reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
II Slalom Gigant Mistrzostwa WOSiR Szelment
25 lutego 2018 (Niedziela)
Szelment - WOSiR Szelment, godz. 10:00
WOSiR Szelment zaprasza na edycję II Slalomu Gigant Mistrzostw WOSiR Szelment.


Środy Seniora: Monodram „Moskwa-Pietuszki”
28 lutego 2018 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Po dłuższej przerwie ponownie będzie można obejrzeć wyreżyserowany przez Jolantę Hinc-Mackiewicz na podstawie tekstu Wieniedikta Jerofiejewa i brawurowo zagrany przez Jacka Sawickiego spektakl „Moskwa-Pietuszki”.


„Żywa Biblioteka”
03 marca 2018 (Sobota)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej, ul. E. Plater 33A, godz. 15:00-17:00
„Żywa Biblioteka” to jednodniowa akcja, która polega na rozmowie „w cztery oczy” z przedstawicielami grup spotykających się ze stereotypami, uprzedzeniami i dyskryminacją. W tym dniu to ludzie są „Książkami”, a „Czytelnik” może czytać w nich jak w otwartej księdze w myśl zasady, że nie ocenia się książki po okładce. Główną ideą akcji jest popularyzowanie wartości tj.: otwartość, różnorodność i prawa człowieka.


Sobota Teatralna: „Krajobraz z Tobiaszem”
03 marca 2018 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Spektakl inspirowany biblijnym romansem oraz utworami współczesnych poetów. Klimat opowieści o niszczącej sile i inspirującej mocy uczucia podkreślają oryginalna muzyka, choreografia i niecodzienna aranżacja przestrzeni. Na scenie zobaczymy obie grupy Teatru Efemerycznego: aktorów dorosłych i młodzież.Suwalski Kaziuk
04 marca 2018 (Niedziela)
Suwałki - ul. Patli i ul. Witosa (obok kościoła p.w. św. Kazimierza Królewicza), godz. 10.00-15.00
Suwalski jarmark odpustowy w nowomiejskich realiach, tłumnie odwiedzany przez mieszkańców miasta i okolic, ma już 18 lat. Pierwsza marcowa niedziela to obowiązkowy spacer wśród kolorowych kramów z rękodziełem ludowym. Tradycyjnie będzie można kupić artystyczne rzemiosło, regionalne przysmaki, palmy wielkanocne oraz pisanki z Suwalszczyzny i Litwy.


63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap miejski
09 marca 2018 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71, godz. 10:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, dla których słowo jest w sztuce ważnym środkiem przekazu na miejski etap 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku konkurs dedykowany setnej rocznicy odzyskania niepodległości.


Filharmonia Suwałk. Niezapomniane melodie
09 marca 2018 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Niezapomniane melodie”. Gośćmi Suwalskiej Orkiestry Kameralnej będą The Consonance Trio oraz Rafał Supiński (tenor) i Mateusz Stachura (baryton). Usłyszymy piosenki Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga, Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Deana Martina, Andrzeja Zauchy i Michaela Bublé.Wernisaż wystawy „Marek Raczkowski – Przekrój przez twórczość”
09 marca 2018 (Piątek)
Suwałki - Galeria Sztuki Współczesnej Chłodna 20, ul. T. Noniewicza 71, godz. 18:00
Przez wiele lat czytelnicy Przekroju zaczynali przeglądanie gazety od odnalezienia na jej łamach satyrycznych rysunków Marka Raczkowskiego. Wiele z nich będzie można teraz obejrzeć w Galerii Chłodna 20. Zapraszamy do niezwykłej… codzienności.
Godz. 18:00, wstęp wolny.
„Lataj z Krystyną” - spektakl Teatru Kwadrat
12 marca 2018 (Poniedziałek)
Augustów - Kino Iskra, ul. 3 Maja 38, godz. 19:00
To brawurowo zagrana przez Aldonę Jankowską tragikomedia o samotnej księgowej z kryminalną przeszłością. Nie mogąc znieść rzeczywistości, postanawia ją zmienić w bardzo radykalny sposób.


Wernisaż wystawy fotografii Filipa Ćwika „12 Twarzy”
16 marca 2018 (Piątek)
Suwałki - Galeria PAcamera, ul. Noniewicza 71, godz. 18:00
Każde zdjęcie autorstwa Filipa Ćwika w Galerii PAcamera to indywidualna, niełatwa, a często dramatyczna, historia. Razem te fotografie także tworzą jednak opowieść. Opowieść o ludziach, którzy spojrzeli wojnie w twarz.
Godz. 18:00, wstęp wolny.


„Zuzia i przyjaciele” - spektakl muzyczno-taneczny
17 marca 2018 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Tata Zuzi, kapitan statku, zawsze wraca z podróży ze skarbami. Ale o tym cicho sza, bo w mieście grasuje szajka Ropulii Pryszcz. Czy Zuzia z pomocą przyjaciół poradzi sobie z opryszkami? Ten dynamiczny spektakl to jednocześnie koncert wypełniony tańcem i piosenkami. Zaprowadzi widzów na dachy miasta, do cyrkowego namiotu, a nawet w odmęty Czarnej Hańczy.Wernisaż wystawy fotografii „Z naturą” Józefa Żukowskiego
19 marca 2018 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Można nie uwierzyć, że wszystkie te zdjęcia zostały zrobione na Suwalszczyźnie. A to tylko – chociaż bardziej pasuje tutaj AŻ – efekt obserwacji i uchwycenia odpowiedniego momentu przez Józefa Żukowskiego podczas jego wypraw z aparatem w 2017 roku.Suwalskie Prezentacje Artystyczne Marzeńtańce
20 marca 2018 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 9:00
Pierwszego dnia wiosny czeka nas widowiskowa, kreatywna zabawa z Marzanną. Występ w suwalskich Marzeńtańcach to świetne usprawiedliwienie na „dzień wagarowicza”, zarówno dla młodych tancerzy, jak i dla ich koleżanek i kolegów, którzy obowiązkowo powinni stawić się na widowni. Zgłoszenia do 9 marca.


,,Beksińscy – album wideofoniczny” - projekcja filmu w ramach DKF
21 marca 2018 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Losy rodziny Beksińskich szersza publiczność poznała dzięki filmowi fabularnemu ,,Ostatnia rodzina”. W DKF będzie okazja zobaczyć inny film. Dokument ,,Beksińscy – album wideofoniczny” powstał głównie ze zbiorów – wideo, audio i foto – właśnie rodziny wybitnego polskiego malarza Zdzisława Beksińskiego.Szlak Śląskiego Bluesa – koncertowa Rozgrzewka SBF 2018
22 marca 2018 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 20:30
Bluesowa Rozgrzewka przed Suwałki Blues Festival to już tradycja. W tym roku w Suwalskim Ośrodku Kultury pojawią się na scenie goście z drugiego krańca Polski. Projekt Szlak Śląskiego Blues pod kierownictwem Jana Gałacha zawiera znakomite przeboje najwybitniejszych muzyków ze Śląska oraz utwory, które stanowiły inspirację dla SBB, Dżemu czy Irka Dudka. W bluesowej uczcie przed SBF 2018 weźmie też udział Suwalska Orkiestra Kameralna.


Spektakl „Grace i Gloria”
25 marca 2018 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Grace i Gloria”. Przed suwalczanami wystąpią dwie wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Lucyna Malec.


Warsztaty filcowania
28 marca 2018 (Środa)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, Sala Rękodzieła, godz. 17:00
Piękne ozdoby i biżuteria, elementy dekoracyjne, ale i rzeczy praktyczne, jak torebki. To wszystko będzie okazja własnoręcznie zrobić podczas warsztatów filcowania w ramach cyklu Środy Seniora. Wystarczy wyobraźnia i wełna.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: