reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Wakacyjna Szkoła Bowlingu
01 lipca 2015 (Środa)
Suwałki - Pink Bowling & Club, CHR Plaza, ul. Dwernickiego 15
Pink Bowling & Club zaprasza wszystkie dzieci na Wakacyjną Szkołę Bowlingu. Wszystkie zajęcia prowadzone będą pod okiem wykwalifikowanych trenerów.


III Suwalski Plener Malarski
02 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Pracownia plastyczna Centrum w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Noniewicza 71, godz. 10:00
Pracownia plastyczna Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprasza do wzięcia udziału w plenerze malarskim organizowanym na terenie Suwałk. Uczestnikami pleneru mogą być osoby, które skończyły dwadzieścia pięć lat i mają opanowany warsztat malarski. Ilość miejsc ograniczona!Wakacje z OSiRem
02 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - OSiR, ul. Wojska Polskiego 2
OSiR w Suwałkach zaprasza do aktywnego spędzenia wakacji. Przez całe lato ośrodek organizuje liczne wydarzenia: wycieczki piesze i rowerowe po najpiękniejszych szlakach Suwalszczyzny, naukę tenisa ziemnego i wiele innych.


Boogie Spadochronowe w Pociunai na Litwie
04 lipca 2015 (Sobota)
Litwa - Lotnisko Pociunai k. Kowna
Fly4Fun Skoki Spadochronowe zaprasza na Boogie Spadochronowe w Pociunai na Litwie. Chcesz przeżyć wspaniałą i niezapomnianą przygodę? Przyjedź na lotnisko (to tylko 100 km od granicy), gdzie Fly4Fun będzie szkolić od rana do wieczora


Półkolonie z Bajkowem - tydzień indiański
06 lipca 2015 (Poniedziałek)
Suwałki - Zalew Arkadia, godz. 8:00 - 16:00
Bajkowo zaprasza na półkolonie w mieście. Wszystkie dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi Indianie. W programie animacje indiańskie, robienie pióropuszy i wiele innych atrakcji.


8. Suwałki Blues Festival
09 lipca 2015 (Czwartek)
Suwałki - Scena w Suwałkach
Suwałki Blues Festival to największy plenerowy festiwal bluesowy w kraju. 3 dni koncertów, 2 profesjonalne sceny plenerowe, konkurs zespołów bluesowych oraz koncerty na kameralnych scenach w centrum miasta. Śniadania bluesowe, liczne koncerty akustyczne i nocne koncerty klubowe połączone z jam sessions. Uznane gwiazdy i nowe brzmienia. Tysiące odwiedzających. Doskonała muzyczna atmosfera.Jazz na Buduku
18 lipca 2015 (Sobota)
Gajówka Buduk k. wsi Gulbin - Gajówka Buduk, godz. 18:00
Kolejny Festiwal Jazzowy w gajówce Buduk. Rozpocznie go miński sextet Aplle Tea Jazz Band uczestnik festiwali jazzowych. Zespół z Białorusi jest uważany za eksportowy skład jazzowy tego kraju. Następny skład to kwartet Wojciecha Karolaka z a. Skolikiem, J. Małkiem i T. Grzegorskim. Nazwiska mówią same za siebie.


Muzyczny Azyl nad Szelmentem
25 lipca 2015 (Sobota)
Szelment - WOSiR Szelment, k. Jeleniewa, godz. 20:00
25 lipca WOSiR Szelment po raz kolejny przeobrazi się w Muzyczny Azyl. Nad brzegiem jeziora Szelment na plenerowej scenie przy pomostach o godzinie 20:00 rozbrzmi muzyka znakomitych gości: Wolnej Grupy Bukowina, Nic Wielkiego oraz Borysa Kossakowskiego. Spotkanie poprowadzi Jerzy Dębina.


„Ale Meksyk” - spotkanie z Wojciechem Cejrowskim
03 października 2015 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5
Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu.

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: