reklama w suwalki.info
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info Gastronomia Naleśnikarnia Lemon
Naleśnikarnia Lemon
Adres: ul. Noniewicza 37/ lok.1, 16-400 Suwałki
Telefon: 515 388 172
WWW: https://pl-pl.facebook.com/NalesnikarniaLemon/
E-mail: [email protected]

Naleśnikarnia Lemon to wyjątkowe i klimatyczne miejsce z nowoczesnym wystrojem i dobrą muzyką, gdzie skosztujesz pysznych naleśników, wytrawnych i na słodko, amerykańskich pancake'ów, gofrów belgijskich oraz zdrowych sałatek i czegoś specjalnego... burgerowego pancake'a podawanego tylko u nas.. :)

Lemon to także miejsce, gdzie napijesz się dobrego wina i piwa, a jeśli masz ochotę na coś orzeźwiającego zaproponujemy Ci przygotowywaną na miejscu firmową lemoniadę lub pyszne świeżo wyciskane soki.

Lemon to miejsce idealne na spotkania ze znajomymi, przyjęcia urodzinowe i wydarzenia specjalne np. ostatnio organizowane u nas baby shower :)

Lemon to miejsce przyjazne dla maluchów, zarówno dla tych starszych jak i tych młodszych. Starsze skorzystają z darmowego i szybkiego WI-FI a młodsze dadzą upust swoim fantazjom bawiąc się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku. Furorę robi chociażby malowanie kredą po ścianie.

Dla rodziców z najmłodszymi pociechami przygotowaliśmy specjalne foteliki by mogły wygodnie towarzyszyć im przy stole.

Lemon to także miejsce gdzie możesz wygodnie popracować.. W okolicy każdego stolika znajdziesz gniazdko elektryczne, do którego w każdej chwili możesz podłączyć swego laptopa a szybkie darmowe Wi-Fi umożliwi Ci swobodny dostęp do internetu.


« powrót


Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: