reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Dyskusyjny Klub Filmowy „13” – projekcja „Combat girls. Krew i honor”
01 kwietnia 2015 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejna odsłonę Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem miłośnicy kina zobaczą projekcję filmu „Combat girls. Krew i honor”.


71. rocznica stracenia 16 mieszkańców Suwalszczyzny
01 kwietnia 2015 (Środa)
Suwałki - Pomnik Straceń, ul. Sejneńska, godz. 10:00
71. rocznica stracenia w Suwałkach 16 mieszkańców Suwalszczyzny. W ramach uroczystości odbędzie się msza święta oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem Straceń.


Władcy Kreacji - spotkanie siódme
02 kwietnia 2015 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
To już siódme spotkanie Władców Kreacji. „7” jest symbolem szczęścia, ale w przypadku Władców Kreacji także poprzednie spotkania dawały uczestnikom szczęście. Tworzenie, kreowania, a nawet samo przebywanie w znakomitym przyjaznym gronie, musi bowiem cieszyć…Wielkanocne szaleństwa w Pink Bowling
05 kwietnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 21:00
Na świąteczne noce suwalski klub Pink Bowling przygotował niezwykłą atrakcję. W niedzielę 5 kwietnia odbędą się wybory miss mokrego podkoszulka.


Wielkanocne szaleństwa w Pink Bowling
06 kwietnia 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 21:00
Na świąteczne noce suwalski klub Pink Bowling przygotował niezwykłą atrakcję. W poniedziałek rusza drugi dzień dyskotekowego szaleństwa. Jak zapewniają organizatorzy, pobawić się będzie można przy ulubionych hitach z ostatnich lat.
Lekcja Teatralna - spektakl „Oskar i pani Róża” oraz „Bez mojej zgody”
10 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 10:00
Taka lekcja przyda się od czasu do czasu każdemu uczniowi. Zamiast matematyki lub geografii Suwalski Ośrodek Kultury proponuje spektakle, z których można się bardzo dużo nauczyć. Tej wiedzy nikt nie będzie sprawdzał i oceniał!Lekcja Teatralna - spektakl „Bez mojej zgody” oraz „Miłość i inne demony”
10 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 12.00
Taka lekcja przyda się od czasu do czasu każdemu uczniowi. Zamiast matematyki lub geografii Suwalski Ośrodek Kultury proponuje spektakle, z których można się bardzo dużo nauczyć. Tej wiedzy nikt nie będzie sprawdzał i oceniał!


„Noc Sów” w Wigierskim Parku Narodowym
10 kwietnia 2015 (Piątek)
Krzywe - Obiekt edukacyjny „Dziupla”, godz. 18:30
Polskie ptaki, razem z pasjonatami ptaków w całym kraju, zapraszają na jedyną taką noc w Polsce - Noc Sów. Wspólnie poznamy świat sów, opowiemy Wam o poszczególnych gatunkach i biologii tych tajemniczych ptaków, zaznajomimy się z metodami badań i ochrony sów oraz dowiemy się jak znaczącą rolę miały w polskich legendach i kulturze. Co więcej, wyjdziemy w teren, gdzie będziemy poznawać, nasłuchiwać i wabić sowy - w samym środku wiosennej nocy.


Koncert zespołu Boys
10 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 21:00
Pink Bowling & Club zaprasza na wyjątkowy koncert. Specjalnie dla suwalczan zagra znany i lubiany zespół Boys.


Czarodziejskie flety - Filharmonia Suwałk
11 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19.00
Muzyka niezwykła, ulotna, a zarazem wytworna w wykonaniu jednego z najwybitniejszych flecistów świata – Łukasza Długosza, który zagra razem z żoną – Agatą Kielar.Zawód dziennikarz – teoria i praktyka - warsztaty
11 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, sala 0.27, godz. 10:00
Piszesz do szuflady, prowadzisz bloga, masz głowę pełną pomysłów i idei? Być może zastanawiasz się, czy dziennikarstwo to zawód dla Ciebie. A może prowadzisz gazetkę szkolną i chciałbyś doskonalić swoje umiejętności? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!VIII Festiwal Filmowy „Nakręceni” - pofestiwalowy pokaz filmów
16 kwietnia 2015 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
8 filmów, które zapadły w pamięć jury VIII Festiwalu Filmowego „Nakręceni”. Wśród nich nagrodzona Grand Prix interpretacja biblijnej maksymy pt. „Vanitas”.


Festiwal Muzyki Elektronicznej
17 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Pink Bowling & Club, ul. Dwernickiego 15, godz. 21.00
Festiwal Muzyki Elektronicznej to duża dawka najlepszej muzyki klubowej. Doskonali artyści i wyjątkowy klimat, który przyciągnie wiele fanów muzyki elektronicznej. Tegoroczną edycję festiwalu uświetnią występy znakomitych artystów tj. Dj Hazel, Angelo Mike, Dj Inox, Dj MiQro, Dj Lolek i inni. Impreza będzie miała wyjątkowy klimat. Pierwsza tego typu impreza na Suwalszczyźnie.Spotkania Teatralne „Za kurtynką” - spektakl „Dla mnie bomba!!!”
17 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71, godz. 17:30
Baśń o smutnych, zamkniętych w bombie atomach i generale, który za wszelką cenę chce rozpętać wojnę. Poważny temat poruszono z dystansem i humorem, bez zbędnej dydaktyki. Znakomita lekcja etyki, a przy tym świetna zabawa.


Zwariowane ubrania - Plenerowe familijne spotkania ze sztuką
18 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 11:00-13:00
Ubrania i rozum? Zdrowy rozsadek podpowiada, że to niemożliwe. Skoro tak… Ale przecież idzie wiosna, można wreszcie ubierać się mniej rozsądnie, kolorowo, zabawnie; słowem: zwa-rio-wa-nie. Słucham? Że nie ma takich ubrań? Zdziwicie się. Ale najpierw przyjdźcie!„Chłopcy z placu broni” - spektakl
18 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 11:00
Opowieść o przyjaźni i trudnych wyborach, o tym, że zewnętrzna kruchość często kryje niezwykłą siłę charakteru. Doświadczona grupa urwisów z grupy teatralnej „Efemeryczne Dzieciaki” przypomni starszym wzruszającą lekturę z dzieciństwa, a młodszym pozwoli spojrzeć na historię Nemeczka z innej strony. Aktorzy będą na wyciągnięcie ręki, gdyż miejsca publiczności znajdują się na scenie…


„Małe zbrodnie małżeńskie” - spektakl
18 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Próba odpowiedzi na pytanie, czy da się jednocześnie kochać i nienawidzić. Przewrotna historia o związku i relacjach uczuciowych multiplikowana przez zmieniające się postaci żon i mężów. Komizm i trawestacja małych i całkiem poważnych, bo popychających do zbrodni, dramatów pomiędzy kobietą i egotycznym mężczyzna. Zmieniające się co chwilę pary raz po raz przekraczają granice tej wyrafinowanej gry, którą większość z nas toczy na co dzień.


Piotr Bałtroczyk wystąpi w SOK
19 kwietnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 14:30
Piotr Bałtroczyk to znany konferansjer i kabareciarz. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Wkrótce wystąpi przed suwalską publicznością.


Muzyczna podróż w czasie z Anią Rusowicz w SOK
24 kwietnia 2015 (Piątek)
Suwałki - Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19.00
Ania Rusowicz zabiera publiczność w niezwykłą podróż do lat 60-tych i 70-tych. Na taką muzyczną wycieczkę w czasie zdecydowałyby się nawet największe tuzy – Janis Joplin, Jimi Hendrix czy Jim Morrison.


Przegląd Rock-Pomost i koncert zespołu Milczenie Owiec
25 kwietnia 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 12.00
Jest okazja wyjść z piwnicy, garażu lub innego miejsca, gdzie odbywają się próby i zagrać w profesjonalnej przestrzeni. Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszą edycję konkursu kapel rockowych ROCK-POMOST 2015. Oprócz występów konkursowych na scenie kameralnej SOK gościć będziemy zespół MILCZENIE OWIEC.


„Single i remiksy” - spektakl
26 kwietnia 2015 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Gdzie kończy się praca a zaczyna się prawdziwe życie? Ile można poświęcić dla kariery? Czy tylko singiel może się realizować w pracy i czy bycie singlem to styl życia? Na te i inne pytania odpowiedzą w rewelacyjnej komedii Marcina Szczygielskiego „Single i remiksy” Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek i Wojciech Medyński.


„Pieśni Anny German” - koncert Natalii Kovalenko
03 maja 2015 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Annę German przypomną jej piosenki w wykonaniu wybitnej ukraińskiej sopranistki, Natalii Kovalenko oraz wspomnienia jej akompaniatora, Andrzeja Płonczyńskiego. Unikalny koncert, z nostalgiczną wschodnią nutą, pełen anegdot i ponadczasowej muzyki legendarnego „białego anioła”.


XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej
05 maja 2015 (Wtorek)
Suwałki - Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Noniewicza 83, godz. 10:00
Przedszkole nr 7 w Suwałkach zaprasza na XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Przed jury zaprezentują się przedszkolaki z Suwałk i innych lokalnych miejscowości.


„Bo z Połomskim cała sala śpiewa…” - koncert Jerzego Połomskiego
10 maja 2015 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady, Jerzy Połomski, w wyjątkowym koncercie. Na scenie od 57 lat i wciąż w znakomitej formie. Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność, a jego piosenek słucha kolejne już pokolenie.


III Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA
11 maja 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na III Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA. Festiwal jest konkursem najnowszej polskiej animacji skierowanej do widzów dorosłych (16+), przeprowadzony w 6 kategoriach: studyjnej, szkolnej, off, animowany wideoklip, formanimy i animowane fraszki.


Tryptyk „Wędrowanie wg St. Wyspiańskiego” - spektakl
15 maja 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Tryptyk „Wędrowanie wg Wyspiańskiego: Wesele. Wyzwolenie. Akropolis” to widowiskowy spektakl i wędrówka przez trzy najważniejsze dzieła Wyspiańskiego. Co Wyspiański mówi o dzisiejszej Polsce i kulturze? Co łączy weselników z bronowickiej chaty, romantycznego poetę Konrada i antycznych bohaterów spotykających anioły na wawelskim wzgórzu? Co łączy ich ze współczesnym widzem?


„Kochanie na kredyt”, czyli (bez)interesowna miłość
19 maja 2015 (Wtorek)
Suwałki - Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19.00
Spektakl w brawurowej reżyserii Olafa Lubaszenko. Czy gwiazdy też mają kredyty? Inteligenta i błyskotliwie zagrana komedia, dająca do myślenia wszystkim, którzy kochają i… kupują. Gwiazdorska obsada i zaskakujące zwroty akcji gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.


Super Duo: Opania i Zborowski - kabaret
22 maja 2015 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Dwaj znakomici aktorzy – Marian Opania i Wiktor Zborowski – w super duecie. Pamiętacie klimat kabaretów lat 60.? Utwory Kabaretu Starszych Panów, legendarne piosenki Młynarskiego i Wysockiego? Do tego humor żydowski i anegdoty z życia aktorów. Klasyczny, literacki kabaret, gdzie słowa i muzyka śmiesząc, dają do myślenia.


„Stworzenie świata” - koncert Norrisa Garnera
23 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Wielki projekt muzyczny zainicjowany przez Norrisa Garnera, amerykańskiego wokalistę, kompozytora i aranżera, który w 2014 roku oczarował Suwałki. Gospel to coś więcej niż muzyka, to filozofia życiowa i poczucie wspólnoty; ponad 100 osób na scenie to siła głosu i potęga przekazu.


XV Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2015”
28 maja 2015 (Czwartek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na piętnastą już edycję Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2015”. Podczas kilku dni będzie można obejrzeć prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży w wieku 6-25 lat z Polski i kilku krajów europejskich.


XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2015”
22 czerwca 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Duża Scena SOK, Sala Kameralna, ul. Papieża Jana Pawła II 5
XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2015” adresowany jest do dzieci i młodzieży. Festiwalowi towarzyszą również spektakle teatrów zawodowych.


8. Suwałki Blues Festival
09 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Scena w Suwałkach
Suwałki Blues Festival to największy plenerowy festiwal bluesowy w kraju. 3 dni koncertów, 2 profesjonalne sceny plenerowe, konkurs zespołów bluesowych oraz koncerty na kameralnych scenach w centrum miasta. Śniadania bluesowe, liczne koncerty akustyczne i nocne koncerty klubowe połączone z jam sessions. Uznane gwiazdy i nowe brzmienia. Tysiące odwiedzających. Doskonała muzyczna atmosfera.Seven Festival 2015
10 lipca 2015 (Piątek)
Węgorzewo - Scena w Węgorzewie
Kolejna edycja jednego z najbardziej znanych polskich festiwali rockowych. Podczas trzydniowej imprezy zagrają m.in: Lao Che, Happysad, Raz Dwa Trzy, Ania Rusowicz czy Renata Przemyk.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: