reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info imprezy
więcej imprez w regionie | drukuj listę imprez
Czwartkowe Pokazy w Firmie Majster
05 maja 2016 (Czwartek)
Suwałki - Majster, ul. Bydgoska 27, godz. 8:00-16.00
Czwartkowe Pokazy w Firmie Majster to cykliczne spotkania od 5 maja do końca sierpnia z asortymentem firmy Majster. Do udziału w spotkaniach firma zaprasza specjalistów, majsterkowiczów i hobbystów. Doradcy będą do dyspozycji klientów na specjalnie przygotowanych stanowiskach i w specjalistycznych samochodach pokazowych od godz. 8:00 do 16:00 w każdy czwartek.


Alfabet Wyobraźni ze Sztuką, SOK-iem i Panem Mietkiem
06 maja 2016 (Piątek)
Suwałki - Foyer w SOK, I piętro, ul. Jana Pawła II 5, godz. 16:00
Mnóstwo zabawy dla dzieci i dorosłych. W prima aprilis w ruch poszły suche pastele i powstały prace pt. „Prosto ze szkoły”, które posłużą do zrobienia plakatu promującego przedsięwzięcie organizowane przez Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach, Prezydenta Miasta Suwałk oraz Starostę Suwalskiego. Co czeka na uczestników w maju?II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
06 maja 2016 (Piątek)
Suwałki - Państwowa Szkoła Muzyczna
Już niebawem dla suwalskich melomanów maj rozpocznie się wielką ucztą muzyczną. To wszystko za sprawą drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego, który rozegra się w dniach 6 -7 maja w nowowybudowanym budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Suwałki Czesław Renkiewicz


Koncert zespołu Meadow Quartet
06 maja 2016 (Piątek)
Suwałki - Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach, godz. 20:00
Meadow Quartet powstał w 2009 roku w Gdańsku. To próba stworzenia płaszczyzny dla ścierających się wpływów: współczesnej kameralistyki, jazzu, muzyki improwizowanej, muzyki filmowej oraz fundamentalnego spoiwa – tradycyjnej muzyki żydowskiej. To w końcu próba podążania ścieżką, która wymyka się prostym klasyfikacjom stylistycznym.


Koncert perkusisty Tomasz Sowińskiego
06 maja 2016 (Piątek)
Suwałki - Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach
Tomasz Sowiński – muzyk jazzowy, perkusista, aranżer. Założyciel i lider Tomek Sowiński and the CollectiveImprovisationGroup, która jest zwieńczeniem jego dotychczasowych doświadczeń muzycznych oraz próbą własnej wypowiedzi muzycznej. Brał udział w nagraniu muzyki do wielu spektakli teatralnych. Były to m.in.: Wilki Agnieszki Osieckiej wg I.B.Singera, Plaża Petera Asmussena, obydwa w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie, Demony Larsa Norena w Teatrze Narodowym w Brnie.


Phillip Carter Jazz & Gospel
08 maja 2016 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00
Koncert finałowy II SoulWałki Gospel Workshop z udziałem uznanych wokalistów z USA i Wielkiej Brytanii, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, chóru i bandu jazzowego. Tegoroczny SoulWałki Gospel to coś więcej niż ekspresja muzyki i radość śpiewania. To fascynujące spotkanie dwóch muzycznych światów i osobowości scenicznych.


Niedzielne zabawy w Hotelu Loft
08 maja 2016 (Niedziela)
Suwałki - Hotel Loft, Lobby Bar, godz. 13:00
„Hotel Loft i animatorzy z Anima Kids zapraszają na jeszcze więcej zabawy. Nowym spotkaniom w Hotelu będą patronowały krasnoludki znane z bajek Marii Konopnickiej. Najbliższą niedziela, 8 maja, będzie okazją do poznania kwiatów polnych z Modraczkiem, ptaków z Sikorkiem, grzybów z Purchawkiem, ziół z Żagiewką, owadów z Biedronkiem oraz lokalnych przysmaków z Podziomkiem.


KineDok - „Nora
09 maja 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Historia pewnej niecodziennej kijowskiej rodziny walczącej z niesprawiedliwością wynikającą z ekspansji deweloperów. Natasza, głowa rodziny, za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do utraty rodzinnej farmy, otoczonej ze wszystkich stron przez nowoczesne budynki mieszkalne. Oprócz tego kobieta opiekuje się czwórką dzieci, dwoma mężami oraz stadkiem niesfornych kóz.


Rysunki Sławomira Grabowego w Galerii Chłodna 20
13 maja 2016 (Piątek)
Suwałki - Galeria Chłodna 20, ul. T. Noniewicza 71, godz. 17:00
Kopiec jest równie inspirujący jak Warszawa. Sławomir Grabowy pochodzi z tej właśnie miejscowości pod Augustowem, ale jego prace oglądało już pół świata. Teraz szansę podziwiania rysunków wykonanych przez autora nożem, będą mieli mieszkańcy Suwałk.


V Międzynarodowe Targi Budowlane DOM i OGRÓD
14 maja 2016 (Sobota)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 10.00- 17:00
14 maja 2016 roku odbędzie się w Suwałkach kolejna, piąta już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych - „DOM I OGRÓD” . Targom towarzyszyć będzie ponownie branżowa impreza motoryzacyjna - MOTO EXPO - prezentacja oferty najnowszych modeli aut lokalnych i regionalnych dilerów samochodów oraz AKADEMIA DOBRYCH WNĘTRZ.


XII Konfrontacje Talentów Wokalnych „ŚWIETLIK 2016″
16 maja 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5, godz. 10:00
Tradycyjnie w maju Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Konfrontacje Talentów Wokalnych „ŚWIETLIK”. Po raz dwunasty młodzi mieszkańcy powiatu suwalskiego zaprezentują swoje wokalne umiejętności przed znakomitym jury.


Mistrzowie gitary bluesowej. Warsztaty „Blues wczoraj i dziś”
17 maja 2016 (Wtorek)
Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję warsztatów BLUES WCZORAJ i DZIŚ. Tym razem uczestnicy poznają bliżej największe gwiazdy blues-rocka – ich życiorysy, twórczość, a także będą mogli obejrzeć gitary najwybitniejszych bluesmanów. W czasie audycji zagra The Fret!


DKF: „Ocean’s Eleven”, ale oparte na faktach
18 maja 2016 (Środa)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Laureat Oscara. Trzymający w napięciu film dokumentalny nakręcony jak szpiegowski thriller. I często nie do końca legalnie, bo Japończycy, którzy stoją za makabryczną, chociaż dla nich rytualną i ważną, zbrodnią, utrudniali pracę filmowców, jak tylko mogli.RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania
28 maja 2016 (Sobota)
Suwałki - Plac Marii Konopnickiej, godz. 16:00
RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania to pierwszy tego typu festiwal biegów w Suwałkach, który odbędzie się w ostatni majowy weekend. To co wyróżnia suwalski event od innych imprez biegowych w północno-wschodniej Polsce, to bez wątpienia wyjątkowa formuła wydarzenia, albowiem rywalizacja będzie odbywać się od późnych godzin popołudniowych do nocy. Sympatycy biegania, zarówno dzieci jak i dorośli, będą mogli wybrać jeden z 8 dystansów.


XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2016”
12 czerwca 2016 (Niedziela)
Suwałki - Duża Scena, Sala Kameralna, ul. Papieża Jana Pawła II 5
To już piętnasta edycja „Wigraszka”, czyli przeglądu teatralnych dokonań dzieci i młodzieży. W tym roku Suwalski Ośrodek Kultury będzie gościł młodych aktorów od 12 do 15 czerwca. Już można zgłaszać chęć występu podczas festiwalu. Termin zgłoszeń mija 30 kwietnia!KineDok - „MISS ROMÓW
20 czerwca 2016 (Poniedziałek)
Suwałki - Sala Kameralna w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00
Dokument, nakręcony w romskiej osadzie na głębokiej prowincji Chorwacji, kreśli intymny portret żeńskiej społeczności, podkreślając konflikt między marzeniami kobiet i brakiem możliwości ich realizacji. Tłem historii jest pewien upalny, lipcowy weekend, podczas którego społeczność romska obchodzi coroczny bal oraz konkurs piękności, w którym tylko jedna kobieta może zostać ukoronowana Romską Miss.
Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: