reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody
28 maja 2016 (Sobota)
Mikołajewo - Stadnina w Mikołajewie, godz. 8:00
Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody wraz z eliminacjami do MPMK konie 4 letnie. Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się Kiermasz Regionalny.


Zoo w filharmonii na Dzień Dziecka
01 czerwca 2016 (Środa)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00 i 11:30
Czy melodia grana na kontrabasie sprawi, że pojawi się słoń? Czy dźwięki fortepianu zachęcą do skoków nie tylko publiczność, ale i kangura? Czy zoo w filharmonii to dobry pomysł? Suwalska Orkiestra Kameralna udowadnia, że tak! Przekonajcie się. Gośćmi specjalnymi będą, znani z „Mam Talent!”, brzuchomówca Piotr Boruta i jego kumpel Czocher.


„Mężczyzna prawie idealny” w DKF. Miał prawie wszystko, ale bał się dorosłości?
01 czerwca 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Jacy są współcześni mężczyźni? Jacy są współcześni mężczyźni idealni? Czy istnieją? Kiedy chłopcy zmieniają się w mężczyzn i jak sobie z tym radzą? Czy sobie z tym radzą? Henrik miał prawie wszystko. Był prawie idealny. I nagle wszystko upadło.Prezentacja albumu „Jan Bohdan Chmielewski 1927–2014”
02 czerwca 2016 (Czwartek)
Suwałki - Muzeum Okręgowe w Suwałkach, ul. T. Kościuszki 81, godz. 18:00
Dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach zaprasza na prezentację albumu „Jan Bohdan Chmielewski 1927–2014”. Album jest pierwszą próbą uporządkowania spuścizny i zarysowania najważniejszych wątków życiorysu artysty, a przede wszystkim świadectwem ponad półwiecznej obecności zarówno w sztuce polskiej, jak i w życiu artystycznym, społecznym i politycznym kraju.


Talent SOK – Teatralnie
02 czerwca 2016 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 09:00 i 10:30
Zgodnie z hasłem „Teraz my!” Suwalski Ośrodek Kultury chwali swoje. Pokaże Wam talenty, pieczołowicie szlifowane w pracowniach SOK-u. Tym razem aż pięć spektakli i sześć monologów w wykonaniu utalentowanych młodych aktorów. Zabawne i wzruszające, za sprawą siły i szczerości emocji prowokują do uśmiechu i refleksji i młodszą, i starszą widownię.


Juwenalia PWSZ 2016
03 czerwca 2016 (Piątek)
Suwałki - Tereny rekreacyjne przy ul. Ogrodowej 57, godz. 19:00 - 23:30
PWSZ zaprasza wszystkich studentów na Juwenalia 2016. Podczas koncertu pojawią tacy wykonawcy jak: Buka, dj Hołek, Xfort i Adam Kraśko oraz zespół Boys. Następnie studencka impreza przeniesie się do Kompleksu Plaza gdzie w klubie Pink Bowling odbędzie się after party, które potrwa do białego rana.


Czym zaskoczy Pan Mietek przed wakacjami?
03 czerwca 2016 (Piątek)
Suwałki - Foyer, I piętro, ul. Jana Pawła II 5, godz. 16:00
To ostatnie spotkanie przed wakacjami. Potem czeka Was dwa miesiące wolnego od sztuki, SOK-u i Pana Mietka. Oczywiście tylko w ramach Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką. W lipcu i w sierpniu w SOK-u także będzie dużo się działo, sztuki nie zabraknie, a i Pana Mietka będzie można spotkać.Gra terenowa - „Wśród lasów, pól i jezior...”
04 czerwca 2016 (Sobota)
Stary Folwark - Muzeum Wigier, godz. 10.00
Wigierski Park Narodowy zaprasza na grę terenową „Wśród lasów, pól i jezior, czyli co nie tylko Żwirek i Muchomorek wiedzieć powinni o krajobrazie Suwalszczyzny”. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie WPN i SPK.


Dzień Dziecka, czyli ale wkoło jest wesoło!
04 czerwca 2016 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 11:00 - 14.00
Zapytajcie dzieci – to najważniejsze święto w roku. Jeśli zapytacie dorosłych, okaże się, że również oni niecierpliwie czekają na ten dzień. Zapraszamy na występy, gry, zabawy i konkursy oraz pokazy sprzętu różnych formacji mundurowych. Zapewne nie tylko chłopcy chętnie wsiądą do wozu policyjnego czy przymierzą hełm strażaka. Będzie również szansa na selfie z amerykańskim wojskiem!


25-lecie istnienia Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
04 czerwca 2016 (Sobota)
Suwałki - Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II serdecznie zaprasza na Jubileusz 25-lecia istnienia. Jubileusz pozwoli podsumować historię i działalność Szkoły, jak również będzie okazją do spotkań absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków Szkoły.


Pchli Targ już w niedzielę!
05 czerwca 2016 (Niedziela)
Suwałki - Parking za SOK, godz. 09.00-13.00
Miłośnicy, poszukiwacze i posiadacze „skarbów” znowu spotykają się pod SOK. Pierwszy tegoroczny Pchli Targ za nami. Kolejny już 5 czerwca. Zatem: przeszukajcie strych, piwnicę, pawlacze i szafy – spakujcie bibeloty, książki, zabawki, ubrania, płyty – i sprzedawajcie, wymieniajcie, kupujcie!Lekcja Teatralna – WĄŻŻŻ
08 czerwca 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 11:00
Po co wężowi skarpetki i rękawiczki? Nietypowa historia pewnego węża, która zabawnie i mądrze opowiada o bardzo ważnych sprawach. Czy warto być podobnym do innych? Czy inny znaczy gorszy? Świetny humor, prawda o kompleksach i obowiązkowy morał.


Multimedia Happy End - Festiwal Filmów Optymistycznych
09 czerwca 2016 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Święto optymistycznego kina w Suwalskim Ośrodku Kultury. W ciągu dwóch dni będzie okazja zobaczyć osiem filmów – docenionych podczas 13. edycji Multimedia Happy End, czyli wyjątkowego Festiwalu Filmów Optymistycznych!XV Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2016”
12 czerwca 2016 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena, Sala Kameralna, ul. Papieża Jana Pawła II 5
To już piętnasta edycja „Wigraszka”, czyli przeglądu teatralnych dokonań dzieci i młodzieży. W tym roku Suwalski Ośrodek Kultury będzie gościł młodych aktorów od 12 do 15 czerwca. Już można zgłaszać chęć występu podczas festiwalu. Termin zgłoszeń mija 30 kwietnia!„Szczerze mówiąc…” - spektakl w ramach festiwalu Wigraszek
12 czerwca 2016 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Spektakl oparty na molierowskim „Skąpcu” zaprasza widza do udziału w nietypowym śledztwie. Tropić będziemy tak zwany storytelling, czyli specyficzną narrację powszechnie obecną we współczesnej reklamie, biznesie i polityce. Towarzyszyć nam będzie nieskrępowany śmiech wywołany przez komedię Moliera.


„Wesele” - spektakl w ramach festiwalu Wigraszek
13 czerwca 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Park Konstytucji 3 Maja, ul. T Kościuszki, godz. 20:30
Spektakl autorstwa stołecznego teatru ulicznego „Makata” wykorzystuje tradycyjne pieśni i muzykę. W niezwykle ekspresyjny sposób przypomina obrzędowe obyczaje mieszkańców różnych terenów środkowej europy. Rolę Pana i Panny Młodych odegrają monumentalne lalki, a we wspólny weselny taniec zostaną włączeni również widzowie.


„Iluzje” - spektakl w ramach festiwalu Wigraszek
15 czerwca 2016 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 11:00
Przedstawienie zainspirowane między innymi surrealistycznym malarstwem Dalego i tańcem. Senna wędrówka w poszukiwaniu formy odzwierciedla nasze wyobrażenia na temat własnego ciała i tożsamości. Czy Iluzja – kres tej wyprawy – pozwoli nam dostrzec więcej?


Dyskusyjny Klub Filmowy – „Kocham Cię od tak dawna”
15 czerwca 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
„Kocham cię od tak dawna” to znakomita opowieść o miłości, czyli o ludziach, kruchych i trudnych relacjach oraz o potędze uczucia, które napędza do starań i często skutkuje sukcesem. Do tego znana z filmów „Cztery wesela i pogrzeb”, „Angielski pacjent” czy „Zaklinacz koni” Kristin Scott Thomas w roli życia!


Pracownia Ilustracji i Rysunku zaprasza… - wernisaż wystawy
17 czerwca 2016 (Piątek)
Suwałki - Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Mamy, Ojców, Babcie, Dziadków, Ciocie i Wujków na szóstą już wystawę malowideł i rysunków. Z braku miejsca pokażą tylko cześć z dwóch i pół tysiąca prac, ale wrażenia obiecują w większej ilości. To „Gomuła” – krasnal wielki, a do tego męczydusza – tak do pracy ich przymusza!


KineDok - „MISS ROMÓW
20 czerwca 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Dokument, nakręcony w romskiej osadzie na głębokiej prowincji Chorwacji, kreśli intymny portret żeńskiej społeczności, podkreślając konflikt między marzeniami kobiet i brakiem możliwości ich realizacji. Tłem historii jest pewien upalny, lipcowy weekend, podczas którego społeczność romska obchodzi coroczny bal oraz konkurs piękności, w którym tylko jedna kobieta może zostać ukoronowana Romską Miss.


Filharmonia Suwałk: Tamte prywatki
24 czerwca 2016 (Piątek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00
Gdzie się podziały tamte szlagiery? Powrócą na koncercie LATO z SOK. Wakacyjna Grupa Wujka Gienka i Suwalska Orkiestra Kameralna przypomną największe przeboje Czerwonych Gitar, Czesława Niemena i Wojciecha Gąssowskiego – między innymi „Annę Marię”, „Wspomnienie” i „Zielone wzgórza nad Soliną”.


Benefis Studia Tańca FLEX
25 czerwca 2016 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Wyjątkowe spotkanie członków i fanów zespołu. Na scenie pojawią się byli i obecni członkowie,
również najmłodsi oraz goście - DOTYK, DANCE ACADEMY i LET’S GO. Okazja do benefisu nie byle jaka, bo studio działa już 25 lat! Przypomniane zostaną najlepsze choreografie i anegdoty.


Gra terenowa - „Wśród lasów, pól i jezior...”
30 lipca 2016 (Sobota)
Malesowizna-Turtul - Siedziba SPK, godz. 10.00
Wigierski Park Narodowy zaprasza na grę terenową „Wśród lasów, pól i jezior, czyli co nie tylko Żwirek i Muchomorek wiedzieć powinni o krajobrazie Suwalszczyzny”. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie WPN i SPK.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: