reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
„Mayday” - spektakl
24 kwietnia 2018 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00
Historia londyńskiego taksówkarza, który przez lata prowadził beztroskie życie bigamisty, lawirując zręcznie między dwiema kochającymi żonami. Na skutek wypadku tajemnica podwójnego życia wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Znakomity komizm sytuacyjny i językowy sprawiły, że sztukę Ray’a Cooney’a okrzyknięto najśmieszniejszą współczesną komedią omyłek.


Środy Seniora: Artystyczne Spotkania Pokoleń
25 kwietnia 2018 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Z okazji przypadającego 29 kwietnia Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej w cyklu Środy Seniora dojdzie do wyjątkowego scenicznego spotkania – stojące na początku artystycznej drogi wokalistki Studia Piosenki Świetlik wystąpią wraz ze Srebrnymi Pierwiosnkami, których talent rozkwita nieustannie od paru wiosen.


Prezentacja książki
26 kwietnia 2018 (Czwartek)
Suwałki - Muzeum Okręgowe, ul. T. Kościuszki 81, godz. 18:00
Dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach Jerzy Brzozowski zaprasza na prezentację książki "Andrzej".
Ukryte światy - wernisaż wystawy
27 kwietnia 2018 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Cząstkę świata niedostrzegalnego na co dzień zobaczyć można na zachwycających zdjęciach uczestników zajęć Pracowni Makro- i Mikrofotografii Marka Misia prowadzonych w Suwalskim Ośrodku Kultury. Fotografie umożliwią odbycie podróży przez kształty i kolory płatków kwiatów, refleksy światła w szkle, czy chemiczne substancje – fascynujące ukryte światy.


Spotkania Art-Plast. Rycerze
28 kwietnia 2018 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 11:00-13:00
Każdy chłopiec i prawie każda dziewczynka marzyli kiedyś o byciu dzielnym rycerzem. Świetnie się składa, gdyż bohaterem kwietniowych familijnych plenerowych spotkań ze sztuką będą samodzielnie zaprojektowani i wykonani herbowi wojacy. Kto wie, może pojawi się również nadobna księżniczka, którą dzielni rycerze obronią przed smokiem?Koncert Bossa - Nova Blues Band w Rozmarino
30 kwietnia 2018 (Poniedziałek)
Suwałki - Restauracja Rozmarino, ul. Tadeusza Kościuszki 75, godz. 19:00
Restauracja Rozmarino zaprasza na koncert Bossa Nova Blues Band. W programie francuska muzyka akordeonowa w latynoskich rytmach i standardy bluesowe.


Majowe Bieganie nad Rospudą
01 maja 2018 (Wtorek)
Filipów - Urząd Gminy, ul. Garbaska 2, godz. 12:00
Stowarzyszenie „Aktywni znad Rospudy” z siedzibą w Szafrankach zaprasza wszystkich miłośników biegania na II Półmaraton Doliną Rospudy (21,097 km) oraz Filipowski Bieg Jaćwinga (12,5 km).


Muzyczna Majówka z SOK
01 maja 2018 (Wtorek)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 20:00
Trzy ciepłe majowe wieczory warto spędzić przy muzyce. Na scenie na placu Marii Konopnickiej zagrają: Chorzy, MUV oraz Dino Jazz Band. Trzy bardzo różne zespoły, które na pewno łączy jedno – pasja grania. Raz, dwa, raz, dwa, trzy… Gramy!Pchli Targ - sprzedaj, wymień, kup, twórz i się baw
13 maja 2018 (Niedziela)
Suwałki - Parking za SOKiem, ul. Jana Pawła II 5, godz. 9:00-13:00
Pchli Targ na parkingu za Suwalskim Ośrodkiem Kultury zagościł w 2014 roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród łowców wszelakich skarbów, bibelotów, cudeniek, cacek i unikatów, które długie lata przeleżały niechciane w kartonach, na strychach, w piwnicach czy pawlaczach. Na Pchlim Targu mają szansę na nowe życie i dostarczenie komuś mnóstwa radości.


XI Grand Off. Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
15 maja 2018 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Jedenaście filmów 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Grand Off, promującego kino niezależne w Polsce. Widzowie zobaczą obrazy wybrane spośród prawie czterech tysięcy zgłoszonych, poruszające ważne i ciekawe tematy, oferujące świeże spojrzenie, warte obejrzenia, najlepsze. Festiwal Grand OFF to najważniejsza.


Za Kurtynką: „Dla mnie bomba!!!” według bajki Umberto Eco
19 maja 2018 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 10:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Dla mnie bomba!!!”. To baśń o smutnych, zamkniętych w bombie atomach i generale, który chce rozpętać wojnę. Widowisko teatralne inspirowane bajką mistrza Umberto Eco i ilustracjami Eugenio Carmiego. Poetycka opowieść porusza poważne tematy z przymrużeniem oka, dystansem i humorem.Pchli Targ - sprzedaj, wymień, kup, twórz i się baw
27 maja 2018 (Niedziela)
Suwałki - Parking za SOKiem, ul. Jana Pawła II 5, godz. 9:00-13:00
Pchli Targ na parkingu za Suwalskim Ośrodkiem Kultury zagościł w 2014 roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród łowców wszelakich skarbów, bibelotów, cudeniek, cacek i unikatów, które długie lata przeleżały niechciane w kartonach, na strychach, w piwnicach czy pawlaczach. Na Pchlim Targu mają szansę na nowe życie i dostarczenie komuś mnóstwa radości.


Koncert Korteza z zespołem
29 maja 2018 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 20:00
Na ten koncert z niecierpliwością czeka wielu suwalczan. Jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej już w maju zaśpiewa przed suwalską publicznością. Kortez zaprezentuje zarówno utwory ze swojej najnowszej płyty „Mój Dom”, jak i inne przeboje.


Magiczny Dzień Dziecka - spotkanie z magikiem w Hotelu Loft ***
01 czerwca 2018 (Piątek)
Suwałki - Hotel Loft 1898, ul. Pułaskiego 24K
Centrum Innowacyjnej Edukacji zaprasza na Magiczny Dzień Dziecka w Hotelu Loft ***, podczas którego odbędzie się pokaz magika - jednego z najmłodszych iluzjonistów scenicznych w Polsce specjalizującego się tą sztuką od 5 lat. Przedstawił w swojej karierze już ponad 1000 występów w Polsce i za granicą, dając radość około 100 000 dzieciom i dorosłym. Zaproszenie kierowane jest zarówno do przedszkoli, szkół podstawowych, jak i osób prywatnych.


XVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2018”
18 czerwca 2018 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek 2018 odbędzie się pod hasłem „Wolność przestrzenią twórczości, twórczość przestrzenią wolności”. Do udziału w teatralnym święcie zapraszamy dzieci i młodzież z Polski i nie tylko. W czasie festiwalu będzie okazja skonfrontować się z innymi młodymi aktorami, wziąć udział w warsztatach oraz poznać uroki Suwalszczyzny. Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: