reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
„Suwalski Ekspres – Sportowe Zakończenie Wakacji”
28 sierpnia 2016 (Niedziela)
Suwałki - Zalew Arkadia, godz. 11.00
Na pożegnanie lata Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował sportową propozycję dla każdego. W ostatnią niedzielę wakacji, 28 sierpnia nad zalewem Arkadia od godziny 11:00 odbędzie się blok imprez sportowo rekreacyjnych,  podczas którego zaprezentują się suwalskie kluby sportowe oraz fitness.


Ostatni wakacyjny Pchli Targ. Może znajdziecie coś do szkoły!
28 sierpnia 2016 (Niedziela)
Suwałki - Parking za SOKiem, ul. Jana Pawła II 5, godz. 9:00-13:00
Wakacje zbliżają się do końca, a nadciąga rok szkolny. Szukacie fajnego piórnika lub nietypowego worka na kapcie? Przyjdźcie na Pchli Targ. Może ktoś już skończył szkołę i chce oddać coś ze swojej wyprawki…


Koncert Letni - Wielobarwne Suwalki
28 sierpnia 2016 (Niedziela)
Suwałki - Kościele Ewangelicki, ul. Kościuszki 12, godz. 15.00
Parafia Ewangelicko-Augsburska Św. Trójcy w Suwałkach zaprasza na Koncert Letni, który odbędzie w ramach cyklu Wielobarwne Suwałki. Tym razem będzie można usłyszeć solistów: Justynę Ołów – mezzosopran (Suwałki), Natalię Ołów – mezzosopran (Suwałki) oraz Pawła Konika – baryton (Cieszyn), w repertuarze kościelnym tradycji rzymsko-katolickiej, luterańskiej oraz anglikańskiej. Koncert uświetnią utwory organowe włoskiego baroku w wykonaniu Magdaleny Lewoc, która będzie również akompaniować solistom.


Predathlon
03 września 2016 (Sobota)
Udziejek - Park Linowy, Udziejek 18
Nietypowe, unikalne, niepowtarzalne zawody triatlonowe we wspaniałym po względem walorów widokowych, przyrodniczych i turystycznych Suwalskim Parku Krajobrazowym!! Łączymy trzy dyscypliny - rower, kajak i bieg. Takiego połączenia jeszcze nie było!!


Narodowe Czytanie - Casting do „Quo vadis”
03 września 2016 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 11.00-13.00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza czytelników oraz mieszkańców miasta na wspólne czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Placówka włączyła się w ogólnopolską akcję „Narodowe Czytanie” pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, która ma popularyzować czytelnictwo, zwrócić uwagę na potrzebę dbałości o
polszczyznę oraz wzmocnić poczucie kulturowej i narodowej wspólnoty poprzez publiczną lekturę klasyki polskiej literatury. Wszyscy chętni wziąć udział w castingu do ról do „Quo vadis” powinni pojawić się na placu im. Marii Konopnickiej.


Zuzanna Andruczyk Na Dachu Europy - od podnóża po sam wierzchołek Mont Blanc
03 września 2016 (Sobota)
Suwałki - Klub Podróżnika w Suwałkach, ul. Hamerszmita 16, godz. 17:00
Klub Podróżnika działający przy Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach zaprasza wszystkich gorąco na relację Zuzanny Andruczyk z wyprawy na "Dach Europy". W piątek (19 sierpnia br.) o godzinie 6.54 stanęła ona na szczycie Mont Blanc... Podczas spotkania znajdzie się również czas na wymianę wrażeń oraz słodki poczęstunek.


KineDok „Rodzeństwo”
14 września 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
KineDok to filmowe spotkania w Suwalskim Ośrodku Kultury. W ramach cyklu pokażemy osiem znakomitych filmów dokumentalnych. We wrześniu siódma projekcja – „Rodzeństwo”. Jest to ciepły, poetycki portret dwojga ludzi wiodących życie, które w dzisiejszych czasach zdaje się być zupełnie wyjątkowe.


„Wolna Amerykanka” – stand-up Wojciecha Cejrowskiego
15 września 2016 (Czwartek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00
Scena, mikron, jeden człowiek i opowieść przerywana co kilka chwil salwą śmiechu publiczności. Tak mniej więcej wygląda tradycyjny stand-up. Występ Wojciecha Cejrowskiego nie odbiega od wzoru, ale… Spodziewajcie się niespodziewanego i dajcie się zaskoczyć człowiekowi, który przeszedł „boso przez świat”.


Jubileusz 25 lecia Teatru Efemerycznego
17 września 2016 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
To już druga odsłona jubileuszu Teatru Efemerycznego. Tym razem będzie można się spotkać z aktorami. To spotkanie, w 5. rocznicę śmierci Magdy Teresy Wójcik, w dużej mierze będzie służyło przypomnieniu jej sylwetki jako aktorki i reżyserki. W programie duża dawka teatru!


„Kiedy kota nie ma…”
02 października 2016 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00
Błyskotliwy humor, wartka akcja i doborowa obsada - tak w największym skrócie można opisać spektakl „Kiedy kota nie ma…”. Już na początku października na deskach SOKu zaprezentują się tacy aktorzy jak: Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki, Anna Gornostaj, Marta Wierzbicka i Aleksandra Grzelak.


KineDok - „Na zakręcie”
05 października 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Film, powstały na przestrzeni pięciu lat, jest portretem młodego mężczyzny, który żyje według własnych zasad. Ricsi to młody buntownik żyjący na krawędzi. Wciąż wpada w tarapaty: prowadząc samochód bez prawa jazdy, kradnąc, czy też uciekając przed policją. Jego rodzice są sfrustrowani jego zachowaniem, a sam chłopak nigdy nie jest w stanie spełnić oczekiwań swojego dalekiego od ideału ojca.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: