reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
XV Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2015”
28 maja 2015 (Czwartek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na piętnastą już edycję Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2015”. Podczas kilku dni będzie można obejrzeć prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży w wieku 6-25 lat z Polski i kilku krajów europejskich.


Salon Myśli od Książek Zależnych - spotkanie z prof. Danielem Beauvois
28 maja 2015 (Czwartek)
Suwałki - Muzeum Okręgowe w Suwałkach, ul. T. Kościuszki 81, godz. 18:00
Profesor Daniel Beauvois opowie o swoich 50-letnich badaniach dotyczących zaboru rosyjskiego, powodach dla których on, francuski historyk zainteresował się wschodnimi rubieżami Polski. Poznanie źródeł i spojrzenie z zewnątrz na Kresy - „obszar tęsknoty” i ucieleśnienie mitu o harmonijnym i bezpiecznym świecie – oraz życiowe doświadczenie historyka, doprowadziło profesora Beauvois do interesujących i bulwersujących dla wielu Polaków wniosków.25 lat Rzeczpospolitej Polskiej w walorach filatelistycznych i numizmatycznych
28 maja 2015 (Czwartek)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ul. E. Plater 33A, godz. 17:00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, Koło Polskiego Związku Filatelistów w Suwałkach oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego
w Suwałkach zapraszają na otwarcie wystawy 25 lat Rzeczpospolitej Polskiej
w walorach filatelistycznych i numizmatycznych.


Czarno na białym czyli Noc Bibliotek w Suwałkach
30 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ul. E. Plater 33A, godz. 18:00 do 21:00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na pierwszą ogólnopolską Noc Bibliotek w Suwałkach zatytułowaną „Czarno na białym”– pełną atrakcji wieczorno-nocną imprezę promującą czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać, w sobotę 30 maja 2015 r., od godz. 18.00 do 21.00.


Spotkanie z fotografikiem Piotrem Malczewskim
30 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna przy ul. E. Plater 33A, w Sali im. Jadwigi Towarnickiej, godz. 20:00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na spotkanie „Wyprawa zimowa do stacji polarnej Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Spitsbergenie 2015 r.” z fotografikiem Piotrem Malczewskim.


Noc bez kar w Bibliotece Publicznej
30 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna, ul. E. Plater 33A, godz 18:00-21:00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ogłasza jednorazową akcję umarzania kar za przetrzymanie książek. „Czarna lista” odbędzie się podczas Nocy Bibliotek „Czarno na białym” w Bibliotece Publicznej przy ul. E. Plater 33A.Spotkanie „O Jakucji i Jakucku, nie tylko o Kołymie” z Michałem Książkiem
30 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ul. E. Plater 33A, godz. 19:00
Michał Książek jest reporterem i przewodnikiem syberyjskim. Po Syberii podróżuje od 2000 roku, ponad dwadzieścia razy jechał Koleją Transsyberyjską, piętnaście razy przepłynął Bajkał. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, stażował też na Uniwersytecie Państwowym w Jakucku i przez rok na Uniwersytecie Jagiellońskim.Wernisaż wystawy kolaży i obrazów
30 maja 2015 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ul. E. Plater 33A, godz. 18:30
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na wernisaż wystawy kolaży i obrazów „Anioły” Anny Cichosz, który odbędzie się 30 maja 2015 r. podczas akcji Noc w Bibliotece „Czarno na Białym” w siedzibie Biblioteki przy ul. E. Plater 33A o godz. 18:30.
Dzień Dziecka z SOKiem
31 maja 2015 (Niedziela)
Suwałki - Park Konstytucji 3-go Maja, godz. 11:00-14:00
Na Dzień Dziecka w Parku Konstytucji 3-go Maja zaprasza Suwalski Ośrodek Kultury. Ten dzień w 100% należy do najmłodszych - zabawy, konkursy i pokazy!


Dzień Dziecka w Pink Bowling & Club
31 maja 2015 (Niedziela)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15, godz. 12:00
Pink Bowling & Club zaprasza wszystkie dzieci na Dzień Dziecka. Będzie kolorowo i baaardzo wesoło.„Świat według Czochera” - występ gwiazdy „Mam Talent”
01 czerwca 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
W Dniu Dziecka w SOKu pojawi się uwielbiany przez dzieci, znany z „Mam Talent” nietypowy duet – brzuchomówca Piotr Boruta i jego nastroszony kumpel Czocher! Oprócz ich występu dzieci będą miały też okazję posłuchać znakomitych wierszy autorstwa Leszka Aleksandra Moczulskiego połączonych z muzyką Grzegorza Bogdana.


Spektakl „Pchła Szachrajka” w reżyserii Anny Seniuk
02 czerwca 2015 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 14.00 i 18:00
Pchle brewerie przygotowane przez Annę Seniuk do muzyki Macieja Małeckiego. Ale się wyprawia! Ciągłe metamorfozy, zabawy, taneczne układy. Rymy Jana Brzechwy śpiewane solo, w duetach i chóralnie w brawurowym wykonaniu aktorów Teatru Narodowego.


Informatykiem warto być! - zabawy z LEGO i programowaniem
03 czerwca 2015 (Środa)
Suwałki - ZS nr 6, ul. Sikorskiego 21, godz. 10:00-12:00
Zespół Szkół nr 6 organizujeme obchody Dnia Dziecka - zabawy klockami LEGO i programowaniem pod hasłem "Informatykiem warto być!" -
Zaproszenie kieruje do przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalistów!Juwenalia PWSZ 2015
05 czerwca 2015 (Piątek)
Suwałki - Teren PWSZ, ul. Ogrodowa
Władze i Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach zapraszają na "Juwenalia PWSZ w Suwałkach", które odbędą się 5 czerwca 2015 r. w godzinach 18.00-23.00 na terenach rekreacyjnych PWSZ przy ulicy Ogrodowej 57 w Suwałkach. Organizatorzy tegorocznego wydarzenia przygotowali wiele imprez kulturalnych i muzycznych.Koncert „POLANNA” Anny Marii Jopek
06 czerwca 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert jednej z najbardziej utalentowanych artystek polskiej sceny muzycznej Anny Marii Jopek.


Zawody okręgowe w skokach przez przeszkody
06 czerwca 2015 (Sobota)
Mikołajewo - Klub Sportowy Nad Wigrami, Mikołajewo 25 A, godz. 9:00
Klub Sportowy „Nad Wigrami” zaprasza na zawody okręgowe w skokach przez przeszkody. Będą to eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Oprócz tego w programie imprezy przewidziano dodatkowe atrakcje: kiermasz regionalny i przejażdżki na kucykach.


Pchli Targ - sprzedaj, wymień, kup, twórz i się baw
07 czerwca 2015 (Niedziela)
Suwałki - Parking za SOKiem, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00-14:00
Wracają cieplejsze dni, wraca więc Pchli Targ. Na parkingu Suwalskiego Ośrodka Kultury znowu będzie można sprzedawać, wymieniać, kupować najróżniejsze „skarby”.Korzenie bluesa. Blues wczoraj i dziś. III spotkania warsztatowe
09 czerwca 2015 (Wtorek)
Suwałki - SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5 oraz ogród letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75
Podczas spotkania „Blues wczoraj i dziś – korzenie bluesa” odbędą się audycje muzyczne dla uczniów, warsztaty dla miłośników bluesa, grających na instrumentach. Wszystkich chętnych zapraszamy natomiast na koncert finałowy z udziałem Free Acoustic Duo, który szykuje się do występu podczas Suwałki Blues Festival.


12. Multimedia Happy End – Festiwal Filmów Optymistycznych
11 czerwca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na pofestiwalowy pokaz 12. Multimedia Happy End – Festiwal Filmów Optymistycznych.


XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2015”
22 czerwca 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Duża Scena SOK, Sala Kameralna, ul. Papieża Jana Pawła II 5
XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2015” adresowany jest do dzieci i młodzieży. Festiwalowi towarzyszą również spektakle teatrów zawodowych.


III Suwalski Plener Malarski
02 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Pracownia plastyczna Centrum w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Noniewicza 71, godz. 10:00
Pracownia plastyczna Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprasza do wzięcia udziału w plenerze malarskim organizowanym na terenie Suwałk. Uczestnikami pleneru mogą być osoby, które skończyły dwadzieścia pięć lat i mają opanowany warsztat malarski. Ilość miejsc ograniczona!8. Suwałki Blues Festival
09 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Scena w Suwałkach
Suwałki Blues Festival to największy plenerowy festiwal bluesowy w kraju. 3 dni koncertów, 2 profesjonalne sceny plenerowe, konkurs zespołów bluesowych oraz koncerty na kameralnych scenach w centrum miasta. Śniadania bluesowe, liczne koncerty akustyczne i nocne koncerty klubowe połączone z jam sessions. Uznane gwiazdy i nowe brzmienia. Tysiące odwiedzających. Doskonała muzyczna atmosfera.Seven Festival 2015
10 lipca 2015 (Piątek)
Węgorzewo - Scena w Węgorzewie
Kolejna edycja jednego z najbardziej znanych polskich festiwali rockowych. Podczas trzydniowej imprezy zagrają m.in: Lao Che, Happysad, Raz Dwa Trzy, Ania Rusowicz czy Renata Przemyk.


„Ale Meksyk” - spotkanie z Wojciechem Cejrowskim
03 października 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: