suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Czy doszło do tragedii?

Żeby tak Suwałki zasłynęły z czegoś mniej obciachowego - 2019-04-24 15:49:25
Pogoda, Zieliński, białe niedźwiedzie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Do ~Zenek - 2019-04-24 17:58:04
Zapominasz o rządach Czesława Renkiewicza czyli "cyrku" w mieście ( gowno wylane przez PWiK, roszczeniowych-zwiazkowych kierowców z PGK).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-24 19:09:25
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

...pytanie? - 2019-04-24 19:30:37
Czy Prokuratura Rejnowa w Suwałkach stawia zarzuty w sprawach gdzie podejrzanym jest 13-letnie dziecko? Prokuratura Rejonowa w Suwałkach nie uwzględnia powagi rzeczy osądzonej wyroku prawomocnego (Art. 366 kpc), co jest w tutejszej Prokuraturze normą, więc na podstawie jakiego prawa prowadzi czynności?
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

spostrzegam - 2019-04-24 21:04:13
ze spostrzegawczy ma sraczke chyba i tu znalazł darmowy szalet
zgłoś do usunięcia | autor: ~podajnik

urżedasy - 2019-04-25 10:29:18
Jesli matka i ojciec zostali pozbawieni praw rodzicielskich a dzieckiem opiekowała się babcia, to ewidentnie ktoś zaniedbał sprawę. Gdzie kurator, gdzie pomoc społeczna ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Do ~Zenek - 2019-04-25 11:54:23
MOPS już nie ma, jest MOPR, więc już nie pomóc społeczna a pomoc rodzinie, czyli wypłacanie 500+ jak też ściąganie alimentów. Jednak są tam nadal pracownicy którzy chociażby poswiadczaja nieprawdę w Niebieskiej Karcie, gdyż nie robia nic tylko uzupełniają np właśnie Niebieska Kartę nie znając prawdy, nie bywajac w danej rodzinie objętej procedurą. Przykład kat rodziny który doprowadził do odciecia prądu i wody swoje rodzinie i od 3 lat rodzina kata żyje bez prądu i wody, to jednak nic nie interesuje MOPR (MOPS), ponieważ kat ma znajomości w Prokuraturze Okręgowej w Suwałkach stąd zapewnioną nietykalność karną już w niejednej sprawie i o nie jedno przestępstwo.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Do ~Zenek - 2019-04-25 15:09:53
Jeśli nastolatka stawiła się do szptala gdyż źle się czuła to zapewne z opiekunem prawnym, gdyż sama nie mając ukończonych 16 lat nie może udać się do lekarza z wyjątkiem nagłego przyjęcia na SOR. Więc osoby pełnoletnie będące opiekunem tej nastolatki musiały wiedzieć o ciąży, a skoro piszesz ze rodzicom odebrano prawa rodzicielskie to zrobił to najprawdopodobniej Sad Rejonowy w Suwałkach III Wydział Rodzinny i Nieletnich. Jednocześnie nastolatka zapewne chodziła do szkoły więc jak cudem ciaze dało się ukryc w szkole. Osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy jest dość dużo. Sama nastolatka zapewnie była w szoku poporodowym stad powinna być objeta pomocą psychologa a nie odrazu oskarżać ja o dzieciobojstwo, bo skoro ma 13 lat to odpowiedzialność żadna na niej nie spoczywa, gdyż jedynie wyjątkowo a to wyjątkowo już mając lat 15 można karnie odpowiadać. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach widać chce zrobić dobre wrażenie suwalskich organów scigania skoro wypowiada się ze na 13 latce grozi odpowiedzialność za dzieciobojstwo, chociaż wie że odpowiedzialność karna jest od chwili ukończenia 17 lat (wyjątkowo lat 15).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Panie spostrzegawczy - 2019-04-25 18:03:58
Zamknij Pan w końcu mordę nim Pana apopleksja od tych Pana szmatławych wypocin weźmie. Idź Pan się upij, czy znajdź partnerkę lub partnera bo brudzisz i kadzisz guanem i fetorem za każdym razem gdy coś napiszesz. Zachowujesz się Pan jak nieuleczalny, niereformowalny błazen któremu nie wyszło przed Sądem, Prokuraturą, Policją i wylewasz Pan tutaj swoje nieczystości. Masz Pan uwagi? Zgłoś instancję wyżej. Nie pomaga zgłoś oficjalnie do mediów. Nie pisz Pan więcej tych głupot, które o Tobie mówią więcej niż Pan sam. I żeby nie było. Nie znam Pana historii ale chamstwo i nie bójmy się tego nazwać po imieniu debilizm płynący z Pana wypowiedzi internetowych świadczy o Panu i to Pana przedstawia jako błazna!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Misza

Do ~Misza - 2019-04-25 19:22:44
Jeśli masz problemy sam ze sobą to szukaj pomocy w poradni zdrowia psychicznego. Może Pan Robert Ejlak ma terminy wolne i Pana przymie (jest biegłym sądowym w zakresie wydawania opini o stanie zdrowa psychicznego), napewno Panu pomoże. Życzę poprawy w zdrowiu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczypodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
SZAFY Z DRZWIAMI SUWANYMI INDECO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: