reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Koncert zespołu Zmiana Wachty
23 września 2017 (Sobota)
Suwałki - Restauracja Rozmarino, ul. Kościuszki 75, godz. 19:00
Restauracja Rozmarino zaprasza na szanty. Wrześniowy, sobotni wieczór umili zespół Zmiana Wachty.


Dzień Fantastyczny w SOK
23 września 2017 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Fantastyczny w SOK. W programie między innymi konkursy, turnieje gier planszowych i projekcje filmów.


II Koncert Kameralny - Twórczości Karola Szymanowskiego
24 września 2017 (Niedziela)
Suwałki - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Noniewicza 83, godz. 18.00
Drugi z I Cyklu Koncertów Kameralnych - Nowe Interpretacje 2017, jest przewidziany jako prezentacja wybranych utworów fortepianowych i pieśni Karola Szymanowskiego, przez wybitne wykonawczynie - pianistkę i sopranistkę. Jest też jednym z nielicznych muzycznych wydarzeń artystycznych na Suwalszczyźnie i Podlasiu, w którym zaprezentowane zostaną wybrane utwory kameralne z bogatej i niezwykłej twórczości tego genialnego polskiego kompozytora.


Zakończenie sezonu motoryzacyjnego z klubem Suwałki Drive
24 września 2017 (Niedziela)
Suwałki - Placu targowy, ul. Grunwaldzka 60, godz. 10:00-18:00
Klub Suwałki Drive zaprasza na Zakończenie sezonu motoryzacyjnego. W programie między innymi pokaz aut, konkurs na najgłośniejszy wydech czy najładniejszą felgę. Podczas zlotu odbędzie się także zbiórka na rzecz chorej Oliwii Mysłek.


Ørganek
29 września 2017 (Piątek)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, sala im. A. Wajdy godz. 20.00
Jedna z najciekawszych polskich formacji rockowych. Mistrzowsko miesza muzyczne gatunki pokazując, że w muzyce warto iść własną ścieżką. Świetni w vintage rocku i bluesie, śmiało sięgają po punk czy country, tworząc własny, świeży i niebanalny styl. Debiutancki album grupy zatrząsł polską sceną, druga płyta zdobyła dwa Fryderyki, a koncerty przyciągają tłumy.


Koncert Goldies Oldies
29 września 2017 (Piątek)
Suwałki - Restauracja Rozmarino, ul. Kościuszki 75, godz. 19:00
Restauracja Rozmarino zaprasza na koncert Goldies Oldies. Zespół wykona między innymi takie standardy jak: „Georgia”, „Route 66”, „Cheek to Cheek”, „Autumn leaves” i wiele innych znanych utworów jazzowych i swingowych.


Klezmafour symfonicznie
30 września 2017 (Sobota)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 19.00
Podczas specjalnego jubileuszowego koncertu z okazji 10-lecia istnienia Suwalskiej Orkiestry Kameralnej wystąpi Klezmafour. Grupa czerpie inspiracje z klezmerskich tradycji Warszawy, Lublina i Białegostoku, ale również z Rumunii, Bułgarii, Turcji, Syrii czy Indii. Brzmienie tradycyjnych instrumentów doprawiają dużą dawką elektroniki. Tym razem usłyszymy ich w symfonicznej odsłonie.


Dziady – Noc Pierwsza Teatru Wierszalin
01 października 2017 (Niedziela)
Suwałki - SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 18.00
Znakomite studium psychologiczne napisane… niemal dwa wieki temu. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? w interpretacji Wierszalina brzmi zaskakująco świeżo, współcześnie i aktualnie. Dzięki bogatej realistyczno-magicznej scenografii, pomysłowym zabiegom reżyserskim oraz genialnej grze aktorów, z obserwatorów obrzędu dziadów, stajemy się jego uczestnikami.


Marek Gałązka & His team z „Pistoletem w dłoni Ojca” - koncert
01 października 2017 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 20:00
Znakomity bard, którego głos kojarzony jest przede wszystkim z twórczością Edwarda Stachury, wystąpi w SOK z materiałem z najnowszej płyty. Innej od dotychczasowych, nagranej z młodymi muzykami, którzy otworzyli przed Markiem Gałązką nowe rejony. Efekt? Najlepiej przekonać się na koncercie. Tym bardziej, że album został doceniony przez znanych muzyków.


,,Od Kofty… do Korcza”. Wybrane piosenki Michała Bajora na nowo
08 października 2017 (Niedziela)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Michał Bajor postanowił podsumować kilkadziesiąt lat na scenie muzycznej. Na nowo nagrał wybrane piosenki. Nie tylko te, do których sam ma sentyment, ale też te, o które prosili fani. Teraz wszystkie można usłyszeć na scenie. Zabrzmią inaczej niż przed laty. Są muśnięte przez dojrzałość i świadomość artysty.


III Koncert Kameralny Koncert Papieski - Laudate Dominum
15 października 2017 (Niedziela)
Wigry - Klasztor Pokamedulski w Wigrach, godz. 12.30
W koncercie udział wezmą: warszawski Zespół Muzyki Dawnej - Sabionetta oraz zaproszona przez zespół do wspólnego udziału w koncercie, sopranistka, która w tym programie wykona także wspólne utwory z Zespołem Muzyki Dawnej - Sabionetta. Urokliwe brzmienie, wierność stylistyce epoki, prezentacja muzyki na wiernych replikach dawnych, rzadko prezentowanych instrumentów, a przede wszystkim wspólne wykonanie unikalnego programu koncertowego, to ogromne atuty tego typu propozycji muzyczno - historycznych.


Food Industry Life - konferencja
09 listopada 2017 (Czwartek)
Suwałki - Park Naukowo-Technologiczny, ul. Innowacyjna 1
Forum jest wydarzeniem kongresowym, które ma na celu zgromadzenie przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych, ekspertów, samorządowców oraz przedstawicieli administracji rządowej, aby wspólnie zastanowić się nad – wiodącą w regionie – problematyką branży rolno-spożywczej, która wpisuje się w Inteligentne Specjalizacje Województwa Podlaskiego.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: