reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
suwalki.info Hotele Velvet Hotel & Restaurant
Velvet Hotel & Restaurant
Adres: Ul. Kościuszki 128, Suwałki Suwałki
Telefon: +48 87 563 52 52
WWW: http://hotelvelvet.pl/

INFORMACJE OGÓLNE

Velvet Hotel & Restaurant to kameralny, trzygwiazdkowy hotel o biznesowym charakterze.
Jak często potwierdzają przybywający tu Goście to trzygwiazdkowy hotel o czterogwiazdkowym standardzie. Velvet Hotel & Restaurant jest doskonałym obiektem na grupowe przyjazdy Gości zagranicznych, jako jedyny oferujący klimatyzowane pokoje oraz parking podziemny. Na szczególną uwagę zasługuje NOVA Restaurant, która swoją ofertą oraz klimatem odbiega od typowych restauracji hotelowych. Do jej specjalności należą wyśmienite steki. Tu mają miejsce również wieczory degustacyjne. Goście hotelowi swobodnie korzystają z Aqua Spa oraz siłowni Calypso.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Velvet Hotel & Restaurant oferuje 28 klimatyzowanych, komfortowo wyposażonych, nowoczesnych pokoi, dwupiętrowy apartament Sky Deluxe oraz 3 sale konferencyjno-bankietowe. Każda z sal wyposażona jest kompleksowo w najwyższej klasy sprzęty multimedialne. W całym hotelu dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy Internet. Obiekt obsługuje do 250 gości podczas konferencji. Różnorodne spotkania do 55 osób, mają miejsce w klimatycznej NOVA Restaurant.

KULINARIA

To, co w szczególny sposób wyróżnia Velvet Hotel & Restaurant jest najwyższy poziom serwowanych dań. Indywidualne podejście do Gości hotelu oraz restauracji umożliwiają dopasowanie dań do najwyższych oczekiwań. Bogata karta win dobrana została przez sommeliera. Znakiem rozpoznawczym Velvet Hotel & Restaurant jest otwarty w sezonie wiosenno-letnim taras na dachu hotelu, dysponujący odrębną ofertą menu sezonowego.

DOJAZD

Velvet Hotel & Restaurant mieści się w samym centrum Suwałk, co sprzyja korzystaniu z uroków przygranicznego miasta, pełnego regionalnych atrakcji Pięknego Wschodu Polski.« powrót

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaCopyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: