reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Fotografie z Łomży
20 stycznia 2017 (Piątek)
Suwałki - Galeria PAcamera, ul. Noniewicza 71, godz. 17.00
W PAcamerze fotografie czternastu indywidualności fotograficznych z Łomży. Zobaczymy prace autorów zróżnicowanych pokoleniowo i programowo. Wystawa ma charakter wymiany kulturalnej między Suwałkami i Łomżą i jest okazją do spotkania środowisk fotograficznych obu miast.


Przyroda Afryki – obszary suche i półsuche
20 stycznia 2017 (Piątek)
Stary Folwark - Muzeum Wigier w Starym Folwarku, godz. 17.00
Wigierski Park Narodowy zaprasza na kolejne spotkanie z podróżnikami. Tym razem o przyrodzie Afryki opowiedzą Anna i Lech Krzysztofiakowie.


Spotkanie z Andrzejem Kłaczkowskim
20 stycznia 2017 (Piątek)
Suwałki - Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej, ul. E. Plater 33A, godz. 17.00
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na spotkanie z Andrzejem Kłaczkowskim autorem „Wierszy z szuflady”. Andrzej Kłaczkowski jest pracownikiem suwalskiej Biblioteki. Zacięcie do pisania miał już od dawna, jego pierwsze wiersze powstały kilkanaście lat temu. W wolnym czasie pochłaniają go liczne zainteresowania: komputer, rzeźbienie w drewnie, działka i wędkowanie.


„Alicja w krainie czarów” na Dzień Babci i Dziadka!
21 stycznia 2017 (Sobota)
Suwałki - Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17.00
Pewnego popołudnia mała Alicja siedząc nad brzegiem rzeki ujrzała białego królika. Wyraźnie się spieszył i… A to ci dopiero! W kieszonce kamizelki miał zegarek na łańcuszku. Co było dalej? Czy Alicja odnalazła niezwykłego królika? Jakie spotkały ją przygody? Przyjdźcie – razem z babciami i dziadkami – i zobaczcie jak skończyła się ta historia.


Ferie z SOK – Zimowa Akademia Artystyczna
23 stycznia 2017 (Poniedziałek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5 i Noniewicza 71
W czasie ferii zimowych w Suwalskim Ośrodku Kultury dzieci i młodzież na pewno nie będą się nudzić! Zajęcia muzyczne, teatralne i plastyczne już od 23 stycznia. Zimowa Akademia Artystyczna zaprasza przez całe ferie – aż do 3 lutego!


Gorąca Środa Seniora z tangiem i salsą
25 stycznia 2017 (Środa)
Suwałki - sala 2.15, ul. Jana Pawła II 5, godz. 12.30
W karnawale wypadałoby trochę potańczyć. Niezależnie od wieku. Najlepiej pod okiem znakomitego tancerza. Mihail Nikolov to mistrz gorących rytmów. Podczas warsztatów pokaże kroki, a potem porwie na parkiet do salsy i tanga argentyńskiego.


Dyskusyjny Klub Filmowy 13
25 stycznia 2017 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18.00
Na to, jacy są ludzie, wpływ mają różne życiowe sytuacje i atmosfera, w jakiej się wychowują. Co prowadzi do tego, że niektórzy w pewnym momencie skręcają na drogę, która prowadzi do tyranii? „Dzieciństwo wodza” zmusza do refleksji nad społecznym klimatem, który sprzyja narodzinom wodzów…


Beksiński inaczej. Wystawa grafik w Galerii Patio
27 stycznia 2017 (Piątek)
Suwałki - Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00
Wyjątkowe prace Zdzisława Beksińskiego, artysty, którego prace wzbudzają zainteresowanie zarówno krytyków, jak i masowego odbiorcy. Odważnie korzystał z możliwości nowych technologii przy kreowaniu swoich wizji; jego marzeniem było tworzenie w technice 3D. Na wystawie zaprezentujemy prace z bogatej kolekcji Dariusza Matyjasa. Wśród nich kilka rzadkich grafik drukowanych na płótnie, łudząco przypominające obrazy olejne.


ZPiT Suwalszczyzna – Koncert Jubileuszowy na bis
28 stycznia 2017 (Sobota)
Suwałki - Sala im. A. Wajdy, SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, godz. 19:00
W październiku 2016 roku Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna hucznie świętował w Suwalskim Ośrodku Kultury jubileusz 65-lecia istnienia. W programie znalazł się m.in. Koncert Jubileuszowy. Sala im. Andrzeja Wajdy pękała w szwach i nie wszyscy chętnie mogli obejrzeć widowiskowy występ. Teraz będzie kolejna szansa. Koncert Jubileuszowy na bis odbędzie się równo trzy miesiące po tym, który uświetnił obchody jubileuszu 65-lecia założenia ZPiT Suwalszczyzna.


Sztuka zdobienia – warsztaty decoupage. Co to jest i jak się tego nauczyć?
28 stycznia 2017 (Sobota)
Suwałki - Sala 0.28, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00-14.00
Chcesz stworzyć własnoręcznie piękną i oryginalną dekorację lub przywrócić do życia stare przedmioty? Zapraszamy na dwudniowe warsztaty decoupage do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci. Warsztaty poprowadzi Halina Łazarska, twórczyni zajmująca się tą metodą zdobienia od kilkunastu lat.


Impreza Karnawałowa - Saturday Night Fever
28 stycznia 2017 (Sobota)
Suwałki - Hotel Loft 1898, ul. Pułaskiego 24K, godz. 20.00
Najgorętsze przeboje wszech czasów zabrzmią w sobotnią karnawałową noc, 28 stycznia, w Hotelu Loft. Udajcie się z nami w muzyczną podróż pod hasłem największych hitów minionych lat!


Teatr Form Czarno-Białych PLAMA - Pustostan wg M. Prześlugi
07 lutego 2017 (Wtorek)
Suwałki - Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, godz. 9.00 i 12.00
Spektakl o relacjach rodzinnych według sztuki Maliny Prześlugi. O czym kłamiemy, za czym tęsknimy, czy jest w nas coś więcej, niż w pudle porzuconym po przeprowadzce? Jeśli prawda o nas nie zawsze jest przyjemna, tym bardziej warto spojrzeć na siebie w lustrze teatru.


Za kurtynką: „Słoń i kwiat” wg B. Pattena
11 lutego 2017 (Sobota)
Suwałki - Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00
W dżungli, która była prawie puszczą… która była prawie lasem … który był prawie ogrodem… działy się wyjątkowe rzeczy. Kwiat biegał, hiena opowiadała dowcipy, wróbel recytował wiersze, małpy pomagały słońcu wschodzić, świnia ustawiała się do wszystkich boczkiem, motyl zadawał niemądre pytania, dżdżownice pasjonowały się teatrem a plimkiplumki spełniały marzenia.


Bal Walentynkowy w Hotelu AKVILON***
11 lutego 2017 (Sobota)
Suwałki - Hotel AKVILON***, ul. Kościuszki 4, godz. 20.00
Hotel AKVILON*** zaprasza na Bal Walentynkowy. W programie: 3 dania gorące serwowane przez kelnerów, wybór przekąsek podanych na stół, butelka wina lub wódki na parę, napoje bezalkoholowe bez limitu. O oprawę muzyczną zadba Dj Artur.


Bal Walentynkowy w Hotelu Szyszko***
11 lutego 2017 (Sobota)
Suwałki - Hotel Szyszko***, ul. Innowacyjna 3, godz. 20.00
Hotel Szyszko*** w Suwałkach zaprasza na barwny i gorący Bal Walentynkowy, który odbędzie się 11 lutego 2017r. w godzinach 20:00 - 3:00.


Walentynkowe Party w Klubie Szyszko
11 lutego 2017 (Sobota)
Suwałki - Hotel Szyszko***, ul. Innowacyjna 3, godz. 20.00
Klub Szyszko zaprasza na Walentynkowe Party. Impreza odbędzie się 11 lutego 2017 r. w godzinach 20:00 - 3:00.


Latynoska noc. Koncert Walentynkowy
17 lutego 2017 (Piątek)
Suwałki - Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00
Ogniste rytmy oraz egzotyczne latynoskie brzmienia połączą się z instrumentalnym bogactwem orkiestry. Jedni z najbardziej zajętych polskich solistów, Maciej Frąckiewicz (akordeon) oraz Łukasz Kuropaczewski (gitara), hipnotyzują precyzją, wabią nasyconymi emocjami, kuszą podskórnym napięciem, nad którym panują od pierwszego dźwięku do ostatniej kropli brzmienia.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: