnaleźć w sobie ukryte talenty i pasje!


Zakończenie karnawału w Pink Bowling & Club
06 lutego 2016 (Sobota)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 21:00
Pink Bowling & Club zaprasza na ostatki. Będzie to największa dyskoteka w Suwałkach! Najlepsza muzyka!Que viva Mexico!
06 lutego 2016 (Sobota)
Suwałki - Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71, godz. 11:00
Szalona zabawa karnawałowa dla najmłodszych w Suwalskim Ośrodku Kultury. Z mokrych Suwałk do gorącego Meksyku? Nic prostszego. To będzie ekscytująca wyprawa! Mile widziany kostium karnawałowy. Będzie ceremonia spalenia złego humoru, parada i poszukiwanie piniaty.


-30°C Suwałki
07 lutego 2016 (Niedziela)
Suwałki - Zalew Arkadia, godz. 12:00
Już w najbliższą niedzielę, 7 lutego nad Zalewem Arkadia odbędzie się wielkie sportowe święto rodzinne w naszym mieście. W programie wydarzenia dla aktywnych „Bieg na milę” oraz Spacer z kijkami do Nordic Walking. Ciekawie zapowiadają się pokazy ratownictwa służb mundurowych oraz zawsze efektowna kąpiel „Morsów”.


Wizerunek kobiety sukcesu w sieci i w realu - konferencja biznesowa
11 lutego 2016 (Czwartek)
Suwałki - Hotel Velvet, ul. Kościuszki 128, godz. 18:30 - 21:30
Lady Business Club zaprasza wszystkie kobiety biznesu na konferencję: „Wizerunek kobiety biznesu w sieci i w realu”. Podczas spotkania poruszone zostaną między innymi tematy jak wykonać perfekcyjny makijaż kobiety biznesu, jak zadbać o swój wizerunek w internecie czy Jak wizerunek wpływa na zdobycie zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych.


Spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem
11 lutego 2016 (Czwartek)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej, ul. E. Plater 33A, godz. 17:00
Biblioteka Publiczna w Suwałkach zaprasza na spotkanie autorskie z autorem książki „Gałęziste” - Arturem Urbanowiczem.


Walentynkowa noc w Pink
13 lutego 2016 (Sobota)
Suwałki - Pink Bowling & Club, godz. 21
Tej nocy nie zabraknie najlepszej muzyki. Podczas imprezy rozdamy słodkie niespodzianki!
Uwaga! Do wygrania romantyczny wieczór z atrakcjami dla dwojga. Nastrojowo zagra DJ Tomsky.„The Best of Broadway” - widowisko
14 lutego 2016 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Nietypowa multimedialna podróż do magicznego świata musicalu, w którą zabiorą nas pierwsza dama polskiej operetki Grażyna Brodzińska oraz Malwina Kusior, Janusz Kruciński i Marcin Wortmann w towarzyskie orkiestry CREO pod dyrekcją Mateusza Walacha i tancerzy programów „You Can Dance” i „Got to Dance”.


Walentynkowy Turniej Par
14 lutego 2016 (Niedziela)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 12:00
Pink Bowling & Club zaprasza na Walentynkowy Turniej Par. Jeśli nie macie planów na Walentynki, zaproście swoją drugą połówkę na kręgle.Spektakl „Królowa Śniegu”
16 lutego 2016 (Wtorek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
„Króla Śniegu” już przed premierą wzbudziła wielkie zainteresowanie suwalskiej publiczności. Biletów zabrakło w oka mgnieniu, a ci, którzy zasiedli na widowni, nie rozczarowali się. Tancerze Suwalskiego Ośrodka Kultury w znakomity sposób opowiedzieli jedną z najpiękniejszych historii o sile miłości i przyjaźni. Teraz będzie kolejna szansa zobaczyć ten zachwycający spektakl.Poruszający spektakl „Zimny bufet” wg Zyty Rudzkiej w reż. Joanny Łupinowicz
17 lutego 2016 (Środa)
Suwałki - Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5, godz. 11.00 i 17.00
Uderzający portret trudnych relacji rodzinnych zawartych w spektaklu wg nagrodzonej Gdyńską Nagrodą Dramaturgiczną sztuki Zyty Rudzkiej.Dyskusyjny Klub Filmowy – projekcja filmu „Pan Lazhar”
17 lutego 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Tacy nauczyciele są tylko w filmach? Gdzie są takie szkoły, gdzie są tacy nauczyciele? Na pewno w filmach. „Młodzi gniewni”, „Belfer”, „Stowarzyszenie umarłych poetów”… „Pan Lazhar” pozornie jest bardzo podobny do tych filmów, ale kanadyjski kandydat do Oscara wygląda tak tylko na początku.


Najlepsze niezależne kino świata znowu w SOK
18 lutego 2016 (Czwartek)
Suwałki - Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18.00
9. Międzynarodowy Festiwal Grand Off – projekcje najlepszych niezależnych krótkich filmów świata z 2015 roku. W grudniu 2015 roku w warszawskim Teatrze Syrena wręczono nagrody Grand OFF. Teraz wyróżnione filmy, najlepsze spośród 1810 zgłoszonych z 105 krajów świata, będzie można zobaczyć w SOK.SEN. Premierowy spektakl teatru LUSTRO
19 lutego 2016 (Piątek)
Suwałki - Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71, godz. 18:00
Adaptacja „Małego księcia” – filozoficznej opowieści autorstwa Antoine’a de Saint-Exupery’ego. Porusza problemy współczesnego materialistycznego i konsumpcyjnego świata, który zmierza ku zagładzie. Jedyną nadzieją na ocalenie jest prawdziwa miłość.
PREMIERA Teatru LUSTRO


Filharmonia Suwałk: Zimne Dranie w starym kinie
21 lutego 2016 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00
„Już taki jestem zimny drań, i dobrze mi z tym, bez dwóch zdań” śpiewał Eugeniusz Bodo w „Pieśniarzu Warszawy”. Zapewniamy, że, bez dwóch zdań, koncert będzie dobry, ale na pewno nie zimny! Wbrew swej nazwie, „Zimne Dranie” rozgrzeją publiczność w ten lutowy wieczór. W programie największe przeboje lat 20-tych i 30-tych XX wieku.Środy Seniora – „Żar Bułgarii” teatralno-taneczne show
24 lutego 2016 (Środa)
Suwałki - Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Bułgaria – kraj kontrastów, bogatej historii i fascynujących tradycji – opowiedziana językiem muzyki, tańca i ognia. Dynamiczne teatralno-taneczne show „Żar Bułgarii”, powstałe z inicjatywy ZPiT „Suwalszczyzna”, w reżyserii i z choreografią Mihaila Nikolova, dwukrotnie już rozpaliło emocje wśród zachwyconych widzów.


Spotkania Teatralne Za Kurtynką: NOE
26 lutego 2016 (Piątek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Jana Pawła II 5
Przepiękny spektakl o zwierzętach-instrumentach. Zagrają m.in. żyrafa-fortepian, kangur-kontrabas i słoń-suzafon. Oryginalnie zrealizowana historia muzyka, który w dźwiękach i wyobraźni szuka ratunku. Podobnie jak biblijny Noe buduje Arkę – koncert, który ma go uchronić przed powodzią – zalewem dźwięków świata. W jego misję wątpi żona, ale wszelkie wątpliwości rozwiewa finał…


XVII Kaziuk Suwalski
06 marca 2016 (Niedziela)
Suwałki - ul. Patli i ul. Witosa (obok kościoła p.w. św. Kazimierza Królewicza), godz. 10.00-15.00
Kaziukowa tradycja liczy sobie ponad czterysta lat. W Suwałkach kiermasz odbędzie się po raz siedemnasty. Tym razem „jarmark odpustowy w nowomiejskich realiach” wypada 6 marca.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: