reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
„Chłodne zaduszki” – wystawa wspomnieniowa zmarłych artystów suwalskich
31 października 2014 (Piątek)
Suwałki - Galeria Sztuki Współczesnej Chłodna 20, ul. T. Noniewicza 71, godz. 17.00
Na wystawie zaprezentowane zostanie malarstwo, rysunki, fotografie oraz inne prace wykonane własnymi technikami przez Małgorzatę Malinowską, Jadwigę Błaszczyk-Jurkonis, Danutę Strumiłłę, Wiesława Prędysia, Jerzego Srzednickiego, Stanisława Wosia i Bohdana Chmielewskiego.


2-dniowe Halloween w Fantasy Park
31 października 2014 (Piątek)
Suwałki - Fantasy Park, ul. Dwernickiego 15, godz. 21.00
Tylko w Fantasy Park! Ogłaszamy aż 2-dniowy zlot wszystkich czarownic, duchów i innych potworów. Będziemy bawić się przy gorących hitach z piekła rodem!Dancing z zespołem Winner w Klubie Nocnym Szyszko
31 października 2014 (Piątek)
Suwałki - Klub Nocny Szyszko, ul. ul. Innowacyjna 3, godz. 21.00
Klub Nocny Szyszko zachęca do udziału w kolejnej imprezie tanecznej. Już w najbliższy piątek odbędzie się dancing, podczas którego wystąpi zespół Winner.2-dniowe Halloween w Fantasy Park
01 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Fantasy Park, ul. Dwernickiego 15, godz. 21.00
Tylko w Fantasy Park! Ogłaszamy aż 2-dniowy zlot wszystkich czarownic, duchów i innych potworów. Będziemy bawić się przy gorących hitach z piekła rodem!Teatr Polska: „Bóg Niżyński” - spektakl
06 listopada 2014 (Czwartek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Świetny, wielokrotnie nagradzany, niezwykle sugestywny spektakl, w którym sacrum miesza się z profanum. SOK zaprasza na spektakl „Bóg Niżyński” Teatru Wierszalin z Supraśla, w ramach programu Teatr Polska.


Koncert zespołu Power Play w Fantasy Park
06 listopada 2014 (Czwartek)
Suwałki - Fantasy Park, ul. Dwernickiego 15, godz. 21.00
Fantasy Park zaprasza na koncert zespołu Power Play. Już 6 listopada wystąpi po raz pierwszy w Suwałkach twórca takich hitów jak "Zawsze coś (oj tam, oj tam)", "Skok w bok"", "Chce się żyć", "Kochaj mnie", "Na Zawsze" i wielu innych...Koncert zespołu Strachy Na Lachy
08 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2, godz. 20:00
Suwalskie Ucho Muzyczne zaprasza na koncert zespołu Strachy Na Lachy. Pierwszy raz w Suwałkach, trasa koncertowa promująca album To!


Wieczór autorski Andrzeja Poniedzielskiego „Jednocześnie”
08 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Sala Kameralna SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 18.00
Andrzej Poniedzielski, jedna z najwybitniejszych postaci piosenki poetyckiej i kabaretu literackiego ponownie w Suwałkach. W programie odrobina piosenki, nieco poezji, trochę monologu, dużo rozmowy, a może nawet kilka anegdot.


Eliminacje do programu „Jaka to melodia?”
08 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Sala Prób SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 11.00-15.00
Wszystkich fanów programu „Jaka to melodia”, którzy marzą o przygodzie z telewizją, mają ciekawe pasje i chcą się nimi pochwalić, SOK zaprasza na eliminacje do programu „Jaka to melodia?”.


Mistrzostwa Polski Modeli Halowych
08 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Hala Sportowa OSiR, ul. Wojska Polskiego 2, godz. 9.30
Aeroklub Polski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zapraszają na Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasach F1N, F1L.


Fabryka Monodramów: „Miłość i inne demony” i „Kongres futurologiczny”
09 listopada 2014 (Niedziela)
Suwałki - Sala Kameralna SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 17.00
Fabryka Monodramów przedstawia: premierowe „Miłość i inne demony” wg Gabriela Garcii Marqueza w wykonaniu Zofii Mackiewicz oraz „Kongres futurologiczny” wg Stanisława Lema w wykonaniu Michała Sawickiego.


Niedziela Teatralna: spektakl „Ala i zwariowana rodzinka”
09 listopada 2014 (Niedziela)
Suwałki - Sala Kameralna SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 10.00
SOK zaprasza na spektakl „Ala i zwariowana rodzinka” wg „Ja i moja siostra Klara” Dimitra Inkiowa. To zabawna historyjka o kłopotach w rodzinie, bardzo bliska doświadczeniu zwariowanych dzieciaków z ich zwykłymi problemami.


Narodowe Święto Niepodległości
11 listopada 2014 (Wtorek)
Suwałki - teren miasta
Prezydent Miasta Suwałk oraz Komitet Honorowy Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego zapraszają na uroczystość Narodowego Święta Niepodległości oraz odsłonięcia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. W programie: koncert „A to Polska właśnie” Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.


Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - koncert „A to Polska właśnie”
11 listopada 2014 (Wtorek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Jeden z największych zespołów folklorystycznych w Polsce w niezapomnianym koncercie ukazującym bogactwo kulturowe regionów całej Polski. Narodowe tańce, pieśni i przyśpiewki w najlepszych choreografiach i opracowaniach. ZPiT ŚLĄSK to marka sama w sobie. Koncert organizowany w ramach uroczystości Narodowego Święta Niepodległości.


Babskie wieczory: projekcja filmu „Czworo do pary”
12 listopada 2014 (Środa)
Suwałki - Cinema Lumiere, ul. Dwernickiego 15
Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione.


Koncert live Marka Torzewskiego wraz z zespołem i chórem
14 listopada 2014 (Piątek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 20.00
Tenor Marek Torzewski, wraz z zespołem i chórem oraz kobietami jego życia, wystąpi w programie „Magnes Dusz”. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim „Do przodu, Polsko” przyszedł czas na hołd złożony… miłości.


Romantycy Lekkich Obyczajów (+Transsexdisco) w Warce
14 listopada 2014 (Piątek)
Suwałki - Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2, godz. 20:00
Niebawem w Suwałkach zagra zespół Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert będzie związany z promocją najnowszego albumu "Kosmos Dla Mas" oraz singla "Urodziny".Kabaret LIMO w trasie pożegnalnej. Wystąpi w SOK
15 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 20.00
Kabaret LIMO zakończy swoją działalność 31 grudnia 2014. Z tego powodu grupa rusza w ostatnią trasę koncertową. 15 listopada zagra w Suwalskim Ośrodku Kultury. Będzie okazja zobaczyć najlepsze skecze i piosenki kabaretu oraz tajemnicze „piwniczniaki”.


„Karius i Baktus” - spektakl w cyklu „Za kurtynką”
22 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 10.00
Spotkania Teatralne „Za kurtynką”. W programie: Spektakl „Karius i Baktus” w wykonaniu Łomżyńskiego Teatru Lalek, Scena dla Ciebie oraz spotkanie warsztatowe. „Karius i Baktus”, to zabawna historia o dwóch tajemniczych osobnikach, którzy żyją w buzi małego chłopca o imieniu Marek.


Koncert Schroeter & Breitfelder Trio
23 listopada 2014 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19:00
W ramach współpracy z kwartalnikiem „Twój Blues” na Dużej Scenie SOK pojawią
się muzycy wyjątkowi - SCHROETER & BREITFELDER TRIO (D) - zdobywcy pierwszego miejsca na na największym światowym bluesowym konkursie "International Blues Challenge" w USA.


II Suwalska Stachuriada: koncert zespołu Pink Freud
28 listopada 2014 (Piątek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19.00
Najgorętszy muzyczny towar eksportowy polskiej kultury. Ambitni, odważni i niezależni eksperymentatorzy świadomie przekraczający granice gatunkowe od jazzu, punkrocka i rocka, przez drum’n bass, jungle i dub po muzykę elektroniczną. Koncert w ramach II Suwalskiej Stachuriady.


II Suwalska Stachuriada
28 listopada 2014 (Piątek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Na dwa dni do Suwalskiego Ośrodka Kultury powróci niezwykły duch Edwarda Stachury. Na scenie: PINK FREUD, Mirosław Czyżykiewicz i Maszyna Do Mięsa. Ponadto wystawa, slam, spotkanie autorskie i projekcja dokumentu o Stedzie.


Wernisaż wystawy JACX [WORKS] Jacka Staniszewskiego
28 listopada 2014 (Piątek)
Suwałki - Patio SOK i Sala Kameralna SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Wernisaż wystawy JACX [WORKS] Jacka Staniszewskiego oraz performance muzyczny grupy MASZYNA DO MIĘSA. Dwa oblicza Jacka Staniszewskiego, jedno po drugim – plastyczne oraz muzyczne. Oba niezwykłe…


II Suwalska Stachuriada: Czyżykiewicz śpiewa Stachurę
29 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Artysta kultowy w kręgach piosenki literackiej. Swoim charakterystycznym głosem nadaje kształt emocjom, które możemy odnaleźć w każdej codzienności. Koncert w ramach II Suwalskiej Stachuriady.


Slam poetycki w ramach II Suwalskiej Stachuriady
29 listopada 2014 (Sobota)
Suwałki - Sala Kameralna SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 20.30
Poezja na żywo. Poeta versus publiczność. Aplauz albo gwizdy. Wszystko w duchu wolności, której symbolem jest Edward Stachura. Wydarzenie w ramach II Suwalskiej Stachuriady.


Walce Wiedeńskie w wykonaniu Budapest Strauss Orchestra & Ballet
02 grudnia 2014 (Wtorek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19:00
Dystyngowane ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu, które będzie okazja podziwiać 2 grudnia, przeniosą widzów do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku. SOK zaprasza Valses de Vienne – Walce Wiedeńskie w wykonaniu Budapest Strauss Orchestra & Ballet


XI Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”
11 grudnia 2014 (Czwartek)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwalski Ośrodek Kultury przystępuje do organizacji XI Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”. Dotychczasowe spotkania z monodramem cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno wśród uczestników, jak i widzów.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: