reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Dancing Andrzejkowy z zespołem Keys
25 listopada 2017 (Sobota)
Suwałki - Hotel Logos, ul. Kościuszki 120, godz. 19.00
Zespół Keys zaprasza na Andrzejkowy Dancing w hotelu Logos. W programie muzyka znanych i lubianych wykonawców takich jak Akcent, Defis, Piękni i Młodzi, Anna Jantar czy Krzysztof Krawczyk, a także konkursy z nagrodami.


Dziecięca Akademia Rękodzieła
25 listopada 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 10.00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza do mikołajkowej Dziecięcej Akademii Rękodzieła. To wyjątkowa okazja, by wykonać niepowtarzalny prezent dla swoich bliskich. Przyjdźcie 25 listopada do SOK, a będziecie mieli pewność, że takiego samego upominku w bucie lub na poduszce nie znajdzie 6 grudnia nikt inny.


TeatrNocka: „Pociąg do S.”
26 listopada 2017 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Poruszająca opowieść o poszukiwaniu rodzinnych korzeni i tożsamości. O niełatwych relacjach między dwiema kobietami – Matką (Joanna Łupinowicz) i Córką (Weronika Bogdan), na których losy wpływ miała przeszłość, wojna, pochodzenie i odkrywanie prawdy. Znakomity spektakl w reżyserii Mirosławy Krymskiej powraca na specjalne życzenie widzów.


TeatRanek: „Takie psoty i gałgaństwa”
26 listopada 2017 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 10:00
Zabawne historyjki oparte o utwory najlepszych autorów tworzących dla dzieci. „Taka bajka – była sobie…” i „Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha”. W przerwie między spektaklami kreatywne zabawy!
Koncert Orkiestry Symfonicznej
27 listopada 2017 (Poniedziałek)
Suwałki - Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Noniewicza 83, godz. 18:00
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach zaprasza na Koncert Orkiestry Symfonicznej Wydziału Instrumentalno - Pedagogicznego w Białymstoku UMFC.


Przystanek Historia
28 listopada 2017 (Wtorek)
Suwałki - Muzeum Okręgowe w Suwałkach, ul. Tadeusza Kościuszki 81, godz. 18:00
Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach mają zaszczyt zaprosić na projekcję książki Artura Ochała „Na litewskiej rubieży”.


Opowieść o Aleksandrze Piłsudskiej ze Szczerbińskich
30 listopada 2017 (Czwartek)
- Klub Podróżnika w Suwałkach, ul. Hamerszmita 16, godz. 17.00
O drugiej żonie Józefa Piłsudskiego, która urodziła się w Suwałkach, opowie Magdalena Wołowska-Rusińska, kierownik Muzeum im. Marii Konopnickiej.


„W nowej szkole” - spektakl
02 grudnia 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na monodram „W nowej szkole”. Zabawną historię o perypetiach związanych z lękami nowej uczennicy przedstawi 9-letnia Alicja Kopko.


„Wszystko będzie dobrze” - spektakl
02 grudnia 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Spektakl o problemach nastolatki, która nie odnajduje się w rzeczywistości. Ma manię samobójczą i wraz z kilkoma innymi rówieśniczkami ląduje w szpitalu psychiatrycznym, traktując go jako miejsce schronienia przed światem, który ją przeraża i przerasta. Rzecz o inności, nadwrażliwości, niewłaściwie odczytanych dylematach i zaniechaniach w podejmowaniu decyzji.


„Zuzia i przyjaciele” - spektakl muzyczno-taneczny
04 grudnia 2017 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na nowy spektakl muzyczno-taneczny zatytułowany „Zuzia i przyjaciele”. Rezolutna Zuzia czasem musi zostać w domu sama. Tata, kapitan statku, często wyjeżdża służbowo, ale z każdej podróży przywozi skarby. Ale o tym cicho sza, bo w mieście grasuje szajka Ropulii Pryszcz, która chętnie obłowi się czyimś kosztem. Czy Zuzia z pomocą przyjaciół poradzi sobie z przebiegłymi opryszkami?


Rozświetlenie Choinki Miejskiej
06 grudnia 2017 (Środa)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 17:00
W Mikołajki w naszym mieście zrobi się świątecznie. Właśnie tego wieczoru rozbłyśnie Choinka Miejska. Uroczystość uświetnią zespół i soliści Studia Piosenki Świetlik. Na najmłodszych czekają konkursy oraz słodkie upominki, które wręczą Prezydent oraz śnieżynki.


„Supermenka” - monodram Jowity Budnik
09 grudnia 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
„Supermenka” to opowieść o kilku latach życia współczesnej Polki. Kobiety wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. W tytułowej roli świetna i prawdziwa Jowita Budnik


Mikołajkowy Maraton Taneczny
09 grudnia 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwałki
6 roztańczonych godzin, 6 instruktorów-mistrzów kroków do muzyki i aż 10 tańców. Mikołajkowy Maraton Taneczny rozpali 9 grudnia parkiety w salach tanecznych Suwalskiego Ośrodka Kultury. Do tańca zapraszają: Katarzyna Agafonow, Kinga Kobiela, Ewa Niedźwiecka, Iryna Popova, Emil Kulbacki i Mihaił Nikolov.


Jarmark Świąteczny 2017
16 grudnia 2017 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej
Jarmark Świąteczny to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowego upominku – świątecznych podarunków i tradycyjnych bożonarodzeniowych specjałów. Fani unikalnych dzieł lokalnych rękodzielników będą mogli zakupić niepowtarzalne ozdoby i dekoracje świąteczne, a miłośnicy regionalnych przysmaków – świeże i smaczne wyroby na świąteczny stół.


Wigilia Miejska
17 grudnia 2017 (Niedziela)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 13:15
Opłatek, życzenia i świąteczne potrawy - właśnie to czeka na suwalczan podczas Wigilii Miejskiej. W świątecznym repertuarze wystąpią suwalskie zespoły Shmarock i Beciaki. Najmłodszych ucieszy spotkanie ze Świętym Mikołajem, wizyta w stajence z żywymi zwierzętami i ciekawe konkursy z nagrodami.


Legendy Rocka – Muzyka Serc. Sylwester 2017 symfonicznie
31 grudnia 2017 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 21:30
Ostatni wieczór roku wypełnią symfoniczne brzmienia, rockowa dynamika i genialne evergreeny. W wykonaniu Orkiestry Symfonicznej BREVIS i znakomitych solistów usłyszymy największe przeboje takich gwiazd, jak: Queen, Kiss, Deep Purple, Roxette, Scorpions, Evanescence, Nirvana, ABBA, Robbie Williams, Frank Sinatra, John Newman, Bruno Mars, Maryla Rodowicz i Zbigniew Wodecki.


Noworoczny Koncert Galowy
07 stycznia 2018 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji. Na scenie Orkiestra Wirtuozi „Tempi Moderni” oraz soliści Narodowego Teatru, Opery i Baletu w Odessie.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: