reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Kuba Badach, Tribute To Andrzej Zaucha. Obecny
30 marca 2017 (Czwartek)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 19.00
Good Taste Production zaprasza na koncert Kuby Badacha w Suwalskim Ośrodku Kultury! Artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. W Suwalskim Ośrodku Kultury będzie można usłyszeć m.in. „Byłaś serca biciem” w nowej aranżacji.


Noc Sów w Wigierskim Parku Narodowym
31 marca 2017 (Piątek)
Krzywe - Sala Konferencyjna WPN, godz. 17:00
Noc Sów to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone tym tajemniczym ptakom organizowane od 6 lat przez stowarzyszenie Ptaki Polskie. Wigierski Park Narodowy organizuje Noc Sów po raz czwarty


„Mama, Tata i Ja” – familijne warsztaty przedświąteczne
02 kwietnia 2017 (Niedziela)
Suwałki - SOK, ul. Noniewicza 71, Galeria Sztuki Współczesnej, godz. 11:00
Zbliżają się Święta Wielkanocne, którym zawsze towarzyszą wiosenne kolory i piękne dekoracje. Już 2 kwietnia będzie można to wykorzystać przy okazji rodzinnej zabawy.


Inauguracja Roku Andrzeja Strumiłły
02 kwietnia 2017 (Niedziela)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 17.00
Wystawy, wydawnictwa i publikacje, koncerty, plener malarski oraz spotkania z Andrzejem Strumiłłą złożą się na obchody 90-lecia urodzin artysty wyjątkowego dla budowania tożsamości i kultury województwa podlaskiego, a mieszkającego i tworzącego na Suwalszczyźnie. Rok Andrzeja Strumiłły w Suwałkach zainauguruje koncert Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.Pokaz filmów 10. Międzynarodowego Festiwalu Grand Off
04 kwietnia 2017 (Wtorek)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala Kameralna, godz. 18.00
Celem Festiwalu jest nagrodzenie wybitnych i wyjątkowych niezależnych produkcji filmowych. Realizację tego celu zapewnia skrupulatny proces nominacji zgłoszonych produkcji przez członków Kapituły Grand OFF – przedstawicieli środowisk filmowych z całego świata. Na jubileuszową edycję napłynęło aż około 4 tysięcy filmów ze 127 krajów. Ostatecznie do nagród nominowano 55 filmów. 11 najlepszych spośród nich będzie można obejrzeć także w Suwalskim Ośrodku Kultury.Wernisaż wystawy Teresy Malinowskiej
06 kwietnia 2017 (Czwartek)
Suwałki - Galeria Na marmurach, ul. Noniewicza 71 (I piętro), godz. 18:00
Teresa Malinowska – mieszka i tworzy w Suwałkach. Pracowała przez wiele lat jako nauczycielka języka polskiego w I LO w Suwałkach, obecnie jest na emeryturze. Malarstwo było jej bliskie od najmłodszych lat. W jej życiu wiele się zmieniło, kiedy wyjechała do Włoch. Pod niebem Italii, w chwilach wolnych od pracy, znalazła w sobie siłę tworzenia.


Sobota Teatralna z Fabryką Monodramów
08 kwietnia 2017 (Sobota)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala Kameralna, godz. 17.00
W programie wieczoru dwie premiery. „Nie-żyj chwilą” z Aleksandrą Łukowską o trudnych wyborach i wyrzeczeniach, których czasem wymaga od nas miłość oraz „Czego szukam?” z Pauliną Cieraszko o dylematach i rozterkach młodych ludzi na progu startu w dorosłe życie. Oba spektakle w reżyserii Jolanty Hinc-Mackiewicz.DKF 13 „Pod opieką wiecznego słońca”
19 kwietnia 2017 (Środa)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala Kameralna, godz. 18.00
Wyobraźmy sobie idealne życie w idealnym kraju. Idealni ludzie mieszkają w idealnych apartamentach. Pracują w idealnych miejscach pracy, a ich życie i świat porządkują idealne instytucje w idealny sposób… To oficjalny obraz Północnej Korei, która według koreańskiej propagandy jest najszczęśliwszym krajem na świecie. Czy taka jest jednak prawda? Wystarczył spryt Witalija Manskiego, by można było się przekonać, jaka jest rzeczywistość.Julia Pietrucha / Parsley Tour
20 kwietnia 2017 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19.00
Good Taste Production zaprasza na koncert Julii Pietruchy w Suwałkach. Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.


Warsztaty rękodzieła – warsztaty decoupage
22 kwietnia 2017 (Sobota)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala Prób, godz. 10.00-14.00
Każdy uczestnik otrzyma jeden przedmiot drewniany i jeden szklany, aby samodzielnie zastosować technikę decoupage na różnych powierzchniach. Uczestnicy warsztatów mogą również przynieść swój przedmiot (drewno, szkło), aby pod okiem fachowca ozdobić go metodą decoupage i nadać mu nowe życie.


Warsztaty Gospel Mark Beswick Praise & Worship
12 maja 2017 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, Sala Kameralna
Kochasz śpiewać? Weź udział w III Soulwałki Gospel Workshop Mark Beswick Praise & Worship. Warsztaty festiwalowe poprowadzą Mark Beswick (UK) oraz Phillip Carter (USA). Nie przegapcie szansy na spotkanie z wielkimi artystami i wspólny występ na scenie. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy pasja śpiewania.


XVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2017”
19 czerwca 2017 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz szesnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: